Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

MMM dzieki za salate 😘no jak juz bocian u Ciebie zawital to musi byc corka;) Pestka ja swoich wlosow nie scinam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) ja też bociana już widziałam:D \"jak on żyje to i my będziemy żyć\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka bo jak ktos ma kilka numerów gg to może się walnąć i niechcący z takiego \"podpisanego\" spam puścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego samodzielnego cieniowania to mogę degażówki pożyczyć,ostatnio kupiłam bardzo dobre dla psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) stronkowa :) a ja już dziś labę miałam :P u nas już od dziś wolne za to za oknem mam tylko 7stopni i jest szaro - ja się tak kurde nie bawie 😠 wczoraj już tylko w sweterku poszłam po młodą a dziś trzeba kurtkę :o Mmm to na córkę ten bocian ;) Mindy tajemnicza gdzieś się wybiera a przy okazji wybierania - nie jadę :P rozmowa była i kryzysik zażegnany :) najdziwniejsze że jakoś mnie nie ciągnie tak naprawdę żeby jechać - wszyscy się jacyś dziwni porobili :o muszę Rodziców namawiać bardziej przekonująco żeby oni nas odwiedzili , tak lepiej wolę :) Hugo gdzieś po lasach jeździ - a jakbyś nie wyjechała na drogę ? odważna jesteś :D Ciastek pochwal się potem zajebistymi zakupami ! sama włosów obcinać nie będę :P muszę zadzwonić i się umówić przed świętami z fryzjerką (jedna z tych polskich wypróbowana więc się mniej boję ;) ) aaaaaleeeeee ... może sobie blond trzasnę ,męczą mnie te odrosty na ciemnych już wrrrrrrrrrr a z tym gg to :D:D:D:D:D:D:D:D:D:O szkoda prądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zamierzam cos zrobic z wlosami .. ino pozekam na przesylke od Martoszki .. jak wyjdzie to wam pokaze a jak nie to ni huhu hu hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka czekasz z fryzem na przesyłkę od Martoszki?? to co ona ma ci przesłać,perukę??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam,cieplo i nogi mi w dupe wlaza :p pakupalam no, ale nie wiemmmmmmmmmmm ;-), mam kamizelke materialowa szara taka do pasa i bluzke z krotkim rekawiem kolor ecri lekko polyskujacy material, spodnie tez szare w prazki lekkie ide zaraz obok siebie po sklepach polatam bo wydumalam fioletowa bluzkie ,a nie znalazlam w centrum ciekawej :p i malej biale pantofelki chce zobaczyc, jak R wroci to sie sfoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak pusto :p my niedawno wrocilismy, zaliczylismy tez dzis szpital, bylismy na pogotowiu,ten moj stary kiedy sie zabije mowie wam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Kasia wpadla se na kawe hihih .... se podziamgolilysmy :D Hogo a propo gdzie sa fotki z Hiszpanii?? aaaaa Ciastek toze gdzie foty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten moj jelop zawsze musi gdzies wlesc no, robil cos przy samochodzie w pracy mial mlotek i przecinak gdzies tam wbity, walnal mlotkiem w przecinak a ten odskoczyl i przelecial mu -gdyby sie nie odchylil bylby wbity w czolo- ale ciachnal go na glebokosc 3cm wysokosc czola i luku brwiowego, zszywali mu na pogotowiu, dostal znieczulenie i szczepionke od tezca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×