Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ Ludzie jaku mnie wiejeeeeeeeeeeeee:Pmyslalamzez roweru mnie zdmuchnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u mnie słonko i psy z porannego spaceru wróciły całe w wersji \"latawce,DMUCHAWCE,AFGANY\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ u mnie nie dosc ze wieje i na dodatek deszcz napitala ze malo parasola nie polamalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja coś na poprawę nastroju mam moja przyjaciółka przymierza się do otwarcie salonu piękności dla psów,siedzi więc w necie i szuka wszystkich potrzebnych rzeczy,które musi kupić,aby kosztorys zrobić już chyba na każdej stronie z groomingiem była i na jednej z nich znalazła takie oto cudo: http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,683563,0.html można sobie wystrzyc co się chce- afgana,westa,chow chow,maltańczyka,pudła......szkoda tylko,ze to pies jednorazowgo użytku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu tu nie chce się wkleić,przez gadulca przechodzi swietnie aktywny link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kafe bojkotuje mi linka!!!!! :P wysłałam mailem i link aktywny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia link sie na @ otwiera:D hehehe dobre Martoszka odp na @ Przy okazji sprawdzania @ zobaczylam ze mam maila od nauczycielki-niemam dzis lekcji :D ale w czwartek mam egzaminy:O miala z nami dzis pocwiczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można powiedzieć,że ja już po zajęciach praktycznych groomingu,bo obie moje paskudy zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity bardzo ladnie Ci! :) mi chodzi po glowie taki kolorek ale na calkiem ciemnych moich kudlach to nie wyjdzie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam slonko a zapowiadali burze, silne opady deszczu i wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Pudełko ❤️ i głowa do góry - nieszczęścia się nie ciągną wiecznie , po burzy słońce wychodzi , będzie dobrze 😘 Hugolina nie zazdroszczę widoku na aerobiku :o Ciastek na @ to się dopiero zbiera , więc trza wykorzystać zanim się pojawi ;) i niech się mała bawi na wyjeździe ! Martoszka dzielna córa ! Hugo na czwartkowe egzaminy pewnie już jesteś obkuta od dwóch tygodni ;) zresztą grupa trzymająca kciuki zawsze w pogotowiu ;) pogodę mam dziś lepszą - pod tym względem że pizga mniej niż wczoraj i przez to ciut cieplej ale podobno ma lać w tym tygodniu :o i to chyba od jutra nawet :o za długo ładnie było ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Euforka :) na Twoje to podejrzewam podobna droga jak do moich -najpierw dekoloryzator/rozjaśniacz i wtedy kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, ze mi chodzi po lbie zmiana koloru na lepetynie hehehe,moze w wakacje mysle nad scieciem cos ala nasze pudelko :p i pofarbowac na czerwony z jakby plomykami-koncowkami czarnymi hehehehe,mam mocne postanowienie ze to zrobie ;-) korzystam jak malej nie mam i zapuscilam na jej odtwarzaczu Lady Gage :p,chyba sobie Rihanne sciagne jeszcze Martoszka fajne zdjecia cory-super pomysl Izunia niezly piesek na szkolenie hehehe wyglada jak owieczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity juz odp na @:) Ciastek brzmi zachecajaco-rob juz teraz po co do wakacji czekac:) Mowisz malej niema to korzystasz z jej sprzetu;)hihi U mnie pada,wieje brrr z domu juz nie wychodze Eternity tja hahah ja od 2 tyg kuje buhahahaha zapomnij hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek szalejesz ! nooooooooo fryzurka brzmi ciekawie :) Hugo ma rację - po co do wakacji czekać ? chyba że na polskiego fryzjera ;) Hugo masz słońca trochę u mnie jeszcze pięknie świeci i jakoś nie widać że niby od jutra ma się zepsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze na polskiego, toc bede musiala mala do PL zawiezc a tam mam swoja fryzjerke, poza tym musze poczekac az mi ten corny zmyje sie troche :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternitydzieki za slonko ale dzis juz niema szans by zaswiecilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem! Jak noszę wysokie koturny ( z odkrytymi palcami) to zsuwa mi się stopa. Podobno jest coś takiego co się nakleja na buta w okolicy palców tak że noga się nie zsuwa i trzyma na tym. Wiecie może gdzie można coś takiego dostać? I w ogole jak to sie nazywa? Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale mi dzis dobrze sie spalo....R jeszcze kima bo ma na 9.30-temu to dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrowienia od Mindi , jak sie wygramoli ze wszystkiego to zajrzy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka pozdrow Mindy tez od nas:) i trzymamy kciuki zeby wszystko sie ulozylo❤️ Odwoze dzis mala do szkoly a tam czerowny dywan wylozony heheh muzyka gra-i kazdy kto wjechal rowerem do szkoly dostal oklaski hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) nooooooo kto se może pospać to ma dobrze 💤 jak mi się ciężko wstawałooooooooo ale już zaczyna się szaro za oknem na te pieprzone deszcze i już na mnie działa Hugo fiu fiu hahah niezłe z tym dywanem :D co do tych koturnów to nie wiem - można zapytać w jakiejś drogerii albo szukać w marketach w produktach sholla itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hugo ciut nie jak oscary rowerowe hehehe ;-) zapmnialam wczoraj nabezgrac,stary rozmawial ze swoim kierownikiem i ten mu powiedzial ze po 3 m-cach pracy bedzie stwaka podniesiona,malo tego pewnie zasponsoruja dla R prawo jazdy kat.C wiec poczekamy do lipca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×