Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Eternity dlatego ja chodze na aerobik-tam w grupie jakos bardziej motywuje niz samemu w domu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ale ci fajno:) Patrzylam dzis na pogode w Hiszpanii i tam jest 25 stopni:D oby sie nie ochlodzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo ich dwoje jest do tego sprzętu - z kolegą się napalili na kondycję ;) a gadali już o tym od 2 lat i ciągle im coś nie wychodziło ,nawet wykupienie karnetu do leisure centre kilkadziesiąt metrów od nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajno , fajno :D ale z balerinkami to ja jeszcze poczekam aż się może z tydzień taka pogoda utrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz sie doczekac nie mohe Hugo zebys miala racje bo nowy motocykl chce wyprobowac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak słyszę motocykl to mnie ciarki przechodzą brrrrr cholerka , a pomyśleć że się kiedyś pozwalałam wozić i oglądałam się jak jakiś fajny śmignął ulicą (teraz też trochę pozerkam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham motory:D kiedys szalalam zkumplami na motorach:D a sama uczylam sie jzedzic w wieku 15 lat na motorynce hehe i to zima:Poczywiscie skonczylo to sie upadkiem bo nie wyrobilam na zakrecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlatego że się napatrzyłam na brawurową jazdę na motocyklu i wiem jakie niebezpieczne to może być a już nie daj jak prowadzę i widzę zbliżającego się motocyklistę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu co roku jest zjazd harleyowcow:D bylam popatrzec w zeszlym roku:Dmaszyny takie ze szczeka opada ! Robili rundki wokol miasta,panny zlewali woda hihi-oczywiscie te na motorze-oj dzialo sie dzialo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ,motocykl fajny :) kiedyś jeździłam (znaczy się ktoś ;) mnie woził ) , przez moją miejscowość , niedaleko mojego domu przejeżdżało swego czasu mnóstwo fajnych maszynek - główna trasa na Jelenią Górę ,na zlot w Szklarskiej - to się zachwycałam ale jakoś mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM motor zajebisty !!!! Eternity tez nie cierpie motorow na drodze jak prowadze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mieszkalam w pl to tez przez moje miasto przejezdzali na zlot-ja siedzialam przyklejona do szyby hihi bo pod moimi oknami jezdzili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie cierpie kierowco aut jak jabe na moto a w ogole takich no wiecie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Hugo to podobnie - ja zawsze siedziałam pod domem na ławce :D a weź sobie jeszcze wyobraź po tych naszych wąskich uliczkach jak zapierdzielają debile :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie takich co zapierdzielaja pod domem u mnie sa w wiekszosci krosowcy i caggle tylko hałasują mi ..😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takich kierowcow co specjalnie drogę mi zajadą podczas kiedy ja moge sobie srodkiem przejechac powoli i nie musze w korku stac takiech nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo nieeee te to dopiero dają po uszach :O tu w nocy ktoś sobie szaleje bo często słychać jak echo niesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm - wszyscy sie zmieszcza:) ja zjezdzam nawet specjalnie zeby ktos na moto przejechal:) a kiedys to sie baaaaaardzo balam motorow, odkad wymyslilam ze zrobie prawko - przeszlo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko faaaaajnyyyy :D to z tymi uszami to było do crossów Mmm nie myślałam że masz na myśli kobietę :P poprosiłam tylko o sprecyzowanie znaczy się złośliwych kierowców nie lubisz ja złośliwa nie jestem ;) do czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM czasem kobieta jest lepszym kierowca - a na drodze to sadze ze pkt widzenia zalezy od pkt siedzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×