Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ spac nie moglam oddychac ciezko .. wstaje patrze a tu kuwaaaaaaaaaa drugie oko wampirzeeeeeeeeee ... teraz am 2 dla rownowagi :D bladz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka to jak nic swinska grypa hehehehe polaczona z ptasia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka loo mamo moze masz zapalenie spojowek? Co do swinskiej grypy to nie kraczcie bo juz sie pojawil przypadek w Holandii Pestka🌻🌻na oklady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lo boziu pestka masz sie z tymi oczami dzis moja mala najpierw bierze udzial w jakis zawodach sportowych a potem wystepuje w tym zespole tanecznym :) trza nagrac i nacykac zdjec....ale sie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chuj haha stary wstal galy zapuchniete i tez oba czerwone jedno w ogole jak podbite :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojoj co sie dzieje z tymi Waszymi oczkami ❤️ moze to jakas alergia co? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 za limity, na zdrowko i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a slyszalyscie, ze bylo podejrzenie swinskiej grypy u mnie w miescie? okazalo sie, ze to tylko jakies przeziebienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ktos chcial posluchac pussycat dolls doll domination deluxe edition to mowic, wysle linka na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha teraz jak ktos smarknie to beda [podejrzewac swinska grype a tak wogole tosą spekulacje ze wymyslili ta grype po to zeby odwrocic uwage od kryzysu gospodarczegu.....aby hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Euforka sie pokazala❤️ Jeszcze czekamy na Mindy No juz w Belgii jest tez pare osob pod obserwacja z podejrzeniem swinskiej grypy Chyba raczej nikt nie wymyslil tej choroby-szok ze sie tak szybko roznosi ! Jade dzis na karuzele do innego miasta-tam gdzie do szkoly jezdze hehehe bede sie krecic:D Pestka moze idz z M do lekarza ! Bo 2 czerwone moga oznaczac jakas alergie ,szczegolnie jak sa napuchniete ! Moje bylo z krwia ale nie za bardzo opuchniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta swinksa grypa to jest wirus powstaly z 3 gryp-ptasiej,swinskiej i ludzkiej Nawet nie chce myslec ze moglby ktos z nas na nia zachorowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ptasia nas ominela to moze i swinska ominie mam nadzieje ze jakiejs krowiej czy małpioej nie wymysla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dzis moja corka najpierw miala zawody sportoqwe a potem wystep ze swoim zespolem wysylam wlasnie qam foty,po kilka sle bo poczka wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka juz odp na @:) Ale dzis byl upal-poopalalam sie a teraz jade sie krecic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mnie zab, a raczej dziura po zebie tak nap..... ze nawet topiku nie chce mi sie czytac :-( tragedia. do tego mam szczeke jak Schwarzenegger i to tak od wtorku. :-( pozdrawiam moze pozniej zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jadziem nad morze pooddychac swierzym powietrzem ... mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma .. w dzien jakos bylo a teraz znow mnie na wieczor lamie , az mi niedobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu the best 🌻 na zeba a dla pestki zycze zeby pogoda sie utrzymala jajebista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol :p zapowiadali pogorszenie pogody ,pestka uwazaj a ptasia grypa chyba na ludzi sie nie przenosila,w przeciwienstwie do swinskiej :p my dzis od 14h na powietrzu, bachury sie dotlenily ,a mojej jeszcze malo,dopiero co do domu wlazla ,bosheeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam :) uuuuuu chaty to ja będę miała tylko pół wolnej i to dopiero w listopadzie bo starsza jedzie na obóz do Walii może się co wymyśli żeby sprzedać i młodszą ;) hahaha Hugo zamiast się pilnie uczyć to na kafe wysiaduje :P łaaaaaaaaaadnie aaaaaaa Pestka 🌼 lecznicze zioło ło matko niewesoło z tymi oczami , ki cholera Was dopadła ? a w związku z nowym wiruskiem od wczoraj w tv nadają jak się ustrzec w najbardziej podstawowym stopniu i jak nie rozprzestrzeniać wirusa tutaj pierwszy przypadek to małżeństwo młode (kilka tygodni po ślubie) - przywieźli "pamiątkę" z podróży poślubnej :O hehe niezłe - wymyślili grypę żeby zatuszować kryzys ... The best 🌼 na okłady na zęba , i ponowna wizyta chyba by się przydała bo coś za długo chyba boli ? Pestka no ja nie chcę krakać ale ta gorsza pogoda możliwa bo dmucha od nas do was - trzymam kciuki żeby od nas wywiało na jakiś biegun a do was nie doszło ;) Euforka :) fajnie że jesteś Mindy zakopuj te ostatnie dołki i daj znać że dychasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi się nie chce :o @ się zbliża :o pogoda dziś w kratkę - słońce z deszczem :o moje dziecko poszło dziś do szkoły w piżamie :P ale specjalnie :D mieli dziś Mr Muddle day - to postać z historyjki która wszystko miesza - zakłada ubrania na opak , źle je łączy:spodnie od piżamy z marynarką , zakłada dwa różne buty itd fajnie tak , wesoło od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie straszcie , ma byc jutrooo cieploo booooooooo sie wkurwie .. znow wieczor a ja sie gorzej czuje .. dzizyyyss noo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no u nas tez wialo ale miej nadzieje pestka ze bedzie cieplo sprawdz pogode na necie jak bylam u ciebie to codziennie sprawdzalam jaka bedzie tego dnia co mielismy nad morze jechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no niby pogoda ma byc podobna do wczoraj .. a ja znow spac nie moge boszzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no u mnie bedzie inna pogoda niz wczoraj,juz widze teraz ze jakos szarawo deko, ale u Ciebie moze byc zupelnie inaczej jak to w Belgii hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu pestka czemu spac nie mozesz przecie ty spioch ;) ja se troszke pospalam dopiero wstalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×