Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pestka nie smutaj, za 2 tyg impra u mnie a nam wpadlo zaproszenie na za tydzien na prawoslawne swieta wielkanocne hehehe,wiec idziem a cooooo,wlasnie od tych znajomych co dzis byli, on w sumie Belg ale ona wyznania prawoslawnego, no a za 2 tyg znow impra :p, boshe wez i wytrzymaj z ta dieta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zaproszenie od kolezanki na prawoslawne swieta....ide a co a tak wogole to ja taka najedzona ze brzuch peka :O zaraz posle wam kilka fotek ze swiat u rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no Martoszka faktycznie widac na zjeciach ze Ci brzuch peka z obzarstwa, normalnie n-pna po Hugo marudzaca lasencja, ja pitole nie mogie takich fot ogladac bo mnie zazdrosc zzera buhahah :p;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) [wiadro wody] na wszystkich ;):D ja sucha :P Pestka 😘 🤗 nie dołuj się :) zdjęcia super ! już odpisałam Wam na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja wlasnie wrocilam z cmentarza nikt mnie nie oblal, uchowalam sie sucha :) zreszta to juz nie te czasy co kiedys. Cala zgraja latala po osiedlu z wiadrami, dzis juz nikogo nie widac nawet z psikawka ;) o tym hotelu slyszalam rano, straszna tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przed chwilą czytałam o pożarze :( zaraz luknę na opryszczkę Martoszka parę lat temu w Pl banda gnojków zawsze latała z wiadrami w pobliżu kościoła i lała wszystkich którzy szli na mszę nie było ważne czy to ktoś starszy czy młodszy , czy matka z dzieckiem w wózku:o dużo osób nie dochodziło do kościoła bo musiało iść przebrać się na sucho do domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby nie było za smutno z tymi wiadomościami to ja mam coś do uśmiechu ;) Naprawdę odważny facet.. To facet, który wraca do domu zalany w trupa, koniecznie pokryty na całym ciele szminką różnych kolorów, pachnący damskimi perfumami, podchodzi do żony, daje jej soczystego klapsa w tyłek i mówi: "Ty jesteś następna, grubasku.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka Dzieki za zdjecia juz odp na @ o pozarze przeczytalam pierw w belgijkich wiadomosciach:( straszne Ja jestem sucha hihi tutaj niema takiej tradycji by sie woda lac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×