Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) Izunia i przybij 🖐️ - wprawdzie takich \"przygód\" ze snem nie miałam ale czuję się podobnie idę poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka poćwiczę w intencji Twojego ;) a poza tym na fotach nie widać ale mam swojemu trochę do zarzucenia ;) raczej taki jak u dwudziestki już nie będzie ale zawsze może wyglądać na młodszy niż jest naprawdę :D p.s. ramiona też poddaję torturom :P ćwiczonka z hantlami a foto z linka mi się otworzyło - kieckę widać już pisałam na @ że super :) Euforka czemu wyrzuciłaś prace ?????????????fajnie jest po latach obejrzeć Pestka się rozśpiewała :D inne talenty rozwijaj ! rysowania się nie zapomina ! trzeba tylko cierpliwie się "rozrysować" - poćwiczyć kreski itd a z tym że nieużywane zanika to się zgodzę ale tylko jeśli chodzi o mózg niektórych osobników :P znam takie przypadki :P:P:P Martoszka się znalazła ale gdzie Mindy ????? i inne lasencje wpadłyby choć pomachać ! The best - jak ząb ??? Emmi - dawno się nie pokazała Dea też daaaawno nie zajrzała Ania - muszę przekopać trochę topik i przypomnieć sobie na kiedy termin miała chyba nikogo nie pominęłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ochoty na cwiczenia , dlatego zaniedbalam .. poprostu len ze mnie :D nawet jesli by cos wyszlo to mi sie nie chce hehe dzis bynajmniej naewno @ wkurwia mnie tak ze chyba kogos uduszeeeeeeeeeeee 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz kopa na zachętę !:D ja już dostałam @ :o kurna za szybko się ucieszyłam że przechodzi łagodniej niż zwykle - właśnie się zaczynają dolegliwości nasilać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przed @ ale nawet za bardzo energii na wkurwy nie mam nic mi się nie chce!!!!! a te dwie awanturnice muszę wyczesać,bo wczoraj padało więc o początek filców łatwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od jutra gości będę mieć na weekend i znowu 4 Taliby w jednym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak jedna zapomni kiedy miała to zawsze można zapytać drugiej - plus minus 2-3 dni hahaha się zgrałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ja w trakcie i ten najgorszy dzien wrrrrrrrrrrr na wszystko chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja odstaje:O jeszcze tydzien poczekam:P a wkurw mam taki jakbym juz czekac na nic nie musiala;) ale zakupy jak zwykle ratuja troche sytuacje;) musze liste podpisac zanim net nie bedzie chcial wspolpracowac.... w ogole od rana nie wylaczam kompa zeby sie nie rozmyslily mi te urzadzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomachalam tylko bo ktos z rodziny mojego baaardzo mi sie narazil:P i lepiej by mnie dzisiaj szerokim lukiem omijac😠 Ja tez odstaje z @ hihi za to dolaczam do klubu ludzi wkurwionych Macie na bole,dolegliwosci 🌻🌻🌻 za godzine jade na aerobik to sie tam wyladuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaahahahahahha jesooo aloe te koty sa jebbbnnieeteee /D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Pudelko juz to kiedys widzialam Moj kot tez mi sie kiedys tak po nogach wspinal za zarciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem nieprzytomna!!!!!!!!!!! kawy nie pomagaja hahahha a ja wczoraj dostalam @ :D i dzis mnie napierdziela, ze szok :o nie mam sily, spac mi sie chce, nic mi sie nie chce, boli mnie :o noo ponarzekalam to teraz moge dalej pracowac ale po pracy nadal wysilek .. ech Eternity toz fajnie wlasnie przy tym sprzataniu bylo poogladac te prace po latach ;) jak skonczylam to je podarlam, zgniotlam i wyrzucilam :D artysktka ze mnie jak z koziej dupy trabka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ogladasz losty?? za tydzien final ... ja nie moge przebolec ze Dan is dead .. 😭 buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo filmow,wczoraj ogladałam Vicky Cristina Barcelona,nawet przyjemnie sie go oglada,ale jak dla mnie na raz mój zaś stwierdził,ze to babski film (zaraz się poprawił na -kobiecy) i po pół godzinie poszedł spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te śmieszne koty też już widziałam,najbardziej podoba mi się ten walczący z kaktusem!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia haha no to nie ma plus minus 2 dni bo ja też wczoraj :D właśnie się będę wyżywać na moim obiedzie (czekoladę ze słoika wyżarło już moje dziecko :P )- zrobiłam sobie sałatę z mięskiem i czekam aż się sos czosnkowy przegryzie jeszcze troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladlam wczoraj SDarko .. normalnie nie dotarl do mnie .. ni chhuuujjuuutkii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wkurwy i rozluźnienie zioło jaramy :classic_cool: 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 koty wymiatają :D:D:D:D:D:D:D:D:D Euforka bo jak Cię kopnę to zobaczysz ! widziałam kilka prac i są świetne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie mam dni seriali :P we wtorek CSI Las Vegas , wczoraj Gotowe na wszystko , dziś Mentalista i w sobotę CSI New York to może jutro co się obejrzy :) szlag mnie trafia bo Ostry dyżur ostatnia seria leci ale o tej samej porze co Mentalista wrrrrrrrrrrrrr trzeba będzie ściągnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiii wkkuuurrwwwiaaa mnie to ze mam 17 filmow od chyba 4 miesiecy i nie ma do nich napisow .. no co za chujowizna , a filmy dobre sa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się do obiada zabieram beda frankfurterki z grilla,ja z warzywami,reszta z frytkami właśnie się okazało,ze frytów za mało,mam pauzę aż dotrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Aerobik nie pomogl dalej mnie nosi:P najwyzej oberwie dzis ktos w szkole:D:P Ja ostatnio sledze program-Moja restauracja hihi zaczely sie nominacje i juz jedna zamkneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×