Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witam 🖐️ u was chociaz bylo troche wiosny...u mnie wcale mąż dzis mnie budzi i mowi:wstawaj zima :O sniegu znowu napadalo a teraz pada razem z deszczem izunia imie dla psiny fajne euforka...trzymam kciuki za spajka aaa pestka slabo widze ten film o Jezusie ...ale moze bedzie ciekawy ze wzgledu wlasnie na aktora hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka jak posle foty to podaj dalej hihi a mnie od wczoraj nie wiem chyba nera boli (chyba ze jakies korzonki) ciezko sie ruszac no :O a dzis mam aerobik.....ajajajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mni napierdziela deszcz caly dzien .. heh :O no jo Martoszka jak posle :P z nim nic nie wiadomo ;) kup se masc rozgrzewajaca na nerki czy co .. heh wiem jaki to bol i tego i korzonkow .. Izunia ale zalatana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ❤️ tyle osob trzyma za spajka kciuki, ze musi sie udac :) Izunia a jak bylo z mloda u weta? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham jeszcze raz🖐️ Martoszka jak to nerka to piwko wypij-oczyszcza nerki:) albo kup masc rozgrzewajaca Pestka ja tez chce klasowe foty hihi Izunia wlasnie co wet powiedzial? U mnie poki co piekne slonko swieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciśnienie 971 hPa.....prawie zombi jestem :O co u weta? uszy ma zdrowe,choć były brudne,chyba nikt jej tych uszu nie czyścił,bo lament był okropny na zębach zaczyna odkładać się jej kamień,ale na razie nie wiadomo czy to z powodu złej diety czy po prostu ma takie skłonności,trzeba pilnować zębów jest zaniedbana i wychudzona,ale ponieważ jest jeszcze młoda to wartościowa karma plus mięso i już po tygodniu powinno dać się zauważyć poprawę,gdyby tak nie było to robimy badanie krwi teraz co do tego rzadkiego siurania - wczoraj ok 17.30 zrobiła pierwsze malutkie siku na trawce!!! u weta byliśmy o 21.30 a pęcherz pusty,choć cały czas popijała w domu wodę!! przyczyna - młoda ma taki niedobór wody w organiżmie!! musi mieć stały dostęp do wody,jak organizm wyrówna niedobory wtedy zacznie robić siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś o 5.30 Izzy zrobiła pobudkę...na dwór poszły obydwie i..........OBIE zrobiły porządne,poranne siku na trawniku!! :D zważyłam też młodą - 20,6 kg Izzy jak ważyłam ostatnio to ważyła 24,6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju izunia ty tyle wisz o psach i z taka pasja sie nimi zajmujesz ja mam owczarka ale to podworkowy pies i jak poczesze go 5 razy w roku jak siersc wylazi to juz mam dosc podziwiam cie ze tak koffasz te zwierzeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ale owczarek się nie kołtuni,bo nie ma włosa,a sierść....a wyczesywać go co jakiś czas trzeba (szczególnie na wiosnę i jesień) bo on podszerstek zmienia i trzeba pomóc psu się pozbyć starego a ja biorąc afgana wiedziałam co mnie czeka,ale ja jako dziewczynka zakochałam się w tej rasie i żyję z tymi Talibami już 16 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia miala niedobor wody? ludzie to pewnie jej tam do picia malo dawali zeby im nie siurala ! zaskarzylabym go o znecanie sie nad zwierzakiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoooo...a ja przeczytałam - galaretkę grecką i jestem pełna.....i myślę sobie-co to takiego może być :D czytać ze zrozumieniem nie potrafię jak jest takie niskie ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem czy jest cos takiego jak galaretka grecka hihi Chyba sobie tez kawe zrobie bo spac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za oknem śnieg z deszczem :O poza tym za chwilke ma przyjść facet kontrolujacy wentylację (ogłoszenie wisi),ciekawi mnie jak zareaguje na 2 takie same stwory,skoro niektórzy to się samej Izzy bali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina zlituj się z tym odkompleksiaczem !!!! jeszcze mi się przyśni ;):D masz kwiata🌻 i dzięki za kawę!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co łączy faceta z kotem? 1. Wrzeszczy, kiedy jest głodny. 2. Zawsze pcha się do łóżka. 3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry. 4. Kiedy ktoś go pogłaszcze, zaraz domaga się więcej. 5. Lubi ocierać się o twoją przyjaciółkę. 6. Nie lubi obcinania pazurów. 7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety. 8. Ciężko przemówić mu do rozumu. 9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa. 10. Nie sprząta po sobie. 11. Wpycha nos do każdego garnka cały dzień. 13. Cały czas by spał. 12. Nie wyjaśnia, czemu zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mężczyźnie dziurka w penisie? Żeby mógł mówić: \"Mam otwarty umysł.\":D Pestka zapal ziolo na glowe🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się różni mężczyzna od choinki? Choinkę jak się rozbierze, to zostaje tylko badyl, a jak mężczyznę to i dwie bombki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Jasiu przeczytał w gazecie, że w mieście otwarto agencję towarzyską. Po chwili pyta ojca: - Tato, a co właściwie robi się w takiej agencji? Zakłopotany ojciec odpowiada: - No, ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że robi się tam człowiekowi dobrze. Nazajutrz Jasiu dostał od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film, biegnie do agencji towarzyskiej. Dzwoni do drzwi i otwiera mu nieco zdziwiona panienka. - Co tu chłopczyku chciałeś? - No, chciałem, żeby mi zrobić dobrze. Mam nawet pieniądze! Panienka zaprosiła Jasia do środka, zaprowadziła go do kuchni, ukroiła trzy duże pajdy chlebka, posmarowała je masłem oraz miodem i podała Jasiowi. Po godzinie Jasiu wpada do domu i krzyczy: - Mamo, tato! Byłem w agencji towarzyskiej! Ojciec o mało nie spadł z krzesła, mamie oczy na wierzch wyszły. - I co? - pytają Jasia po chwili. - Dwie zmogłem, ale trzecią już tylko wylizałem. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia i buziaki od eternity :) niestety nie ma ona humoru na cokolwiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema :p dobre te kawaly :D:D,eternity ciotka co jest............ jenyy jestem dzis na kawalku szynki,jednym jogurcie i wsunelam jablko bo mi zoladek na druga str sie wywracal, ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×