Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hej hej u mnie dzis strasznie zimno bo tylko 8 stopni mam :O ja tez niewyspana bo spie ostatnio po 5-6godz. ech co do @ to tez gdzies za kilka dni i nie brzuch ale glowa mnie boli kotki zajefajne i kreacje od was na @tez super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ponad 10 filmow i napisow nie moge znalesc...co za grom muszw wogole zgrac kilkadziesiat moze filmow bo przezucam tylko z dysku na dysk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole wpadlam z pracy taka glodna i sie najadlam chyba za duzo teraz mnie pogonilo i przuch boli buuuuuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kolejną kawę piję jakaś chamka jestem,bo za sałaty nie podzękowałam! DZIĘKUJĘ za wszystkie zielone👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe, jak goraco,dopiero co do chaty wlezlim i zjedlismy cosik :p no sa wiesci 😠 umowa na czas nieokreslony, tyle ze stawka ta sama co i w agencji fuck no 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chlusniem bo usniem i rodzine powiekszym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pomacham:) dziś cieplutkoi pięknie świeci słońce,a więc i samopoczucie powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kumulacja 😡 nabuzowana dziś jestem , potem idę do fryzjera - jak mi spierdoli to chyba jej tętnicę przegryzę ! a jeszcze potem będę farbować - jak to spierdolę to samej sobie też przegryzę :P Hugo i idę poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norrrrrmalnie żeście napitoliły ! :P Ciastek stawka może się podnieść no ale i tak gnoje bo agencji już nie muszą płacić haraczu to mogliby R więcej trochę tyle chociaż że umowa jest na nieokreślony :) u mnie niby słońce świeciło z rana , teraz zniknęło (a ja sobie pranie wrzuciłam 😭 ) ale piiiiiizzzzzgaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foto podgryzionego gardła fryzjerki nie obiecuję bo zaraz po będę musiała uciekać ale jak będę przegryzać sobie to ustawię samowyzwalacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuuuuuuuuuu z takim nastawieniem będzie zajebiście normalnie chociaż z drugiej strony pójdę nastawiona na najgorsze to miła niespodzianka będzie jeszcze milsza albo po prostu będę już przygotowana na masakrę iiiiiiiiiiiii na szczęście może zaczęło padać bo ewentualnie mogę w drodze powrotnej założyć kaptur na łeb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee n o wez ty roche pozytywniej mysl hihihi .. ja pierdziele no z takim nastawieniem to ty odrazu ja gryz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee no taki mam humor dziś :P z powrotem nie będę musiała po kanałach bo stary po mnie przyjedzie idem - trzymać kciuki po pierwsze żeby mnie nie spizgało z drogi a po drugie coby dobre nożyczki były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kciuukii :D ale jo jetem zdania ze jak sie ma @ to sie nic z wlosami nie robi bo nie wyjdzie ahahaha .. ale to sie sprawdza na moim lbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterniy trzymam kciuki:) Ja tez slyszalam ze jak sie ma @ to nie powinno sie farbowac ani trwalej robic bo nie wyjdzie,ale Eternity idzie sciac wiec bedzie oki Zachmurzylo sie u mnie:Ona bank bedzie padac😭 Eternity na wkurw🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×