Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

za oknem mam 12 stopni :D MMM jak to mozliwe ze tylko u Ciebie zimno?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to mmm ściemnia na potęgę!!!! u mnie też ciepło i piękne słońce,właśnie wróciłam z charciego spaceru :D logiczne jest,ze gdyby było zimno,pochmurno i deszczowo to bym się z afganem nie pchała na Cytadelę mmm a gdzie ty mieszkasz,ze tylko u ciebie zimno i pochmurno? ja chcę te bliźniaki zobaczyć!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️:) Pestka wczoraj w pogodzie pokazywali ze popoludniu od Twojej strony zacznie padac ! a potem dojdzie do mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko sie u mnie tez za chmurkami schowalo ale mam 14 stopni hihi a gdzie sie nasza Mindy podziewa aa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi domownicy poszli podworko przadkowac a ja pojechalam se na lekkie zakupki jutro jedziemy zas do mojej kuzynki w gosci...tej pedantki sanitarnej hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam lokatorke ,zmiana imienia jest Fifi, z tych dlugosiersciowych,na razie jest malutka ,bialo-ruda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagam Martoszka te Siedem Dusz, ale cosik nie idzie,moze ruszy bo i z opisu ciekawy Martoszka mowisz teraz Ty inspekcje robisz u kuzynki ;-) my jutro tez bedziemy miec gosci,kuzwa ostatnio goscie i goscie dzis tez wpadli z ta swinka,a jutro inni z polskiej szkoly,mam zamiar salatke z makaronu i lososia zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i padalo Hugo padalo hehehe .. ale uz nie pada .. slonca ni ma poszlo jak ja w pizdu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie pada pestka, zimno sie zrobilo jak nie wiem,a mnie cos trzasc zaczelo brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nio ja wlasnie inspekcji nie robie...zwlaszcza u niej bo ona strasznie steryl;na wiec jak ona przyjezdza to musze zrobic sterylizacje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to zachowaj sie tak jak ona hehehe u Ciebie ;-) (zartuje oczywiscie) poslalam Wam cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek juz odp na @:) u mnie tyz padalo:O slonce ucieklo na dobre i zrobilo sie zimno:O wiosna po byku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tak wogole to ona jest fajna....tylko wkurza mnmie ze robi z domu muzeum i nikomu nic nie pozwala dotykac...zawsze sie smialam ze wyciera pewnie klamki od drzwi jak pojkedziemy ....a specjalnie kapcie daje odracu w drzwiach zeby jej polerowaną podloze jeszcze bardziej wypolerowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam,ze u mnie było coś ponad 15 stopnina dworze,normalnie porozpinana chodziłam i nawet grzejniki przestały grzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przyznać się,która z was na skype robi za eryka,bo mi tu jakiś wydzwaniał jak mnie w domu nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to pewnie MMMM chcial Ci te blizniaki pokazac na kamerce, o ktore ta sie upominalas buahhaha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia...przyznaje sie bez bicia ze eryk tonie ja ;)nie mam nicka twojego skype ciastek nooo lodoweczka super sie prezentuje a świnia?mowilas ze malutka a przeciez juz niezle z niej bydle hihi ; ) pikna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehe ja mam skypa ale odpalam go raz na pol roku hihi to nie ja :P ja ogladam filmyu na lapku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz,że ten eryk to mmm? hmmmmm.....ciekawe kto mu mój nick skypowy podał :P a co do filmu \"Siedem dusz\" to SUPER!!!!!! jakiś miesiąc temu ogladałam wczoraj Eden Lake luknełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co gdzie i jak jak gdzie ja znowu dopiero do domu wszedlem smigalem sobie po autostradach 250km\h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary rekin uczy synka jedzenia: -Widzisz człowieka w wodzie to podpływasz, wystawiasz płetwę grzbietową, okrążasz go raz. Potem okrążasz go drugi raz, potem trzeci. Na koniec okrążasz go czwarty raz i możesz go zjeść. -Tato! A nie można od razu? -Skoro wolisz z gównem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahah :D niezle! heheheh Ciastek Fifi jest super :D lodowa tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze skypa nie korzystam :P u mnie dzis nawet slonecznie bylo pojechalismy na basen a tam z 4 basenow czynny tylko jeden :o wiec zrezygnowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edden lake ogladalam jakies 3 tyg temu .. nie podobal mi sie koniec ehhehehhe jakis taki chuj wie jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×