Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

bylismy dzis w Białymstoku dzieci poszly do kina na premiere Hanna Montana a ja dawaj do galerii po sklepach :P kupilam se spodnie w H&M z podniesionym pasem takie i troche kosmetykow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo my uz spowrotem .. tak sie objadlam ze aaz kieca sie ciasna zrobila hahaha ciastkowa obrzadzila ze hohohooooooo i jeszcze baluje bo ma rodzinke na kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina może lody wyleczą gardło ;) Pestka znaczy sie impreza u ciastka udana,i pogoda też mam nadzieję! :) u mnie ponad 20 stopni,wszyscy już w letnich ciuchach chodzą,moje psy poszły do parku na spacer,aby w cieniu chodzić,bo bez tego to ziały jak smoku wawelskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to w restauracji byl wypas fondue , dostalismy surowe mieska i sobie tam smazyl kazdy ile chcial zjesc hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se wlasnie koncze sekacza od ciastka .. jak pomysle ile tam pysznosci u niej bylo to sie robie glodna .. wczoraj bylam tak napchana ze nie dalam rady juz nic wcisnac hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka wiem jak to jest hihi chcialoby sie wszystkiego spobowac ale miejsca brak Pestka Twoja cora ma dzis tez wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiecie co to jakas plaga , dzis moj M ma czerwone oko , rano mial tylko zaczerwienione jakby szorowal , a teraz juz cala biala gala czerwona , teraz ja mam wampira w domu ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko wpadaj na kawe:D Pestka to chyba jest cos w powietrzu ze kazdy lapie -\"wampira\" w oku ! Ja juz mam ponad tydzien czerwone :Pfakt ze juz zaczyna schodzic ale nadal widac:P Pestka u mnie zawsze dzien po komunii-wczoraj u mni tez byly-dzieci maja dzien wolny w szkole:D no i w piatek jest 1maj i tez wolne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Izunia lub jak wolisz 🌼 ;) mam nadzieję że przez kafe się nie przenosi to wampirze oko dziś rano wyglądałam już jak trup :P to jeszcze czerwone oczy do tego i mogę straszyć na halloween za kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko miłego zwiedzania i pysznej kawy ! :) nooooooo to się uroczystość wczoraj udała ! :D bardzo dobrze :) czekam na foty oczywiście księżniczki , głównej bohaterki wczorajszego dnia i ma się rozumieć również większych dam w swoich wytwornych outfitach :) Martoszka chwal się zakupami na @ ! te spodnie chciałabym zobaczyć :) i porcja leczniczego zioła dla potrzebujących żeby wygonić bakcyle 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzałam jeszcze raz - Martoszka kupiła jeszcze kosmetyki nie wiem czemu mi jakaś bluzka po głowie chodziła :P może dlatego że sama poluję na jakąś fajową ? chociaż dostałam cynk od Mamy że mi jakąś wysłała ;) no no ciekawam "marudziłam" jej ostatnio przez tel że nie mogę sobie znaleźć takiej jaką sobie "wymyśliłam" muszę częściej "popłakać" to mi szafę zapełni :D teraz polukam na linki od The best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Pudelko ja powaznie mowie jak Ci po drodze to na kawe wpadaj:) Ciastek pewnie wysle foty jak goscie pojada-wiec trzeba bedzie troszke poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a się tak jeszcze chciałam zapytać : gdzie Euforka ?????????? wracaj nam tu koleżanko :) z filmików się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje jadlam ciasto a ciastek mi bigos jeszcze wciskal .. naprawde zjadlabym ale .. kuwa oczamui hyhyhy jeszcze dzis mi mema sterczy pudelko odezwalas sie do ciastka? ona zgfubila twoj numero gdzies poczekamy na ciastka foty i sie zrobi album .. narazie nie bede slac nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×