Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martoszka🖐️chociaz Ty sie pokazalas:) Teraz w kazdych wiadomsciach mowia o tym-od razu przypominaja inne strzelaniny z poprzednich lat ! Wiecie ze u mnie do 19 jest jasno na dworze:D a za dwa tyg przestawiamy czas(chyba za 2) i wtedy jeszcze dluzej jasno na dworze bedzie:D uwielbiam to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czekam na tą zmiane czasu teraz o 19 ciemno:( i juz sie nic nie chce o Niemcach tez slyszalam w radiu:( Hugo uważaj na drodze! a kurs nurkowy trwa roznie, moj tydzien w CMASie (organizacja nurkowa) a pozniej przeszlam do innej organizacji PADI i tu są jakies krotsze te kursy, ale chyba tylko roznia sie iloscia nurkowan, nie wiem EFR to tylko kurs zeby moc dalej sobie kolejne robic z ratownictwa nurkowego ale mozesz sobie gdzies w cieplym kraju zrobic intro, czyli za reke z instruktorem:) a Ty tylko ogladasz rybki i oddychasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo mnie nie było bo sprzątałam , gotowałam obiada (a co ? raz można ;) ) a potem skoczyliśmy na kawę 15 stopni to pokazywał termometr u mnie około 15tej (akurat wtedy spojrzałam ) o Niemczech słyszałam w wiadomościach na tvn u znajomej , w domu leciała muza (do sprzątania w sam raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina uważaj na tej drodze , choć po wypadku to pewnie zrobili porządek z tym olejem dżizas - aerobiki , weider ,mój mąż zakupił dziś na ebay'u ławkę do ćwiczeń(znaczy się ja mu tą aukcję wygrałam bo on akurat w drodze z pracy był :P ) a ja na przekór chyba sobie wyhoduję doopsko :P nie no , żartuję ;) w sumie zapinam się we wszystko normalnie, nic się nie skurczyło w praniu ;) więc nie mam motywacji może parę deko tylko bym miała do zrzucenia zastanowię się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoooo no co za bydlaki no .. jak nic bedzie koniec swiata bo wsio schodzi na psy .. i chuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to pewnie z emocji❤️sprobuj wypoczac Eternity na trawce bylas?a co tam robilas hihi:D:P i z kim? Bede uwazala jak jezdze-obiecuje choc uraz w tym miejscu juz zostanie ! Pestka Ty juz lepiej nie kracz z tym koncem swiata Pudelko troche to czarna magia te stopnie z nurkowaniem-ale jak cos moge wybrac kiedys opcje ogladania rybek pod woda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero doczytalam ze Eternity napisala ze skoczyla na kawe a nie na trawe hihi -sorki yy mialam jeszcze cos napisac ale niewiem co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiem:) Eternity zawsze mozesz skorzystac ze sprzetu w domu-nie tyle by sie odhcudzic ale dla kondycji i miesni hihi uciekam przed tv zrelaksowac sie po aerobiku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się nie chce spać -a rano będzie stękanie że mi się nie chce wstawać :P Euforka ,Hugo dobrze pisze - to emocje ,trzeba odpocząć i tak właśnie czytam co za trawka :D a to przeoczenie a dla kondycji to ja wolę iść na basen albo na rolkach pośmigać albo i co innego by się wymyśliło ;) sprzęt i tak będzie stał u znajomego w garażu(u nas nie ma miejsca) , się chłopaki napalili na trenowanie ;) jakoś mnie nie ciągnie :P albo zmienię się w ciepłą kluchę i będę Wam marudzić za jakiś czas :P dobra ,idę na herbatkę może jakąś jeszcze i spać bo zaczynam gadać jak potłuczona ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eternity tez mam taka lawke, najpierw lawka przez tydzien byla intensywnie uzywana, pozniej rok czasu stala az w koncu ja zlozylam i wynioslam do piwnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM lap ;) hihi Ja juz po drugiej kawce hihi-deszcz pada i szaro-buro na dworze:P Ale na weekend zapowiadaja typowo wiosenna pogode:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) a nie mówiłam ?! ledwo wstałam dziś jeszcze jutro a potem aby do 2 kwietnia - laski mają ostatni dzień szkoły przed wolnym :classic_cool: Mmm za stronkę kawka się przyda - swoją już prawie dopiłam i mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🖐️:) Liczy sie ze wstalas:D U nas chyba do 5 kwietnia sie chodzi do szkoly-ja czekam na koniec maja hihi wtedy bede miala z glowy swoja szkole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda do niczego tym w niebie chyba sie troche pomieszalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka no ja zobaczę jak to moja męża będzie jeździć poćwiczyć hahaha kiedyś chodził regularnie na siłownię i teraz mu się zachciało po kilkuletniej przerwie ale jak to tak na poważnie poważnie to muszę sobie hobby rozwinąć na bardziej absorbujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ładnie :) może bez większych rewelacji jeśli chodzi o słońce ale ciepełko , nie jest ponuro do szkoły poleciałam już dziś w trenczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×