Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie no u mnie remont juz skonczony wszystko poustawiane pozmywane,mala wykapana a od 1,5h urzeduje w kuchni :p,salatka juz zrobiona, zurek sie gotuje jeszcze mam zamiar zrobic pieczarki zapiekane z miesem mielonym i sie wykapac i bede jajami do gory lezec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj pomalowanych w najskrytsze marzenia. Bab smacznych i słodkich jak miód. Zajęcy hasających po ogródkach Waszej wyobraźni. Mokrego od wrażeń śmingusa dyngusa Wszystkim przyjaciołom życze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat i smacznego jaja, na twardo, czekoladowego, czy jakiego tam chcecie ;) Pozdrawiam cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie ucho pobolewa, wzielam juz tabletke mam nadzieje, ze przejdzie i ze to tylko chwilowe :) z ciast mam sernik, babke, mazurek sie nie udal :D, no i muflony moje ulubione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po robocie, ale nogi w dupe wlaza pestka widzialam, nawet odpisalam Ci ale Ty nic :p dzieczyny i chlopaki ;-) WESLOYCH SWIAT, SMACZNEGO JAJKA,MOKREGO DYNGUSA I KICAJACEGO ZAJACZKA ,WSZYSTKIM MILEGO RODZINNEGO SWIETOWANIA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka posmaruj wkol ucha mascia kamforowa albo VicVaporub ,przejdzie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ja na chodzie i nie kimam to Was ni mo :p pestka zrobilam te pieczarki z miesem mielonym, tylko najpierw pieczarki ok 5 min podgotowalam i powiem ze po obsmazeniu tego wyglada calkiem apetycznie :p a wlasnie dzis w nocy znow mialam wode na klapie od sedesu i stary wcale nie wstawal 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczonka :0 a dla mojego malego cos oko zacelo bolec i ropiec zapuscilam kropelki mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam jakies 2 tyg temu i nie gotowalam ich .. smazy sie na malym ogni i sa git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zassalam sobie fil o ktorym mowila euforka .. jutro se obejze :P a teraz dobranoc i welolych jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę święta pełną parą ! :D Martoszka stronkowa i Dea zawitała ! 🖐️ :) ja mam ciasto kupione :P tiramisu nie zapowiadają się goście ,domownicy nie krzyczeli to się nie brałam zresztą parę godzin spędziłam na zakupach ;) i znajomych jeszcze mieliśmy na chwilę a reszta na luzie :classic_cool: włosy dziś inaczej ułożyłam , z prostownicą , na razie nie płaczę , przecierpię ;) i bluzkę i bieliznę sobie kupiłam to od razu inny nastrój ;):D wesołego jajcowego świętowania wszystkim ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i zapomniałam dopisać - Euforka na ucho dobra jest jedna roślinka domowa , zgniata się liść i wkłada na chwilę do ucha nie pamiętam jak się nazywa , ma taki specyficzny zapach, może sobie skojarzysz albo ktoś i napisze nazwę ewentualnie olejek kamforowy na noc na wacik do ucha i będzie dobrze :) 😘 dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mmmmmm 🌻 Martoszka poddala sie haha ni walczyla o stronke :D no to Wesolych no .. ino u mnie wszyscy spia jszcze hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) wesołych , wesołych tylko za oknem nie jest tak wesoło jak wczoraj :( dziś szaro stronkowa sałata i dla Mmm i dla Martoszki bo walczyła i chyba ją zdobyła ale na poprzedniej stronie wczoraj pomarańcza z reklamą była a teraz ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nooo wczoraj bylam pierwsza i zdobylam stronkle ale po zniknieciu pomaranczki sie przesunelo hihi :P pestka sniadanie my jedli w domu bo u mamal wczesniej a my dluzej pospali jedziemy na 12 swietowac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wesolych wesolych:D do tego do podzialu hihi Pestka tez Ci jeszcze wczoraj na gg odpisalam a tu lecznicze na ucho,na oczko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, my juz po sniadanku,telefony wykonane do tesciow i mojej mamy ;-) teraz czekamy na gosci :p WESOLYCH SWIAT RAZ JESZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×