Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

rozmiar wykroju to może krawcową interesować żeby wiedzieć jak dociąć a kupującego interesuje powierzchnia użytkowa dobrze że wymieni :) The best się pokazała :) jak tam Twoje kocięta (bo chyba 2 ? zastrzel ,nie pamiętam ) ? widzisz Ciastek , niania już jest - daj tej swojej kocicy pożyć ;):D Pudełko znak że trzeba nowego lapka ;) albo pora na jakieś odświeżenie w systemie słoneczko wychodzi tralalalalalalalalalala i ma być ładna pogoda na kilka następnych (tych co w prognozie podają) dni humor mi się poprawia :) ale nie tylko ze względu na pogodę - postanowiłam spróbować mieć inne podejście do spraw które mnie wkurwiały , ileż można sobie wątrobę zatruwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa jeszcze sobie trzasnęłam kartkę kalendarza na maj i też mi jakoś lepiej :) nie zrobiłam sobie całego na początku roku bo zawsze coś ale wpadłam na pomysł że przecież mogę sobie co miesiąc zrobić kartkę na następny :classic_cool: jak mi się aku naładują to oczywiście będzie na blogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas zdzis ciepelko bylo...super ja niestety jutro jeszcze do pracy,ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem szczesliwa :D wlasnie kupilam sobie takie same buty co w tamtym roku takie biale baleriny z czubkami wycietymi :classic_cool: cudem znalazlam na allegro normalnie i to takie same tylko tym razem troche wiecej zaplace heh ale to nic wazne, ze byly super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Malo tego ze grypa mam to jeszcze mi naczynko na pku peklo:O i chodze z czerwonym okiem jak wampir😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) wszystkim - tym co się witają i tym co czytają z ukrycia aku naładowane już wczoraj tylko światło wieczorem do doopy muszę sobie dokupić jeszcze jedną mniejszą lampkę jak będzie potrzeba zrobienia małego studio na szybko Hugolina nosferatu ;) masz lecznicze 🌼 zdrowiej nam kobito ! Euforka gratuluję oczywiście zakupu ! miało być ładnie u mnie a jest szaro bbc kłamie 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) no i pada u mnie......dziś chyba tylko spacery po jakiejś galerii pozostają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ogladalam Slumdog Millionaire i dzis znow obejrze .. zarabisty film .. dawno takiego nie ogladalam .. inny niz te wsie na jeden kopyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam ze slonecznego Bristolu 🖐️ ja niestety siedze w biurowcu ze sztucznym swiatlem i klimatyzacja i stukam nadgodziny. tak mi sie konto oczyscilo przez te swieta ze normalnie musze sobie dorobic :-P Slumdoga ogladalam w swieta, poza tym ogladalam tez drugi zajebisty film - 7 dusz z Willem Smithem. jak nie widzialyscie to polecam goraco. moje kotki, Jess & Meggi, przeszly sterylizacje, szczepienie i chipowanie i juz sobie chodza po ogrodku (i ogrodkach sasiadow) od prawie miesiaca. sa happy :-) w domu spokoj bo przychodza tylko jesc i spac. chyba ze deszcz pada to siedza w domu i smutno gapia sie w okno :-( poza tym nic ciekawego sie u mnie nie dzieje. uciekam do pracy bo zaraz kolega przyjdzie z papierosa, ale napisze cos jak sobie znowu pojdzie :-) papa ps. jesli chodzi o zakupy dla zwierzakow to polecam stronki www.zooplus.co.uk & www.petsupermarket.co.uk. jedzenie i inne tansze niz na ebayu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wrocilismy z cukierni :p zamowilismy tort na komunie,no i ciagle zmiany co do ilosci osob blaszka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka to dla ciebie 🌻 ................. za udawanie zdziwionej :-D ciastek narobilas mi ochoty na ciastka :-) juz zaplanowane - dzisiaj bananowiec, mniam :-D jeszcze tylko pol godzinki sciemy i lece na zakupy. jak bedziecie wolniej produkowac te stronki to bede czesciej zagladac, bo tak nienadazam sie sie zniechecam :-( milej sobotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka torty , bananowce ... a mi ślinka cieknie chyba sobie zaraz chociaż muffiny wrzucę do piekarnika (bo najszybciej,innego ciasta nie chce mi się kręcić ) z filmów ostatnio to chyba nowych szybkich i wściekłych obejrzałam - nie pamiętam już co widziałam w tv a co ściągałam a kilka czeka w kolejce już kolejne tygodnie i zawsze coś ... słońce u mnie jednak wylazło , dwa prania sobie wysuszyłam (teraz trzeba wyprasować :o ) a mi zimno jest :o brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie witam....pozno...ale lepiej niz wcale dzis po pracy musialam bajzer posprzatac bo moja malza ten cholerny prysznic robi(teraz polecial na 16tą do roboty) juz prawie zrobiony, probna woda zostala puszczona,tylko jeszcze swiatelka...wiecie elektryka i drzwi wsrawic i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie,pestka dla ciebie na pogode tez nie narzekam bo jest w miare cieplo a co najwazniejsze nie pada ogladane przez was filmy tez ogladalam i tez mi sie podobaly ostatnio obejrzalam PL:\"To nie tak jak myslisz kotku\" i nie polecam,niby komedia a taka pokrecona ze szok hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka masz 7 dusz oglądałam,nowych Szybkich i wściekłych też i muszę przyznać,że to najsłabszy film z całej serii a tego To nie tak jak myślisz kotku to już daaawno.....też nie polecam,taki nijaki jak dla mnie łatwy do przewidzenia,komedia w jednym hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko rano padało....potem nawet słonko wyszło więc pojechaliśmy na Cytadelę z pasami.....efekt- musiałam kąpać Izzy bo się w jakichś zeszłorocznych liściach i ziemi wytarzała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam robić muffiny a się wzięłam za sprzątanie - poszłam odłożyć jedną rzecz i musiałam przełożyć następną i się okazało że więcej jest takich do przełożenia żeby leżało równo (pedantyczna do przesady nie jestem , czasem też coś rzucę byle jak -ale tylko \"na chwilę\" ;) -ale musi mi wszystko grać , nie ma że gdzieś rożek wystaje :P ) i caaaaaaaaały wór ciuchów do oddania znów mam, głównie dziecięce a jak piwo smakuje po takiej pracy ! :D Martoszka niedługo się będzie prysznicować w full wypasie :classic_cool: mi by się teraz przydały jakieś wodne masaże ;) albo nie wodne :D Izunia kąpiel kąpielą ale pomyśl jaka Izzy była happy :D co do szybkich to w sumie obejrzałam jednym okiem bo było na kim je zawiesić ;) a tej polskiej niby komedii nawet nie zamierzałam - za dużo niepochlebnych opinii słyszałam wcześniej od osób o podobnym guście i nawet nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×