Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

w nocy padało,a teraz raz słonko raz chmury....ciśnienie też się chyba waha.....piję kawę z serii siekiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w dość chłodny ranek ale mam nadzieję na rozwinięcie się tematu \"słońce\" :) The best stronkowa i dziękuję od razu za dary limitowe 😘 😘 :) Izunia nad morzem chwilę poszalała - super ! na rybkę mi teraz też cieknie ślinka Hugo chłopcu się nic nie stało ? wnoszę po słowie \"próbował\" nic w sensie że nic mu nie zrobił ten skurwiel , bo to że sytuacja wpływająca na psychikę to oczywiste tacy ludzie powinni już w chwili gdy pomyślą o czymś złym normalnie znikać z tego świata i budzić się w miejscu gdzie będą cierpieć 😡 czytam dalej i teraz leci mi ślinka na serniczek Ciastek jak zaczniemy ekipą trzymać kciuki za udaną pogodę to nie ma szans na choćby skrawek chmurki w tym dniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wczoraj Mustafa w szkole mowil ze bedzie piekna pogoda w weekend , zebym sobie nad morze pojechala hihih ... mowie oj ja juz mam zarezerwowane :P poza tym .... to to toooo moj M ma jutro meska impreze .. nie bede nic mowic ale .............. z lekka mi sie to nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa wlasnie obcielam Dydkowi wlosy .. juz nie ma tych pejsiakow z tylu .. a sie nameczylam .. nie chcial siedziec , patrzyl na nozyczki ciagne ahha , moze sie dygal ze mu ucho obetne :D ciekawe co stary na to heheheh on chcial mu chodowac wlochy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wypadu nad morze....to ja naprawdę uwielbiam poza sezonem wyjeżdżać nad morze,bo jak latem na plaży jest więcej ludzi niż ziarenek piasku to mnie to już nie bawi......wtedy szukam sobie dzikich plaży gdzie jest pusto i nie muszę psa na smyczy trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham jeszcze raz🖐️ Eternity chyba nie bo go do tego auta nie udalo sie wciagnac-cale szczescie brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka żyjesz jeszcze za te obcięte włosy ? :P:D M ma męską imprezkę to Ty sobie zorganizuj wyjście któregoś dnia na taką totalnie babską ;) a co Ci się nie podoba ? do klubu ze striptizem idą ? Hugo dobrze że dzieciak cały ale facet i tak powinien cierpieć za same chęci 😠 Izunia podzielam zdanie - zatłoczone plaże to masakra totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi się nie chce :o prasowanie mam , gotowanie mam , pranie też się znajdzie że o całej reszcie nie wspomnę spać bym poszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu sobie siedze w najlepsze na kafe (a gdzie by indziej) a tu mi delegacja z banku nowojorskiego przychodzi :-P ukradkiem zamykalam stronke :-) postali i sie przywitali. ciekawe czy sie zorientowali co tu sie wyprawia w godzinach pracy :-) no ale teraz poszli na meeting z moim koordynatorem i reszta lokalnie rzadzacych i nie ma komu nadzorowac mojej pracy :-D mnie korci zeby sie wybrac nad morze ale niestety najblizej jest Weston-Super-mare, zwane przez tutejszych Weston-Super-Mud :-P co najwyzej mozna po piachu pochodzic bo moczenie w brudno-blotnitej wodzie odpada. moze ktos wie gdzie w okolicach Bristolu lub Cardiff sa ladne plaze i czysta woda? juz jestem po lunchu i po serniczku (mniam) nawet mojemu wybrednemu koledze smakowalo. zabil mnie pytaniem- a domowy? a czy wygladam na osobe ktora kupuje ciasta w sklepie? no tak, moze wygladam..... dobra lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede szczera heheh .. ja to nawet sobe nie ufam :P nie podobaja mi sie ludzie ktorzy beda na tej imprezie , ktorzy chleja az do upadlego i wymieniaja sie lufkami z trawka :O to jest pozegnanie kolegi z pracy , odchodzi na emeryture .. i organizuje w barze ta impre ..czyli wszyscy z M roboty , za ktorymy nie przepadam he .. a taka babska pewnie ze sobie zorganizuje , juz o tym byla mowa hihiih nooo i wkurzylo mnie to , ze tydzien temu byla zbiorka na pogrzeb tego ich koegi i w ogole , szefowa byla w PL i dorzucila 1000 euro dla zony tego zmarlego goscia , bo sie okazalao ze za operacje i pobyt w szpitalu musi zaplacic 400 baniek .. boooooo sobie tu pracowal ale sis karty nie wyrobil , a w PL ubezpieczenia ne mial .. teraz zbiorka byla na prezent no i beda sobie chlec i spiewac .. jakos tak chyba nieladnie ... pojoby no , przynajmniej tamci wlasnie wszyscy jego dobrzy znajomi mogliby se darowac , i jego przyszly ziec nawet heh ... ochlapy nie chlopy kurwwwaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa m to nawet nie zauwazyl wlosow , dopiero jak mowie \"widzisz cos nowego\" spojrzal mu na glowe hahaha chyba sie domyslal :P bo pare dni temu grzywke obcielam mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka chyba ufasz swojemu?co To ze kumple beda pli do upadlego to nie znaczy ze Twoj tez tak bedzie A co do tego zmarlego kolegi to masz racje ze jakos tak niesmacznie od razu taka popijawe robic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - no no, widze ze zazdrosnica z ciebie. mi tam wszystko jedno gdzie moj M chodzi i z kim, byle tylko dal znac o ktorej bedzie w domu i byl punktualnie lub zadzwonil ze sie spozni i tyle. w sumie to bardzo rzadko wychodzi z kolegami, czasem nawet mnie to martwi. siedzi tylko w domu i skleja kolejke i inne modele :-P przyznam ze gdybym byla singlem to bym sobie z pewnoscia nie ufala na takich imprezach ale obraczka zobowiazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakby inaczej nooo .. moj wcale nie chodzi to jakis dziwny wyskok .. co mnie wlasnie dziiwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka na pewno nie będzie tak źle jak top sobie teraz wyobrażasz,M na pewno wie na ile może sobie pozwolić ;) z psami muszę iść,a jednocześnie na kuriera muszę czekać wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pestka czym sie przejmujesz. najwyzej sie upije i leb go bedzie na......... nazajutrz ;-) wiesz ja np nie chodze za czesto na imprezy firmowe, bo nie przepadam za spedzaniem czasu z ludzmi ktorych ogladam na codzien, ale od czasu do czasu trzeba sie zintegrowac, bo jak nie to wszyscy biora cie za jakiegos dziwolaga. przynajmniej w Anglii i przynajmniej u mnie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa on bedzie umieral ale nie na glowe heh .. o to chodzi ze on tez nie lubi przebywac z tymi osobami, wlasnie musi .. pewnie bedzie czul sie jak pacan i na sile udawal zadowolonego ehehheh ..; juz widze jego mine hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie ladna pogoda i jest w miare cieplo nio bylam dzis u fryca i scielam kudly...nawet moze byc ale myslalam ze bedzie lepuej zawsze to cos nowego posylam wam na poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka czyli to sie nazywa mus konieczny;) Nie pojechalam do szkoly bo blada jestem jak sciana:O Ide na fryz Martoszki popatrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka dawid wyglada po scieciu super ...powazniej hihi a co do impry M niech se patrzy na te geby i niech nie myskla ze odludek...czasem trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×