Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja to bym nawet zwyczajnej zadla ahhahahha :D tucieniej w ogole ni ma buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rańca zrobiłam sobie spacerek - nawet ciepło tylko szaro i pokapuje deszczem odrobinkę polazłam do fryca się umówić- 20minut na pieszo- ale cholera zamknięte , chyba od 10tej podjadę później ;) na spacery już nie mam ochoty bo szłam tak półtorej godziny :P poszłam tak bardziej dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kiełbaski - krakowską można kupić w markecie już , nie tylko w polskim sklepie a najbardziej smaczka to mam chyba na pierogi jeśli chodzi o polskie jedzenie ,obiecałam nawet ostatnio T że zrobię ale ciiiiiiiiiii zapomniał na razie ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisalam jak polamana hehhe jo tylko ze j nie lubie chodzic w rajstopach wr wsio mnie swedzi . latem moze z raz wloze :D ale tez nie wygodnie sie czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latem to sobie nogi opal i nie musisz sobie wtedy niczym nigdzie psikać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaa no ale mowie w zimne dni no rajstopyy nie ... zima np :D w picze zimno haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha....Eternity zabiłaś mnie swoim pytaniem!!!!! a teraz coś a propo rysunku,który Pestka na @ wysłała jakiś czas temu mieliśmy gosci,znajomi,dziewczyna jest matką chrzestną dla 6 miesięcznej dziewczynki,opowiedziała mi o prezencie na chrzciny a więc,kuzynka matki dzidzi jest \"artystka\" z mniemaniem o sobie,że przez duże A postanowiła zatem,ze zrobi małej orginalny prezent (bo co będzie forse na badziewie wydawać) i narysuje malej portret,ze zdjęcia jak powiedziała tak zrobiła,zjawiła się na chrzcinach z arcydziełem i rodzice małej jak to ujrzeli to........oniemieli!!!!!!! ich słodka cureczka na tym portrecie wygladała mniej więcej jak niemowlak z filmu \"Niezwykły przypadek Benjamina Buttona!!!! :D Dpo tego portret (pastele) był zrobiony WYŁĄCZNIE w kolorach - czarnym,granatowym i buraczkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zimie na piczę barchany flanelowe załóż :P:D artystka przez duże A ? hehe może i te kolory były zamierzone ale portret dziecka to raczej w jasnych barwach żeby się nie nasuwało pytanie "co autor miał na myśli" a że niepodobne to już inna sprawa ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ja tez nie cieprie rajstop:Pdlatego tak czesto w spodniach chodze hihi czasem zaloze jakas kiecke latem ale wtedy musze byc opalona Slucham piosenki od Pestki hihi Eternity przypomnialas mi ze ja sie jeszcze do fryca nie umowilam Jakos mi nigdy po drodze nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia heheh artystka przez duze A z sensem ukrytym hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja widziałam ten portret,bo Artystka jest z niego dumna i umieściła go na swoim profilu na NK z podpisem - zachwycona urodą Julci narysowałam ten portret patrzysz i widzisz cos małego,w szaro-burych kolorach,trudno ocenic czy to dziecko czy starzec,bo cienie pod oczami koszmarne (czarnym malowane) wiem,ze rodzice to \"dzieło\" zanieśli do.......piwnicy,nie maja odwagi umiescić tego \"na ludzkich oczach\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha jejuu dobre przez duzee A :D ja sama kiedys rysowalam , ale jak ktos o cos prosil to zawsze mowilam ze nie , bo nie umiem ... zeby wlasnie takich sytuacji nie bylo .. ale to bylo z 12 lat temu wiec teraz napewno juz nie umiem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sfocić i wam wysłać portret mojej Izzy,który mi koleżanka narysowała pastelami......cudo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie ma to jak odrobina samokrytycyzmu ;) najgorsze w tym wypadku może być że ludzie którzy dziecka nie znają pomyślą że to ono takie szkaradne a nie artystka do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kiecek - rozglądam się ostatnio za jakąś baaaaaaardzo kobiecą ale w sumie na końcu i tak trafiam na wieszaki ze spodniami :P ołówkową spódnicę pewnie sobie sprawię (pewnie po to żeby w szafie wisiała :P ) ale spodnie jedne mam na oku - czekam na wypłatę bo widziałam je z pustym porfelem a bardzo kobiecą to mam tunikę którą mogę założyć do spodni ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa ok juz wiem .. google nie boli :D a na ciastka komunii to ja mialam sukienke :D pod cyckami sie zaczynala jakby wlasnie kieca \"olowkowa\" hahahaha jak to mowisz a gora to jakby koszula czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity zielone dla ciebie Pestka to ty z tą kiecą ołówkową to całkiem - sami nie wiecie co posiadacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha o bo ja nie wiem no ... bardiej na nazwach spodni sie znam niz kiecek :D mowilam ze malo w nich chodze to i sie nie znam .. kieca to kieca :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zielone :) no ja na przykład taką wylukałam http://cgi.ebay.co.uk/HIGH-WAIST-PENCIL-SKIRT-available-sizes-8-10-12-14_W0QQitemZ220409058719QQcmdZViewItemQQptZWomen_s_Clothing?hash=item220409058719&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1685|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50 a wcięcie w talii właśnie taką spódniczką można sobie "wymodelować" ;) jak się go nie ma naturalnie to się je "robi" ubraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sukienka na przykład taka faaaaaaaaaaaajna ale nie na mój brzuch :P (jeszcze nie teraz :P od jakiegoś czasu intensywnie ćwiczę - się nie chwaliłam jeszcze ) http://cgi.ebay.co.uk/WORK-SHIRT-HIGH-WAISTED-SKIRT-GALAXY-PENCIL-DRESS-12_W0QQitemZ400026384475QQcmdZViewItemQQptZWomen_s_Clothing?hash=item400026384475&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1685|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja....ale przy takich fasonach spódnic to dla mnie zazwyczaj potrzebny rozmiar na biodra to 38,a na pas to 36 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha no eternity to jest wlasnie moja sukienka /D:D: hihihi taka wlasnie ja mialam na komunii ciastka :D ty jestes chudsza ode mnie wiec smialo na cie wlezie i mladnie bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×