Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hihihja od 2 dni walcze z wlosami .. najpierw mialam blond irokeza .. ahaha a teraz z czarnego do braz wracam :P koszmarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten koszmar - zwłaszcza jak się chce wrócić z ciemnego do blond a czemu nie mamy Twojej foty w blond ????????????????:P ciekawe co wyjdzie dziś na mojej głowie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezzzzzzzzzzzz to nie byl blond caaalyyy to tylko irokez byl :P nie wrocilam calkiem .. bde chodzic w ciapki ... co innego na krotkich wlosach a co innego na dlugich buuuuuu roznica na czubie i na koncach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie nie ja nigdy nie bylam blondynka i nie bede :P wlosy mam teraz w koloze teczy .. braz z burgundem czernia i rudym hahahhaah ... nic pomece sie :D Martoszka slala mi sciagacz farby ale to bardziej rozjasniacz .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale mnie łeb napierdala:O zachcialo mi sie wczoraj wina pic:O a dzis 8 nastolatkow w domu:(!!;) w tym sympatia mojej corki;) a ja bylam blond:D:D:D:D a teraz bede jak osiwieje hmmm... ciastek, to ja sie zastanawiam czy swoje miasto opuszczac::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka🌻 ja chce fotka w blond irokezem:) Euforka to mialas przygody z autem,najgorsze to chyba bylo jak sie kluczyki zatrzasnely Jak tam Spajk? Izunia u Ciebie to juz swieta czuc-wydmuszki itd a ja swiat nie czuje:Obo tutaj to nie to samo co w polsce ! Posprzatalam zrobie jakies potrawy-jeszcze niwiem co hihi i jakos bedzie:) Ciastek hehehe slawna jestes;) przyznaj sie -bylas wtedy w pl;) hihi Martoszka wracaj do nas !!!!! a co do tych zdjec-powiem Wam tak-trzeba wiedziec jak sie ustawic by ukryc to czy owo hihiih:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity czekm na fotke po fryzjerze:D u mnie dzis cieplo choc slonko za chmurami sie chowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :O jestem troche zalatana i z tego powodu wkurzona nie mam kiedy posprzatac i...wogole no nie miala ja humora na kompie siedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to chcialam dodac : -ciastek ubranie na komunie super i naluz taka bluzke w ktorej sie bedziesz dobrze czula....bo kazdy ma inny gust...ja tam nie umiem doradzac -hugo...lasencjo ty jedna...super widze wakacje udane i figuwa ,przynajmniej jak to mowisz w odpowiednim ustawieniu extra :) -a reszte dodam jak doczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa skoro mowa o zdjeciach to fundnelam se lepsiejszy aparat bo tamten mnie juz dobijal zrobilam kilka fot miedzy innymi z wypadu na wies...zaraz wam posle jaka ja rolniczka hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, euforka przesylka dotarla :-) :p pikne i superasne to jest ;-) pestka masz wlaczone gg,bo pisze i zero odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham niemachanym plan zakupowy prawie wykonany psy wykapane i wysuszone Hugolina jakie wydmuszki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo ze Spajkiem mozna powiedziec bez zmian :( Ciastek no to super :D a to w tubie? cale dotarlo? i Martoszka sie pokazala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tylko mi nie mowcie ze nie wygladam sexi na tym traktorze hihi a tak wogole to jak komus przeslalam kilka razy to samo to sory bo wracaly mi od niektorych pestki chyba nie ma bo i ja pisalam do niej i nie odpowiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie stesknily?? wyszlam se hihih na pare godzin :P Martoszka pamietaj ze to ty robisz zdjecia nie aparat :D trza sie nauczyc zeby byly superanckieeeee no ale sa o wiele lepsiejsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa niedziala link cos .. wbijta w wyszukiwarke tam --Trotteurs, MUSTANG i to beda te czarne po srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze czesc wyjezdza, czesc zostaje a czesc nie bedzie miala pewnie czasu by zagladac na kafe wiec juz teraz zycze Wam Pogody, slonca, radosci W niedziele duzo gosci. W poniedzialek duzo wody. Duzo jajek kolorowych Swiat wesolych no i zdrowych! 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×