Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

widzę,że nam rewelacyjnie wychodzi wymyślanie okoliczności śmierci na podstawie 3 wyrazów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ widze ze bedziemy dluzej zyc od mezow nie?:) takie są niestety tez statystyki ze kobiety zyją dluzej u mnie bylo by w miare cieplo ale wiatr tak pizdzi ze az w uszy zmarzlam policzki dopiero odchodza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko hihi a temu co sie napatoczy;) U mnie dzis tez zimno-tylko 3 stopnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko ja ci rozszyfruję ;) ty jesteś tą zarazą co chodzi po ziemi i doprowadza do białej gorączki (ogień) twojego meża :D żartuję oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze interpetatorki 🖐️ :D dzieci mnie nie zjadły ,na szczęście grzecznie siedziały bo tu w szkole tak trzeba - bez pozwolenia pani nie ma zadawania pytań :P i pani jeszcze powiedziała im na jaki temat mogą zadawać pytania (pytały o różne słowa po polsku) piosenka poszła gładko , nawet \"wlazł\" sobie poradziły :D i dzień dobry , dowidzenia itd szkoda że czasu mało bo jeszcze bym ich potorturowała \"w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie ...\" :P albo \"Grzegorz Brzęczyszczykiewicz ,Łękołowy...\":P aaaaaa z pogodą chyba się nie wyłamię - zimno , rano szron był na samochodach :o pieprzony marzec 😠 balrinki jeszcze poczekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🖐️ tu do sklepu przychodzi belg ktory kiedys zyl z polka i mnie rozwala znajomoscia jezyka-potrafi wymowic wwszystko poprawnie-nastepnym razem mu powiem zeby powtorzyl brzeczyszczykiewiecz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interpretatorki :P zjadło mi r wyżej Pestka w weekend posiałyście to do środy wyrosło :P Hugo przypomniałaś mi o czymś z potrawami angielskimi- miałam się zapytać pani właśnie czy oni te swoje yorkshire puddings jedzą tylko z wołowiną i sosem i ziemniakami bo ja wymyśliłam swoją wersję na puddingi :P z mięsem mielonym, pieczarkami , cebulką i serem żółtym - mogliby spróbować , zapytam popołudniu jak pójdę po dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa Hugo .. wczoraj na lekcji mielismy gadanke o nazwiskach panienskich ... no i przyszla kolej na mnie .. kazdy mial powtorzyc hihi .. a ja mowie BRZECZYSZCZYKIEWICZ buehehehe ... a im kopara w dol hahhha .. zreszta mojego ,prawdziwego nazwiska tez nie niebardzo potrafili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowda prowda :P im bardziej się zapierasz że nic tym bardziej jestem skłonna myśleć że jednak :P dowciapna :D Brzęczyszczykiewicz :D:D:D:D:D:D no z moim sobie poradzili bo już ich dziecko przez te 3 lata zdążyło nauczyć w miarę poprawnej wymowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jeszcze sałatę i dzięki za tą z poprzedniej strony (zapomniałam wcześniej napisać) i chop mnie ciągnie na zakupy - wpadł jak burza i pogania szybko ,szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w klasie mam dziewczyne o takim samym panienskim nazwisku co ty :P pochodzi z Chojnic .. moze twoja rodzina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity może cię zatrudnia jako panią nauczycielke od polskiego jak ci tak dobrze poszło ;) jeszcze trzeba było - i cóż,że ze Szwecji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah jesoooo co za debilstwoo .. nawet bledy jak widac sa tolerowane hihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nasza wina,ze miejscowość tak się nazywa? a po wykropkowaniu to jakieś dziwadło wychodzi i faktycznie można sobie interpretować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hehe cenzura tu na calego:D Moje nazwisko potrafi tylko poprawnie wymowic moj i jego siostra hehehe a reszta sobie jezyk lamie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak ciepło,że balkon otwarty i pies już nie musi ogladać świata przez szybkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×