Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ciastek trzymam kciuki za wyniki dietkowania!! moja dieta to zazwyczaj do weekendu trwa....potem szlag ją trafia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️:) No w weekend to u mnie tez ciezko diete utrzymac hihi dlatego w sobote tez na aerobik chodze-by to troche zgubic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ musialam spadac zpracy bo ze szkoly zadzwonili ze corka zle sie czuje....brzuch bolii wiec ją odebralam dalam jej jakieslekizapteczki ilezy seteraz na100%przestanie ją bolec do 18tej boma tance anadodatekustawiają kto ma gdzie stac na turnieju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszyc cie?? ma byc jeszcze mroz u was .. ale to ostatnie podrygi zimy hihih :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już nawet nie po kostki,a po łydki?? podobno od soboty ma się już ocieplać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dla cory🌻lecznicze;) oj nie zazdroszcze Ci sniegu hihi choc u nas noce sa mrozne i jest minusowa temp ! Pudelko moze jest nie warta Twojej przyjazni skoro afere robi i sie jeszcze obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas nie ma mrozow zero czy gora -1 w nocy w dzien 2 ale ten snieg i chlapa :O Izunia.....ocieplenie?chyba na zachodzie PL a ja na wschopdzie teraz zresztą w pogodzie widze ze na zachodzie 6 a u nas 0 aaa mowisz w sobote ocieplenie?a w krorą hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj czytalam ze gdzies w pl byla taki silny wiatr ze samochody przewracal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj u mnie piękne słoneczko było i 10 stopni,wiatr taki średi....aż się miało ochotę na spacerek :) teraz słonko za chmurami się schowało więc jest chłodniej,ale za to nie dmucha od tej soboty ma się już robić ciepło (chociaż podobno deszcz może padać) dziś i jutro to najchłodniejsze dni mają być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas od przyszlego tygodnia ma sie ochlodzic:(moze w wasza strone ucieknie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie poogladałam te filmiki to doszłam do wniosku,ze chyba zacznę się wstydzić,ze jestem kobietą :O wszystko ma jakies granice,tylko nie ludzka głupota!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeee...ty sobie pomyśl co byś zrobiła gdybyś była z tym dziadkiem na tej łódce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy by ci do śmiechu było gdybyś taką szczęką w oko zarobiła ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo masz racje u nas byl straszny wiatr i do tego śnieżyca :P zaraz poogladam to coś poslala tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×