Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jak mnie uszy pala:P jakas pizda mnie obgaduje:P😠 Pestka ja teraz tyz slucham:) fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja Hugo !!!! ;) przeżyłam (jakoś) - nie płaczę ale i tak nikt mi tak włosów nie robił jak moja fryzjerka w Polsce 😭 zobaczę jeszcze jak sobie umyję i po swojemu ułożę bo na razie mam nastroszone \"po angielsku\" :P co do @ i farbowania to ja już się nieraz nafarbowałam w te dni i wychodziło ,mnie to chyba nie dotyczy a jak nie to stary zbankrutuje na farbę :P fotkę sobie już cyknęłam ,muszę zrzucić na lapka ale jeszcze się zastanowię czy pokazać od razu czy razem z tymi po farbowaniu :P idę znów - zjeść i na jakiś shopping do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja chce fotke po scieciu i po farbowaniu ! Ta ostatnia piosenke to znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas dzis cieplej :) ja tez czekam na fote z nowym fryzem aaa i poslalam wam swoje foty :P....nie smiac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no , pokażę i tak i tak - tylko chodziło mi o to czy tą z dziś wysłać jutro z tą po farbowaniu ale widzę że do jutra nie wytrzymacie :P zaraz wyślę ,już zrzuciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglądam jak wielkanocna kaczuszka :P no ale rozjaśniło ten brąz bardziej niż myślałam jeszcze jedna porcja i powinno być oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie powiecie że oszalałam ale zaraz nakładam zaś farbę :P w razie W mam już upatrzoną peruczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity hehe peruke powiadasz:D cykaj fotke i wysylaj jak sie juz pofarbowalas:) Wrocilam z aerobiku-dala nam dzisiaj wycisk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za sałatę :) no pofarbowałam ale cyknę sobie później jak się wystroję trochę bo teraz wyglądam jak czarownica w rzeczach do sprzątania kuuuuuuuurde a ja sobie zrobiłam dziś wolne od ćwiczeń chyba za to zrobię sobie dwie sesje -rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dobita...dzis w pracy...do hurtowni,i sprzatanie chaty :O dopiero poskladalam 2 prania i usiadlam na dodatek @ mi sie chyba zaczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w samo poludnie niedzieli my zaraz robimy se na obiad grila ale wegla zabraklo wiec podzinka sie wybrala do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co bede miala co spalac...oj bede nie dosc ze karkoweczka i kielbaska z grila to na deser banan grilowany z lodami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×