Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a za mna chodzi ostatnio ryba po grecku-tylko troche przy niej bawienia Jutro ide do kosmetyczki-pierwszy raz tutaj i az sie boje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze w sobote karnawal jest-zaloze maske hihi;):Pbo taka podziobana bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba po grecku była na chrzcinach....ale ja nie lubię ryb na słodko,a od marchewki to się robi słodkawe hahahahaha.....jestem ciekawa twego wygladu PO kosmetyczce....może zrób sesję z cykle przed i po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia myslisz ze az tak mnie zmasakruje?? nie strasz bo jeszcze sie rozmysle :P Mam nadzieje ze jakas brutalna nie bedzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zawsze to jakies wyjscie awaryjne;) czestuje kawa bo wlasnie zrobilam I_Io I_Io I_Io I_Io

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko ja to robienia porządków w szafie to głównie faceta używam ;) mam szafę od ziemi do sufitu i trzymam w niej WSZYSTKO,od płaszczy,przez książki,ozdoby choinkowe,po odkurzacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah zeby dorozle kobiety w fikcyjnej postaci sie kochaly rozumiem....fascynacja....urok ale miłość?ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mata 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻🌻...:D ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pokłóciły się okrutnie części ciała. No, bo kto tu rządzi? - Toż jasnym jest, że ja - burknął mózg - to ja tu myślę i wszystko kontroluję. - Bzdura! - zaprotestowały ręce - my tu robimy najwięcej - zarabiamy na wasze utrzymanie. - Ech - westchnęły nogi - to nasza rola rządzić, to my decydujemy, jaki kierunek obrać i dążyć w słusznym kierunku. - My - odparły oczy - myśmy szefami - my wszystko widzimy i naprawdę nic nam nie umyka. - Bzdura - odparł żołądek - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie... - JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwała się milcząca dotąd dupa - I JUŻ. śmiech ogólny, że całe ciało się nie może pozbierać. - DOBRA - odpowiedziała dupa - jak tak, to STRAJK. I przestała robić cokolwiek. Minęło kilka godzin. Mózg dostał gorączki. Ręce opadły. Nogi zgięły się w kolanach Oczy wyszły na wierzch. Żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku. Szybko zawarto porozumienie. Szefem została dupa.I tak to już jest drodzy moi. Szefem może zostać tylko ten, co gówno robi.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w dobie kryzysu Mamy sierpień, miasteczko na Lazurowym Wybrzeżu, sezon w pełni, ale leje, więc pustki . Wszyscy pozadłużani. Na szczęście do jednego hoteliku przyjeżdża bogaty Rosjanin. Prosi o pokój. Rzuca na stół $100 i idzie go obejrzeć. Hotelarz chwyta banknot 100$ i natychmiast leci uregulować należność u dostawcy mięsa, któremu zalega. Ten łapie banknot 100$ i leci zapłacić nim hodowcy świń, któremu zalega za towar. Ten łapie te 100$ i leci zapłacić dostawcy paszy. Ten z ulgą bierze pieniądze i z tryumfem wręcza je prostytutce, z której usług korzystał (kryzys!) na kredyt. Ta łapie pieniądz 100$ i leci spłacić dług w hoteliku, z którego pokoju też korzystała na kredyt... ... i w tym momencie Nowy Ruski schodzi z góry, oświadcza, że pokój mu się nie podoba , więc bierze swoje 100$ i wyjeżdża. Zarobku nie ma. Ale całe miasteczko jest oddłużone i z optymizmem patrzy w przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre te kawaly :) wrocilam z aerobiku...kurcze zostalam nazwana szpagaciarą :Ochyba wiadomo z jakiego powodu kolezanka ktora tez chodzi na aerobik od pazdziernika i na tańce tez- normalnie kiedy ją nie widze to coraz chudsza i wiecie ile schudla?16kg.booooziu niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dieta i ruch to najlepszy spalacz kalorii,w PL jak chodzilam 2x w tyg na aerobic to tez schudlam 10kg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastekdzieki za wszystkie ziola😘 Kawaly dobre hehe posmialam sie z rana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa historia Pewna kobieta, krótko po rozwodzie, spędziła pierwszy dzień smutna, pakując swoje rzeczy do pudeł i walizek, a meble do wielkich skrzyń. Drugiego dnia przyszli i zabrali jej rzeczy i meble. Trzeciego dnia usiadła na podłodze pustej jadalni, włączyła spokojną muzykę, zapaliła dwie świece, postawiła półmisek z dwoma kilogramami krewetek, talerz kawioru i butelkę zimnego białego wina i przystąpiła do konsumpcji, aż już więcej nie mogła. Gdy skończyła jeść, w każdym pokoju rozmontowała pręty karniszy, pozdejmowała z końców zatyczki i do środka włożyła połowę krewetek i sporą porcję kawioru, po czym ponownie umieściła zatyczki na końcach karniszy. Potem zrezygnowana cicho wyszła i pojechała do swojego nowego lokum. Gdy mąż wrócił do domu, wprowadził się z nowymi meblami i z nową dziewczyną. Przez pierwsze dni wszystko było idealne. Jednak z czasem dom zaczął śmierdzieć. Próbowali wszystkiego! Wyczyścili, wyszorowali i przewietrzyli cały dom. Sprawdzili, czy w wentylacji nie ma martwych myszy i wyprali dywany. W każdym kącie powiesili odświeżacze powietrza. Zużyli setki puszek sprayów odświeżających. Nawet wykosztowali się i wymienili wszystkie drogie dywany. Nic nie działało. Nikt nie przychodził do nich w odwiedziny, robotnicy nie chcieli pracować w domu, nawet służąca się zwolniła. W końcu były mąż kobiety i jego dziewczyna zdesperowani musieli się wyprowadzić. Po miesiącu nadal nie mogli znaleźć nikogo, kto zechciałby kupić cuchnący dom. Sprzedawcy nie chcieli nawet odbierać ich telefonów. Zdecydowali się wydać ogromną sumę pieniędzy i kupić nowy dom. Eks-małżonka zadzwoniła do mężczyzny w sprawach rozwodu i zapytała go, co słychać. Odpowiedział, że dobrze, że sprzedaje dom, ale nie wyjaśniając jej prawdziwej przyczyny. Wysłuchała go ze spokojem i powiedziała, że bardzo tęskni za domem, i że porozmawia z prawnikami, aby uporządkować sprawy w papierach w taki sposób, by odzyskać dom. Mężczyzna, sądząc, że jego eks nie ma najmniejszego pojęcia o smrodzie, zgodził się odstąpić jej dom za jedną dziesiątą rzeczywistej ceny, o ile ona podpisze umowę tego samego dnia. Przystała na to i w ciągu godziny dostała od niego papiery do podpisania. Tydzień później mężczyzna i jego dziewczyna stali w drzwiach starego domu, patrząc z uśmiechem, jak pakowano ich meble i wsadzano na ciężarówkę, by zabrać je do nowego domu... ...łącznie z karniszami. UWIELBIAM SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA, A TY? German Dehesa powiedział: \"My mężczyźni musimy zrozumieć, że z kobietami nie można wygrać, że są nie do zatrzymania i nie do pokonania.\" Coś w tym jest. Wystarczą zwyczajne karnisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Ciastek dobre:D musze zapamietac na przyszlosc w razie W:D;) utopilam marzanne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×