Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no co?? gorzej jakbym ogladala hyhyhy poczytac se moge :D fajne nie eternity?? hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzy posłucham później bo zapuściłam lata 80te , mnie coś wzięło a topik wymiata hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale zle sie czulam dzis a robota szla jak flaki z olejem, pogoda taka byle jaka hugo 21 maja jest tu Wniebowstapienie odnsnie umowy R nic kurwa nie wiadomo, niby w poniedzialek wyslali z centrali ale dzis jeszcze oryginal nie doszedl, bynajmniej do poludnia bo dzwonilam, wkurwia mnie takie cos powinna byc przygotowana juz na poniedzialek rano, zatrudnic go zatrudnia bo pracuje od poniedzialku ale najgorsza jest niewiedza na jaki okres i za ile....ot i wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie dzis pochmurna pogoda ale przynajmniej nie pada :) ciastek,moze bedzie dobrze i po waszej mysli z ta umowa pestka....dobty z tego tematu o najgorszym sexie pierwszy post haha....ze smierdzialo mu z dupy.....myslalam ze padne czytajac to hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj poleglam na tym czlonku backstreet boys :D:D:D grupa moze mniejsza bo sie grypy przestraszyli ;) Ja tez wiadomosci nie ogladalam wiec nie wiem czy juz u nas jest czy moze jeszcze nie Ciastek ja nadal trzymam mocno kciuki❤️ U mnie dzis tez nieciekawie okres pod gorke no ale coz... moze zaraz bedzie szczyt a moze juz byl, oby! za kare kupilam sobie kiecke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o taka http://bi.gazeta.pl/im/1/5494/z5494031M.jpg spoko mozna krytykowac nie kazdy grochy lubi :P przyznam, ze to moja pierwsza taka :) ale pieknie wyglada do moich brazowych bucikow i torebki :) no i jeszcze bluzke mam taka ciemno czekoladowa albo biala tez ladnie wyglada no i czarna tez badzo ladnie sie prezentuje wiec zaliczam jako dobry zakup w rzeczywistosci wyglada ladniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz ide na ostatni spacer ze Spajkiem Sika po tych lekach jak szalony.. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka kieca super .. niektore ubrania sa tak swietne ale ja nie mam odwagi w nich chodzic hahah wic kupuje jak zwykle jeansy :DD ja nawet w kiecach nie mam odwagi chodzic hahaha ... jak mowia nogi mam do samej ziemi , a ja jakos nie umuem i nie lubie to tak jak z tym czerwonym plaszczykiem hihih kiedys nachodzei mnie nie raz wlozyc ... chciec wlozyc cos . ale na ochocie sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj korzystam z tego ze net raczyl zadzialac:D 🖐️ euforka kieca super, to takie grochy nie grochy:D bardziej kolka grochy to dla mnie granatowa kiecka w biale groszki - nie cierpie takiego zestawu:D:D:D no i nie wiem czy jeszcze dzis zawitam.... zalezy od tego czy moj komp raczy wylapac siec... juz mu wali na dysk;) i nawet z kabla czasami nie raczy mnie do netu wpuscic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka fajna spodniczka,dobrze ze mozecie sobie takie kupowac, ja mam nogi jak dwa pienki ,wiec nieciekawe, jak juz to kiedys nosilam dlugie spodnice,a pestka w tej kreacji na komunii wygladala galanto wieta co, wczoraj moj stary wrocil z roboty pytam czy cos wiadomo, on mowi ze juz umowa doszla wczoraj i juz szedl ja podpisac to sie okazalo ze przyszla w dwoch egzemplarzach na jednym z data od 4 maja a na drugim z data 11 maja, dzis ma byc poprawona niby, ale moj R mowi ze ma czuja ze bedzie ta sama stawka.......wkurwie sie wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zalozylam konto na www.amazon.fr, wiecie co znalazlam, konsole Wii plus Wii sport plus 5 gier za 240e i to nowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie ,nie to ze kupilam hehehe, szukam jakiejs promocji bo ciotka Zuzy obiecala pakupac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek to teraz trzymamkciuki by stawka byla wyzsza:) Co do Wii to jak masz mozliwosc do podjedz gdzies do holandii tam mozesz wtedy bez vat kupic i bedziesz miala jakies 50 euro w kieszeni:D ja dla malej tez w holandii kupowalam ale tam byla tylko jedna plyta sports na niej jest wlasnie 5 gierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka kiecka super:) widzialam podobna w sklepie ale z fioletem Mi sie takie podobaja ale to nie jest moja dlugosc hihi bo ja musze miec przed kolano bo inaczej wygladam jak stara malenka:P no i mnie od razu skraca bo jestem niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) siąpi deszcz u mnie....i chłodno.ale podobno od jutra ma być znowu ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina zielone za stronkę Euforka bardzo fajna spódniczka!! To nie są typowe grochy,a jedynie wzór z kołami :) Super się będzie komponować z gładkimi bluzeczkami Ja kiedyś też miałam głównie gładkie spódnice,ale potem sie przekonałam do wzorzystych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki maz byl pare dni w pl wczoraj wlasnie wrocil -zrobilam mu liste co ma mi kupic:D mam princessy,krakowska jamiii hihi bialy ser i nawet pl ziemniaczki hihiih Te co nie mieszkaja w pl beda mnie rozumiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty patrz....a ja w Pl i ani prinessy nie kupuje,a ni krakowskiej,a i ziemniaki u mnie nieczęsto goszczą na stole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hihi tu ciastka takie jakies:Psa wiec princessa mnie cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skusiłaś mnie na słodkie....zjadłam LU GO! czekoladowe i teraz mi SŁODKO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) no proszę jaka rozpusta !!!! princessy i inne ciastka !!! ja się wczoraj frytkami ożarłam :P ale z sałatą dla zrównoważenia ;):D a przy okazji Hugo i idę rzucić dokładniej okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek dopóki nie zobaczy umowy to se wątroby nie psuj ! może akurat będzie wyższa stawka ?a jak nie od razu to może podniosą z czasem? będzie dobrze :) grunt że robota jest Euforka kiecka jest świetna ! mi się podoba :) w zasadzie pasowałaby i do części mojej garderoby ;) Pestka no kiedyś trzeba się odważyć ! w spódnicy , na komunii wyglądałaś super !i jak masz nogi które można pokazać to ich nie chowaj ! będzie na to czas jak stuknie Ci 80tka ;) Ciastek i do Twoich nóg znalazłaby się kiecka, wcale nie długa - trzeba poprzymierzać różne fasony i zobaczyć jak się prezentują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×