Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Kurde albo mam cos z oczami:P albo sie kafe chrzani:O dziwne litery widze i buzki nachodza na wpisy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak oczywiscie zgadzam sie z tym kobieta nie prowadzi wcale zle, a;e tylko niektora to tak samo jak z facetami a najgorszy to jest jak jedzie w niedziele w kapeluszu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedzielę , w kapeluszu i w polonezie :D Pudełko no jeszcze nie jest tak ekstremalnie żeby odmówili ubezpieczenia ;) chyba że chcesz iść dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM hehe najgorszy to jest taki dziadek albo babcia za kierownica ktora jedzie np bmw i jedzie 30 na godzine:O a jak ma skrecic to minie z 15 minut zanim sie upewni ze bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko ja antymoto i też mam ;) tutaj babcie i dziadki za kierownicą na porządku dziennym - łatwiej im się poruszać niż pieszo tyle że polonezów nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity - rozwijam sie:D ostatnio jak zobaczyli szkolke motolotni znajomi stwierdzili ze to cos dla mnie:D mmm- ja takich harleyowatych nie lubie, wole takie niby scigacze, albo zwykle moto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko dzieki😘 Naprawde widze dziwne literki a ziola nie palilam hihi MMM to Ty jestes na tym zdjeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten krążownik też fajny :) ale i tak się nie dam już przekonać :P chyba prędzej bym umarła jakby mi ktoś kazał wsiąść na motor :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byc w duzym szoku [szok w trampkach] ale poczekam na Gabi .. sama do jutra nie wytrzymam ... wieta pewnie o co biega .. oj oj ojjj tyy eternityyy ...... normalnie kopare ciagam po ziemi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity fakt faktem ze odkad ma sie dzieci to mniej sie ryzykuje-ale co komu pisane... Ja napewno jeszcze wsiade na motor-ale juz nie jako kierowca heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM a nic;) hihi Probowalam zobaczyc jak wygladasz:) Pestka to co kupilas? albo ja nie kumata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie co komu pisane..... ja kupujac to co teraz to sie nasluchalem.......szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka znaczy się kartka doszła ? :D Hugo ,no może i przez dzieci się taka bojąca zrobiłam, nie wiem ale nie wsiądę i już :P nawet z kimś komu baaaaaaaaaaaardzo ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nowy to ten szybki a stary to ten gdzie ja jade:D:D Hugo no tak jakos tam wygladam 183 wzrostu mam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity a to juz wszystko jasne:)moge zobaczyc zdjecie?juz wstawione do galerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM na motorze i w kasu za duzo zobaczyc nie mozna;) oj to ja przy Tobie kurupel jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×