Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja tez nie hihi Ale musze troche uwazac co jem-nie chce duzo zgubic bo jeszcze jakies 3 kg tylko ale cos waga stoi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIESTETY do diet trzeba miec silna wole albo dobra motywacje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo moze ci co nie co w miesnie sie przerobilo, jak cwiczysz i dlatego waga stoi,lub ruszy w n-pnym tyg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta kazdy ma inny organizm,inna przemiane materii inny metabolizm,nie ma co porownywac,jeden schudnie 10kg a drugi na tej samej diecie 5kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym nie przezyla na jablkach bo jak zjem na glodny zoladek to mnie potem boli .. :O Zumba jest w PL tylko ze chyba w duzych miastach nie wiem dokladnie gdzie mi tam nie trza silnej woli .. ino wkurw wystarczy hahaha u mnie leje okropniee buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze od biegania przybiera sie w lydkach ! a lydki mam szczuple ino uda grube:P ale tez wroce do biegania-ale czekam az przestanie ten deszcz tak lac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam :D:D wczoraj szukajac ogloszen o prace dla znajomego natknelam sie na ogloszenie (na forum ...tak tak tym forum) dotyczace buhahaha zatrudnienia pan,kobiet,dziewczyn do EKSKLUZYWNEGO DOMU PUBLICZNEGO w Gent w Belgii heheheheh, dobra znajomosc jez.ang :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Ciastek najsmutniejsze jest to ze znajda sie takie panny ktore pojda tak pracowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio dostalam propozycje pracy .. niestety buuuu nie moglam isc booo .. wymagane bylo perfekt angielski do odbierania telefonow , umawiania na spotkania itp .. :( a na tyle to ja nie znam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ u nas z lekka obeschla chlapa ale teraz pada snieg troszku :( hugo muza Tiesto super czesto na vivie widze do tego teledysk....zajebisty....animacja....cos jak gra komputerowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hihi no super jest zreszta on ma pare starych fajnych kawalkow ktore moge non stop sluchac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka znam ja ale zabij nie pamietam tytulu -sprawdze w aucie bo mam ja na plycie to Ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×