Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ciastek nie zryj tyle bo bedziesz bruba ;) nie no zartuje ja dzis tez sie obrzdlam jak swinia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dzieki za fotki Izunia to gratuluje kolejnego tytulu:) Ciastek smaka mi zrobilas na tatara !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia super!! gratuluje Wam :) 🌻 a Alma sie nada na wystawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolne i po wolnym :o szybko zlecialo praktycznie caly czas na powietrzu, pogoda dopisala jutro moze wrzuce jakies foty na picase to wysle Wam linka na @ ale nie obiecuje bo jutro po pracy ide na bierzmowanie mojej siostry i bede swiadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka hehe .. Martoszka tez mnie \'\'bierzmowala\'\' :D czekam na picasse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pojechal dzis do pracy, ma dostac nowa umowe juz, czekam na tel jak tam i co tam,wczoraj jakis podminowany chodzil i wszystko mu z rak lecialo,chyba sie deko denerwowal, dostac umowe,dostanie kwestia tylko na ile czasu i jaka stawka, mam nadzieje ze sie wykazal przez te 6 m-cy i wyrownaja mu do pozostalych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ Ciastek trzymam kciuki i czekam na wiadomosc ❤️ a co dzis jest? jakies egzaminy gimnazjalisci maja bo na matury to chyba jeszcze ciut za wczesnie mlodziez taka wystrojona ;) a moze koniec roku maja? dzis stalam 10 min w korku jadac do pracy, masakra choc nie powinnam narzekac bo tydzien temu jak bylismy we wrocku to 11km pokonywalismy w ciagu godziny, to byla dopiero jazda spoko spoko fotki beda i bede pamietac o wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki doki juz wiem dzis matura z jezyka polskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek trzymam mocno kciuki❤️ Euforka a moze to jednak matury-maj sie zaczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo matury matury hehe pamietam jak na maturze z matmy wylosowalam karteczke z numerkiem lawki, bieglam na koniec bo myslalam, ze to ostatnia i sie lekko zdziwilam.. wylosowalam pierwsza :D przed sama komisja :D teraz to smieszne jest, wczesniej niebardzo ;) ale nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo kto wie, moze dzieki temu zdalam :) pamietam, ze 60% oblalo z matmy bo ktos puscil jakas zla sciage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ano matury się zaczęły,siostra mojej przyjaciółki dziś ją pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzy i ja bardzo dziękujemy za gratulacje!!!👄 sedzia ciekawe opisy dawał:D był Włochem i miał tłumaczkę,moja koleżanka w karcie afgana ma napisane,że jej pioes ma przezroczyste białko oka.....śmiałyśmy się,że dzięki temu można mu do mózgu zajrzeć i poznać myśli kolezanka od charcika włoskiego ma z kolei napisane,ze jej piesek ma za długą głowę,a szyja jest źle kątowana w stosunku do buzi wiele takich kwiatków było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Almy to ona jak najbardziej nadaje się na wystawy i coursingi,bo przecież z papierami jest i po dobrych rodzicach (jej babką jest najlepiej biegajaca coursingowa afganka,a ojcem champion mojej kolezanki,import z Rosji) ja byłam ciekawa jak ona zareaguje na taką masę ludzi i psów,muszę napisać że spisała się na medal!!! większość czasu spędziła z Izzy w namiocie,bo upał był,a tam miały cień i wodę,ale też pobiegała po ringu po skończonym sędziowaniu i została zaprezentowana szacownemu gronu charciarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, czyli co Alma chyba u Was na dobre zagosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 tyg znow zapowiada sie dlugi weekend bo 21 maja swieta jest a na 22 maja w szkole malej zaplanowali sobie rade pedagogiczna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma jest u mnie 1,5 miesiąca.....jakiś czas temu był chętny na nią pewien facet,afganiarz,coursingowiec,ma w domu 2 afganki,w tym jedna chora na raka dałam namiary na siebie koleżance,która z nim rozmawiała,chciałam się z nim spotkać,bo przecież nie oddam psa facetowi,którego kompletnie nie znam,choćby najlepsze rekomendacje miał!! facet jakoś się nie odezwał...... Alma zostaje u mnie,przyjaciółka kocha coursingi więc spróbujemy zrobić jej licencję i niech biega :) a jak obrośnie ładnie włosem to i pomyślimy o wystawach troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, na pewno nie bedzie miala tak dobrze nigdzie jak u Ciebie :-),super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis goraco ale od jutra podobno z lekka ochlodzenie izunia nooo Alme tez mozna pomalu na wystawy zaczac wozic moze tez cos zdobedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) stronkowe zielone komu się należy 🌼🌼🌼🌼 Izunia gratulacje !!!! i dla Izzy również !!!! [kafeteryjny medal nabijaczkowy] ;) u nas dziś ostatni dzień weekendu , piątek był \"normalny\" ale za oknem szarawo i nie za ciepło i na dodatek stary w pracy (tyle dobrze że na rano , jeszcze popołudnie zostaje) idę dokładniej doczytać bo na razie tylko pobieżnie okiem rzuciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka do lekarza z tymi oczami !!! w sobotę moja młodsza ma też imprezkę w szkole - spring fair tyle że nie będzie występów , to taki festyn z kramikami , grami losowymi (na które to fanty przynoszą rodzice :P ) i ogólnie zabawą kasa z tych fantów wszystkich idzie na konto szkolne i potem dzieci mają urządzane różne rzeczy- w zeszłym roku zbudowali im plac zabaw z tej kasy,na disco z różnych okazji zostaje też trochę kasy itp itd w domu mam właśnie kupony na loterię żeby sprzedać wśród znajomych i rodziny (20 pensów każdy) i z takich kuponów w zeszłym roku wygrałam 100 funtów :classic_cool: w tym też sobie kupię kilka ;)hahahahahaha Martoszka foty widziałam - super ! ale musiało być głośno wśród tych maszyn dopisuję się oczywiście do listy oczekujących na zdjęcia od Euforki :) a jeśli chodzi o bierzmowanie to moim świadkiem też była siorka :D Ciastek trzymam kciukasy za korzystną umowę ! oj matury , moja bratanica też się poci w tym roku ale z niej niezły kujon więc zda :P ja swojej z polskiego , zwłaszcza ustnej nie będę wspominać :o :P no to jednak wszystkie miałyśmy dobre przeczucia już na początku że Alma u Izuni zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję i za sałaty i za gratulacje!!! :) właśnie wciągnęłam duuuużą porcję sałatki z łososiem......na obiad dziś to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala tez bedzie miala festyn w szkole i wystepy ale to za 2 tygodnie dopiero,wlasnie wrocilam z miasta bo szukalam dla niej bialej koszulki bez napisow-musi na ten wystep sie przebrac,beda ja sprayem malowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×