Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja wiatropylny chyba nie jestem wiec marne szanse:):D a w ogole to ostatnio tylko praca praca praca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM przeczytales przeciez komentarz to wiedziales czego mozna sie spodziewac:( Ja tez zmykam bo zaraz na aerobik jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wybaczcie ale nie mam głowy czytać -nadrobię przy innej okazji ale serduchem jestem z Wami ❤️ wkurwa ciąg dalszy ale z lekka się wyciszam - pomogło mi dłubanko w kartkach (możecie obejrzeć na blogu jak macie ochotę :) ) i pogoda trochę poprawia nastrój (ciepluchno i słonecznie - dziś poleciałam do szkoły po dziecko w żakieciku ) zostawiam jeszcze i🌼 x milion i do szybkiego :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bara bara bara, riki tiki tak... kiedy robimy impre???? mam chcice na podrygi... energia mnie rozpiera... Pestka jak to tancowanie sie nazzywalo u Ciebie? conga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zumba Mindi Zumba :P hehe no Mindy przetanczyla cala zumbe .. normalnie myslalam ze jebne .. ale dala rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ogladnelam film, straszny szok :(:( jak mozna tak bez zadnej kary mordowac drugiego czlowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz jestesmy przy strasznych tematach to dzis dodal nas inny blog do obserwowanych, jest widoczny jako ostatni nie wiem czy widzialyscie ale tam sa fotki z palestyny, masakra normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce Wam zakomunikowac,ze od wczoraj stosuje zasade MŻ :p,a jak cos zjem to nie lacze bialka z weglowodanami a od n-pnego tyg bede stosowac diete kopenhaska,trza cos zrobic z ta mema ;-),no to tyle :D milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka🌻 Eternity wracaj do nas bo tesknimy❤️ Ostatnio w tv limburg pokazywali ze u mnie po sasiedzku wprowadzili Zumbe i przyszlo tyle osob ze sala byla pelna i na zewnatrz tez miejsca nie bylo hihi musieli ich na grupy rozbic Pestka Mindy u mnie w ta sobote jest karnawal wieczorem-wiec zapraszam:) Ide zobaczyc na blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ciastek trzymam kciuki za wytrwalosc -ja od tygodnia jestem na diecie MZ i tylko 1kg zgubilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sobie zobaczylam Eternity piekne ! sliczne retro🌻 Euforka Twoje tez cudne🌻ej macie talent dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×