Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

serek wiejski ze szczypiorkiem pochłonęłam :) muszę się odchudzać przez następne 3 dni,aby zgubić to co mi przybyło przez pobyt przyjaciółki,za dużo dobrych rzeczy konsumowałyśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie kolejną kanapkę :P a na serek ze szczypiorkiem i z rzodkiewką do tego już mi ślinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje:D tez Was kocham:D pisac mi tu o jedzeniu jak ja o jajku zyje:D:D:D:D:D:D eternity jak zwykle musze napisac ze masz super pomysly i super talent:) a ta synowa pestki ma niesamowite oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooo ja chyba spie na jawie .. czas mi zapierdala a ja siedze hehehe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z psem najpierw bigle będący pod opieką sąsiada (sam ma wyżlicę) zaczął się rzucać do mojej....i to nic że jej nawet do kolan nie sięgał :P a potem okazało się,że windę szlag trafił i musiałam przymusowy spacer wysokościowy odpracować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u was widze ze cieplo u mnie rano padal deszcz ze sniegiem i nie za cieplo bo 4 st. pestka foty zajefajne i widze ze niespodzianka dla Gabi sie udala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zrypana...musalam zwlec sie o 6tej jak ja bede skakac na tym aerobiku dzis :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem ... mam 20 plyt do zgrania ... uffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam w holandii-dzis sklepy tam do 21 otwarte,musialam mala zaopatrzyc w kilka spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów się zaczerwieniłam :D Pudełko ale jutro już zjesz coś więcej niż jajo ! słownik mnie powalił :D zaraz obejrzę też video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity przez to czerwienienie nie bedziesz musiala na solarke chodzic;) Robisz piekne rzeczy-brawo i niema sie co czerwienic ! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo co racja to racja :D nalezy sie nie?? ja mam znow wkurwa nerwa ze az mnie na kibel gania .. osz dzizysssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity ... euforka ja mma problema w zamieszczaniu komentow na blogu .. za chiny kod obrazkowy nie chce sie wyswietlic noooooo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na aerobiku znowu doszly nowe dziołchy dwie wielkie i jeden szkieletor wiecie dzis myslalam ze sie posikam no za mną cwiczy taka babka jedna....najgrubsza z nas wszystkich musiala sie chyba czegos najesc przed cwiczeniami bo jak cwiczylysmy na brzuch to sie spierdziala...ale tak glosno ze te siksy co niedawno doszly to az sie przewrocily ze smiechu.....babka buraka puscila hahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no nie wiem instruktorka mowi zeby po aerobiku juz nic nie jesc bo pozno konczymy o 20:30 wiec moze temu sie nawpierniczala ona zeby glodna nie byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ide spac bo jutro rano znowu mus do pracki :P ale na szczescie tylko do 12tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo a terrorystów widziałaś w Holandii ? ;) podobno jakiś zamach udaremniono dziś - nie wiem nic dokładnie, takie szczątkowe info mnie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×