Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja mam dziś - w marcu jak w garncu:D teraz jest słońce,ale był już deszcz,zamieć śnieg z deszczem i sam śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko w tej diecie najważniejsze,że wino można!! resztę da się \"przeczekać\" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na wieczór mam martini.........nie ma diety,która uwzględnia martini jako składnik diety? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co macie za dietke aaa?? pomaranczy nie ma .. a czego chciala??? u mnie wkurwa ciag dalszy .. chyba nie zapowiada sie ciekawie siedzenie w moim towarzystwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo co Ty oglądasz ? Pudełko normalnie znaczy się i tak bez większych ekscesów ? i ile się zrzuca w ten sposób ? Pestka nie nerwuj się :) posiedź z nami ,wirtualnie nas chyba nie zjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i zjem .. bo z nerwa nie moglam nic zjesc .. ale teraz ide cos przekasze bo az mi gra w bebechach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo poczytaj albo poogladaj przepowiednie NOstradamusa . wtedy to juz zaczniesz zdrowaski klepac .. al bo jak chcesz posle ci ksiazke hihi bo mam :D albo 13 ksiege pisma swietego :P :P dopiero sie przerazisz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jest pogrzeb :( pamietacie jak pisalam rok temu o wujku ktory mieszkal z babcia i dziadkiem? to wlasnie on zmarl przykro mi bardzo.. najpierw babcia, pozniej dziadek a teraz wujek i z tej trojki nie ma juz nikogo.. :( no ale nie bede pisac o smutnych rzeczach takie zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no napisalam posta i wcielo :o Pestka a mozesz mi przeslac te ksiazke na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcielo was?? obejrzelismy sobie film \" nie zadzieraj z fryzjerem\" komedia zajebista hihihhi :D:D z Sandlerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Euforka nie widzialam cie ... szczere kondolencje .. naprawde .. A ksiazke mam taka do reki nie w ebooku niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....ja zaczynam mioec chyba jakiegos dola jeszzce malza moja mnie wkurwia jakos....cholera wie co on chce juz sama nie wiem kto ma racje a kto nie :O a przepowiednie wole juz nie czytac .....bo calkiem sie zdoluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak czasami mam... w pewnym momencie glupieje i nie wiem kto ma racje i o co mi czy jemu chodzi .. ;) a swoja droga to chyba mi ktos zle zyczy.. same nieszczescia do okola, wszystko sie psuje, same problemy :( noo ale mam nadzieje, ze to juz koniec tego pasma nieszczesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rapida nie moge sciagnac bo pokazalo mi, ze ktos ciagnie .. uroki sieci .. ale za to z tej drugiej stronki juz mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PestkaMartoszka na nerwa🌻Euforka moje kondolencje:( trzymaj sie-a jak Ci to pomoze to pisz u nas o tym-czasem warto z siebie wyrzucic Pestka kiedys czytalam hihi ale przeczytam jeszcze raz dzieki😘 Jak jechalam do szkoly byl na drodze wypadek-stalam godzine w korku az w koncu musialam zawrocic i pojechac inna droga-droga dla rowerow Wypadek byl 5 minut przed tym-niz ja bym tamtedy przejezdzala-az sie moj wystraszyl bo uslyszal karetki i straz ze wyjechal po mnie Niewiem co sie dokladnie stalo-pewnie jutro w gazecie napisza Uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ten wujek to tak jakby czastka babci i dziadka ciezko uwierzyc, ze juz go nie ma, ze ich nie ma.. i teraz, to tak jakby sie skumulowalo on zawsze byl przy nich dlatego byl tak bliski.. byl bardzo dobrym czlowiekiem jakie to wszystko dziwne, prawda? Hugo i cale szczescie, ze nie bylo Cie tam wczesniej ❤️ ogladalyscie ciekawy przypadek benjamina buttona? tam byl taki urywek o tym, ze nic nie dzieje sie bez przyczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×