Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

noooooooooo widzisz Ciastek ! ta stawka na początek to pewnie żeby w papierach grało , trzeba zacząć od niższej a potem podwyżki i prawko się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u nas dzis chlodno,pizga wiatrzysko (ogrodniki to wiadomo) ale przynajmniej slonce swieci i nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek to w sumie dobra wiadomosc :) hugo a wy tez rowerami pod szkole zawitalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do tych,którym się cięzko wstawało nad ranem obudziło mnie coś mokrego :O otwieram oczy i co widzę??? mordę Almy!! a ta uradowana- oooo nie śpisz,to ci jeszcze jednego całusa dam najfajniejsze jest to,że \"moja\" część łóżka jest przy ścianie i przejście jest dosłownie na stolik nocny (ja przełażę wierzchem na moją część) tam jest tak wąsko,że nawet nie miała się jak obrócić.....Izzy taki pomysł nigdy nie wpadł do głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek widzisz nie trzeba bylo sie martiwc:) bedzie dobrze:D Pojechalysmy rowerami bo to mus konieczny:P U mnie silnie wieje ale slonko wyszlo i ma byc dzis tez cieplutko:D Tym co nie maja wysylam promyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina trzeba było fotę na pamiatkę cyknąć,mała po czerwonym dywanie kroczy..... Ciastek to oby do lipca,a będzie więcej pieniążków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to jest co raoku wiec jeszcze zdaze fotke zrobic;) Dzisiaj musieli przyniesc jakies pierdulki do przyzdobienia roweru a wczoraj im rowery poswiecili hihi Izunia czyli masz prywatny budzik na 4 lapach;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedzialam sie,ze moja gwiazda z klasa gosciuja sie tam w tym zameczku jak w palacu,sniadanie krolewskie,wczoraj byli na farmie w pobliskiej wiosce z mlynem, karmili lamy,kaczki,swinie,doili krowy hehehehe,jezdzili na koniach i sadzili pomidory -cyrk na kolkach juz wyobrazam sobie jakie ciuchy sa i gumowce, potem zjedli obiad i padli jak kawki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej tez niedlugo zaczynają sie atrakcje w są sobote turniej ma tańca...solówki sami przygotowują i przed komisją tanczy kazdy odobno gdzies za tydzien wycieczka a za 3 tyg. z harcerstwa na 3 dni na biwak gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec roku szkolnego sie zbliża wielkimi krokami,wiosna w pełni,więc same wycieczki :) i dobrze!! my też jeżdziliśmy na wycieczki szkolne przecież......ale kiedy to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie chyba tez :O aa a na wakacjach rozne obozy i kolonie :) moja chce gdzies pojechac....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemachanym 🖐️ noooooooo to się dzieci wyszaleją :) moje młodsze dziecię też jedzie 15 czerwca do Weston Park ale jak to szkolna wycieczka w ramach nauki - lekcja przyrody Izunia niezły masz budzik :D filmik całkiem całkiem :) o budyniu już gdzieś czytałam :D dobre umcy umcy też fajne :) i co to ja jeszcze chciałam ? aaaaaaaaaaa pierogów ruskich się nakleiłam przyniosłam trochę ;) i dla tych co lubią z lub [masełko z podsmażoną cebulką] lub [skwareczki z boczku na masełku z cebulką] i nie wiem jak się jeszcze je :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ledwo usiadłam i już idę po dziecko coś kapie z nieba a parasol to zaraz połamie , tak wieje chyba pójdę bez , w kapturze bo aż tak mokro nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nogi bola:Pbylam w makro na zakupach bo lodowka pustkami swiecila hihi i sie nadreptalam,gotuje wlasnie szparagi hihi Poetm jeszcze na aerobik jade i wieczorem padne jak kawka:P Eternity choc do mnie nalep pierogow:Dale bym zjadla hihi ale dzieki za te internetowe😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyż byłam w makro - po mieso dla psów a oprócz tego jeszcze na zakupach kosmetycznych - nie wiem dlaczego,ale nagle wszystko się kończy - szampony,odzywki,balsamy,nawet dezodorant na resztkach....ale zrobiłam zapasy ;) a szparagi to ja mam codziennie z bazarku, dziś moje ulubione-zielone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wy te szparagi przygotowujecie, kurde ja nigdy nawet ich nie jadlam,nawet mi w slipia nie wpadly w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia wiem coś o tym - tydzień temu wyszło mi też wszystko na raz , przeważnie jest tak że co kilka tygodni dokupuje się pojedynczo to co na bieżąco ale raz na jakiś czas wyjdzie kumulacja ;) Hugo no to dziś kalorii spalisz :D ryż ze szpinakiem też dobry :) pierogi już jakiś czas temu mnie naszły ,mąż też wołał że by zjadł a wolałam sama ulepić bo przynajmniej wiem co jem - w sklepie polskim gotowe jakoś tak niespecjalnie mi wyglądały a poza tym w paczuszce ledwie kilka na krzyż a amatorów na nie ciut więcej :D i uprzedziłam żeby przypadkiem się nie przyzwyczajali :P następne będą dopiero na święta z grzybami :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek u mnie odkąd sezon się zaczął jest motto- dzień bez szparagów to dzień stracony!! ;) możesz je też podać jak fasolke szparagową,czyli ugotowane i polane masełkiem i smażona bułeczką tartą albo zapiekane z serem albo polane sosem sama wypróbujesz jak ci najbardziej smakują,w sezonie sa tanie,a zazwyczaj peczek to ok pół kilograma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia uuuf skonczylam prasowanie i trzeba sie na aerobik zbierac Ciastek szparagi trzeba obrac -czasem mozna kupic juz obrana i obgotowac aa i odciac z 1,5 cm koncowke ta twarda,ja najczesciej jem z sosem serowym albo bialym-albo z maselkiem jak Izunia:D Meksykanska grypa dotarla do Belgii ,28 letni facet z Gentu,lezy w szpitalu w Bxl oby sie to cholerstwonie roznioslo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznioslo?? hehe Ja szparagi wole zielone ,biale zawsze twardee bleeeee wlochatee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×