Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kawka się przyda 😘 eeeee no ja w crocsach już widziałam laskę hahahah a do kiecki w niedzielę odkryłam że już mam sandałki hahah znajomej coś wspominałam a ona że ich jeszcze nie widziała i jak je wyciągnęłam z szafy to mnie olśniło że będą pasować tylko powiedziałam na głos i mój małżonek zanotował że buty już są :P nic , wymyśli się potrzebę do innych ubrań;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo juz jedna znikla:D:P Izunia hehe kazdy ma swoje wyobrazenie o modzie i o rurkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity heheh moj jak policzyl ile ja mam par butow to stwierdzil ze przez nastepne lata nie musze butow kupowac:P tylko ze on sie myli-ale jeszcze o tym niewie;)heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie to lepiej ze modem robi nam na topiku wiosenne porzadki;)coby tylko nasze posty nie lecialy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój zrobił postępy - doszedł do wniosku że jak się ma więcej par butów to się tak szybko nie niszczą ;) muszę go jeszcze nakierować na myślenie że im więcej w tym wypadku tym lepiej i zadowolona żona w domu bo się nie martwi że nie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to niby czemu mod miałby nasze posty kasować? to topik Eternity i tylko ona ma prawo podać go do kasacji.....a Eternity tego nie zrobi,bo nas lubi!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeheh stronka bez dnaaaa .. hihihi niestety zjadlam tylko jedno udeczko i 3 ziemniaki .. boszzzzz ... a slina mi cieknie hahahahah ... zjem se zaraz jogut z owsianim gownem hihihi ... troche sie przetrawi wsioooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i apiat mamy stronkę nr 1171.....choć cała natrzaskałyśmy :) może jaki zakład zrobimy - jaki nr bedzie mieć oststnia stronka naszego topiku wieczorem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka trzeba było jaką surówkę do tego kuraka i ziemniaczków dodać....można się \"dopchać: do syta a kalorii tyle co kot napłakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze dużo stronek poleci bo ciągle \"tą użytkowniczkę\" widzę na naszym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok a teraz help .. mam sciagnac znajomej na dzis ta piosenke ---Leki & The Sweet Mints \"Love me another day\" nie mam jej na emulku i nie moge jej nigdzie znajezc jako MP3 ... moze ktoras bedzie sprytniejsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka kiedys mi pomogla kafe w takiej sprawie:D szukalam piosenki ktorej NIGDZIE nie bylo:P nawet napisalam do wytworni gdzie zespol plyte nagral ale takie stare to bylo ze wytworni juz nie bylo:D jest taki topik, sprobuje go znalezc, gdzie ludzie mowia co potrzebuja i w miare mozliwosci inni im to przesylaja na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×