Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mmm i czego się szczerzysz? to nie ładnie śmiać się z czyjegoś nieszczęścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kaca najlepsza praca,albo haft,albo zimne piffko :p;-) wlaczylam sobie "W mroku pod schodami" ale jakis nie teges a wlasnie jakis czas temu ogladalismy "To nie tak jak myslisz kotku" polska komedia nowa,ale nie dociagnelismy do polowy filmu i wylaczylismy znudzil nas jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..bo większość polskich komedii na siłę zrobiona :P 🖐️ :) śpię normalnie na stojąco , ciężki będzie dzień ale dobrze że piątek (już mam numerki do wysłania przygotowane na lotto ;) ) idę doczytać dokładniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożesz ! Ciastek gnojki noooo 😠 ale dobrze że przywiozą , że się nie pultali że podpisane ,odebrane itd i co ja widzę ? Mmm chce rodzić ? hahahahha powodzenia ! :P za oknem mam dziś szaro (ale nie ponuro ) no i termometr pokazuje 10 więc nie jest źle ;) tylko i tak śpiąco jak diabli :o 💤 Hugo a jest na jakim strażaku oko zawiesić ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje młodsze dziecko od rana jęczało że boli ją kolano jak zgina nogę podejrzewam że źle spała i się noga zastała mówię jej że jak bardzo boli to może zostać w domu , zadzwonię do szkoły że nie przyjdzie no to spryciula wymyśliła że nie może nie iść do szkoły bo potem mamy jechać na zakupy :D tata obiecał jej nowy plecak bo jej się zniszczył (stary był , jeszcze z Pl przywieziony to miał prawo );):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebne jest 7 sekund żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka. > >Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg. > >Długość męskiego penisa jest równa długości jego kciuka razy 3. > >Udo jest tak twarde jak cement. > >Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny. > >Na każdej stopie mamy ok. tysiąca miliardów bakterii. > >Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny. > >Używamy 300 mięśni tylko po to, żeby utrzymać balans jak stoimy. > >Kobiety już dawno to przeczytały. > >Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk.heheheeh :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienka idzie po plaży. Nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła, > otarła z brudu, a tu wyskakuje Duszek. Panienka pyta: Czy będę miała > trzy życzenia? Duszek: Nie, przykro mi ale ja jestem duszek spełniający > tylko jedno życzenie. Panienka bez wahania: To proszę o pokój na Bliskim > Wschodzie. Widzisz te mapę? Chcę, żeby te Wszystkie kraje przestały ze > sobą walczyć, i żeby Żydzi i Arabowie pokochali się miedzy sobą i żeby > kochali Amerykanów i odwrotnie i żeby wszyscy tam żyli w pokoju i > harmonii. Duszek popatrzył na mapę i mówi: Kobieto bądź rozsądna, te > kraje się biją i nienawidzą od tysięcy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w > butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie aż tak > dobry. Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne > życzenie... - Panienka pomyślała przez chwile i mówi: No dobrze, przez > cale życie chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za > mąż. Wiesz, takiego który będzie mnie kochał szanował, bronił, dobrze > zarabiał i oddawał pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy dzieciach, w gotowaniu i sprzątaniu, byl świetny w łóżku, byl wierny i > nie patrzył tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam > życzenie...... Duszek westchnął głęboko i powiedział: pokaż mi > jeszcze raz tę mapę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przez nerwa az @ dostalam bladz ... kurwa pizda cipa chuj,... niech mnie juz opusci ten nerw .. przeklinam go ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjajajaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to ja tu szperam na twrdym z calego polrocza co najlepsze na kaca by doc dobra rade a Ty mi, ze ja sie nabijam......no troszeczke:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behahaha Ciastek dobre dobre te kawaly :D Pestka nie nerwuj sie 🌻 zlosc pieknosci szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaaaaaaaa cieeeeeeeeeee no przecież to dziś ! wszystkiego naj naj naj naj naj dla Gabi ! 😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 i jakiego prezenta wymyśliłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 20 min bede podpalac swieczki hihihhhi :D eternity hihih dlugopis od ciebie juz poszedl do szkoly .. bo po szkole wczoraj stwierdzila ze swoj zgubila bueehehhehehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Izunia znaczy komara podusilas hehehe ale wiesz co wpadaj do mnie dam Ci szczawioweczki swiezutkiej :p pomoze na kaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdążyłam przed tortem i świeczkami!!! spełnienie wszystkich dziecięcych (i nie tylko) marzeń dla Gabi na okoliczność urodzin!!!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek zjadłabym sobie szczawiowej!!!!! ja generalnie nie przepadam za zupami,ale taka to bym sobie zjadła.....mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poduszenie troszku pomogło ;) mam nauczkę aby nie pić wieczorem wina jak przez prawie cały dzień nic konkretnego nie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyście widzieli jaką breję mam na dworze:O chyba najbardziej odpowiednim obuwiem teraz byłyby kalosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×