Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no i tez ja kupilam na ebayu :D ino ostrzegam maja zanizone numeracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz ? ;) na ebay'u tylko znalazłam przykład - taką kieckę musiałabym przymierzyć zanim zapłacę ;) no kusi ,kusi Izunia znam ten ból - czasem się trzeba namierzyć a namierzyć żeby trafić pasujące i tu i tu pamiętam jaka kiedyś była masakra żeby kupić dżinsy na mój tyłek - jak wlazłam w biodrach to w pasie zapasu jeszcze starczało na połowę drugiej pary spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idem poudawać dobrą gospodynię domową :P obiad trzeba jakiś działać a tak mi się nie chceeeeeeeeeeeeeeee ale wczoraj nie było "normalnego" to dziś już nie przeginam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś ulgowo,bo wystarczy pierogi z serem podgrzać na masełku dla mnie - szparagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity Wszystkie kiece fajne pod warunkiem ze ja bym chciala tak do kolan nie za kolana hehe Dzieki Wam dowiedzialam sie o kiecy na olowek hihi bo tez nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu zjadlabym takich pierogow hihih szparagi jadlam wczoraj:D sezon sie zaczal wiec sie zajadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to :\"mówisz?\" to było że jestem chudsza i ładnie będzie wyglądać ? muszę się wybrać na sklepy z jakąś kobietą - bo jak męża zapytam to on nie za bardzo chyba wie co ma powiedzieć choć kurna robi postępy ;) wczoraj się dowiedziałam że za dużo mam oliwkowych rzeczy ale nie dowiedziałam się jeszcze jakie w zamian mam kupować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo ołowkowe są i do kolan :) nie tylko za a szparagów też bym wciągnęła - dziś mam fasolkę szparagową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo jestes :D przeca na mnie nie wlazlyy porryyyya hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm dziewczyna na topiku pisze ze weterynarz dal psu 6 lat i ze wlasciciel zmarl a na allegro pisze ze wlasciciel chory a pies ma 10 lat-cos kreci:Ochoc szkoda psiaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boś se za małe kupiła te pory to wlazły ;):D ale za to wyższa jesteś ode mnie appointment już mom u fryca :classic_cool: szkoda pieska :( Hugo w sumie jedno i drugie to prawda bo pisze że wujek zmarł a ciocia chora i nie może się dalej nim zajmować a te 6 lat to ja zrozumiałam że pies jest tak zadbany że nie widać po nim że ma 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny psiak :( ale jak go zgłosi na dogomanie to sa duże szanse,ze znajdą mu dom,tam jest naprawdę dużo fajnych \"cioteczek\",które już nie jednego pieska uratowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) biedny psiak, mam nadzieje, ze szybko znajdzie dom! hehe ale sie nakrecilyscie na kiecki :D fajno, ze sie moje grochy-kolka podobaja :classic_cool: Nie mowilam ale ostatnio sprawilam sobie jeszcze jedna. Jak znajde foto na necie to Wam pokaze :) Ja tez nie znalam olowkowych :) ale teraz juz wiem, ze takie sa I chyba troche przesadzacie z tymi figurami! Kazdej z Was kiecka pasuje! Eternity cwiczysz powiadasz :D a ciekawe co Ty chcesz od swojego brzucha?! mi to by sie przydalo bo wygladam jakbym byla 2-3 mc w ciazy :P:D Eternity wiec jak mozesz to pocwicz w intencji mojego brzucha, oki? Pestka to nuta od Ciebie jest fantastyczna, wlasnie sobie spiewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do artysty przez duze A to tak to juz bywa... ;) artysta widzial to inaczej :D Pestka rysowalas? no no.. :) tego sie nie zapomina przeciez :) ale masz racje! ciezko malowac/rysowac dla kogos i czasami lepiej odmowic by uniknac takich sytuacji.. A ja ostatnio sprzatalam w piwnicy i wszystkie ale to wszystkie swoje rysunki, malunki zniszczylam i wyrzucilam :) za duzo miejsca zajmowaly i sie kurzyly niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamietam portret Izzy :) bardzo ladny tylko nie wiem czy to ten bo nie pamietam czy on komputerowo jakos byl zrobiony czy paselami rysowany recznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam :D moja druga kiecka to identyczna jak ta z linka tylko, ze ja mam zielona taka zgnila zielen, ma takie same hafty tylko ze w innych kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to jest inny portret i przez inną kolezankę rysowany,już wysłałam,można na @ obejrzeć sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniaodp juz na 2 portret przepiekny !!! Euforka aukcja juz zakonczona i niema zdjecia kiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis w szkole spiewalam hihihi ta piosenke :D jo euforka moja mama jest uzdolniona plastycznie a ja jakies moze 20% po niej dostalam hihi ale zaniedbalam .. no i poszloo w zapomnienie .. nieuzywane zanika mowi sie nie?? hihhihihi a gdzie je MARTOSZKA??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja druga :) heh nie wiem czemu u Was sie nie wyswietla ta kiecka :o ja znalazlam to na google i u mnie nadal ja widac no dobra przesle Wam na @ jutro Iza noo portret bardzo ladny :) Pestka a tam zanika, pocwiczylabys to by sie na nowo odrodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ze mamy bardzo niespodziewanych gosci i bardzo ucieszyla mnie ich wizyta. To mojej babci siostra przyjechala z mezem z bardzo daleka :) Przywiezli tez cos ze soba i jak zeskanuje to Wam pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) lecę na nos :O najpierw skoro świt zbudziła mnie psia awamtura potem zanim zasnełam zachciało mi sie pić więc po wodę poszłam potem zasnąć nie mogłam,bo głodna się zrobiłam i przeczekiwała, ssanie w żołądku potem to chyba jakimis płytami betonowymi na dworze się rzucali,bo taki huk był a jak już saznełam,to trzeba było wstawać i do tego ciśnienie do doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×