Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka napisalam :D troche pozno :P ale co tam.. Bylam wczoraj u weta, nadal twierdzi, ze to uciski. Powiedziala mi, ze tego sie nie da wyleczyc. Teraz lekami trzeba zahamowac dalszy postep choroby a i tu nie wiadomo czy sie uda. Spajk dostal pierwszy zastrzyk tego homeopatyku. Heh wiecie, ze Spajk nie wchodzi do jej gabinetu. Zapiera sie nogami jak tylko moze. Zastrzyk dala mu wczoraj na korytarzu. :( Mam juz zdjecia. Dzis jade do innego weta z nimi, niech ogladnie i powie co o tym sadzi. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Euforka trzymam kciuki ! Mindy ja tez chce zdjecia ! Pestka ja dzis wyslalam Ci cos na gg daj znaka czy dostalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jo dostalam na gg od Martoszki euforki i Hugo .. odpisalam ale nie wiem vczy cos widac czy cos dostalyscie , wywala mi cos ze nie ma polaczenia z serwerem oooo i taki chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojebane te gg nooooooooo z tzgo wszystkiego to ja nawet nie wiem czy dzis do szkoly mam czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja nic od Ciebie nie dostalam:P ten tydzien jest jeszcze wolny wiec na bank do szkoly isc nie musisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u weta powiedziala mi od razu, ze fachowo nie odczyta zdjecia jak lek co robi to od 30lat mowi, ze ona zawsze wysyla zdjecia do kliniki we wroclawiu ale na jej oko zdjecia ktora ja mam sa zle wykonane, przeswietlone rece mi opadaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka czy ma sprzęt i robi u siebie to na 100% nie jestem pewna,na pewno czyta,bo ostatnio widziałam jak u niego na takiej podświetlanej tablicy wisiało zdjęcie (na moje oko) psiej nogi ale on w sprawie sprzętu współpracuje z kliniką,która ma siedzibę niedaleko mnie i ostatnio kupili sprzęt do prześwietleń za....pół miliona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest ze 30 stopni .. umieram ... normalnie ... wkurw mnie nie opuszcza bladzzzzzzz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wlasnie przeszla burza,walil grad a potem deszcz a teraz swieci slonce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek czyli zgodnie z porzekadłem - kwiecień plecień,bo przeplata trochę zimy,trochę lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×