Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a powiedzcie mi czy te kolczyki musza byc ich, bo te babsko co do niej dzwonilam to powiedziala ze musza byc takie lecznicze na pierwsze dwa tygodnie,bo chcialam wziac zlote ktore moja dostala na komunie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania!! :D ostatnio się zastanawiałam czy ty przypadkiem już nie tulisz synka w ramionach,bo tak dawno cię u nas nie było życzę ci lekkiego i szybkiego porodu,bo Michałek NA PEWNO będzie śliczny i zdrowy ❤️ mój znajomy (też Michał nota bene) wkrótce zostanie pierwszy raz tatusiem,synek się urodzi,więc ten poszalał i kupił dla małego wózek firmy recaro,tej co robi te wypasione fotele do ztuningowanych samochodów i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek u nas przekłówa się pistoletem,od razu kolczykiem,one są ze stali chirurgicznej,mają szerszą szpilkę,alby dziurka ładnie się zagoiła,najlepiej po miesiącu wymienić na inne,bo wtedy dziurka już zagajona te kolczyki maja różne \"przody\" bo moga być albo w różnych kształtach,albo z różnymi kamykami kolorowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie Gabi tez miala te najpierw z pistoletu , a pozniej jej na zlote wymienilam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ania już odlicza dni praktycznie :) w sumie po 36 tygodniu to już może się zdarzyć w każdej chwili życzę Ci Aniu znośnego i szybkiego porodu ! a szczęście to samo przyjdzie w postaci Michałka ❤️ Ciastek 🌼lecznicze co do kolczyków -racja , tam gdzie można kupić można i przekłuć na miejscu albo w zakładzie kosmetyczym i tak,tymi kolczykami ze stali chirurgicznej , dziurka się zagoi to można zmieniać na swoje a co do zapominalskich to mnie tak wystawiła laska , która miała mnie czesać na studniówkę przysłowiowa za pięć dwunasta a tej nie ma ,więc się uczesałam sama też zapomniała pinda a może jak odkupisz pomidora to posyp po ziemi proszkiem-odstarszaczem na koty , może nie wtranżoli znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam:D Ania szybkiego i lekkiego porodu zycze:) trzymam kciuki Ciastek moja tez miala pierw kolczyki te z pistoletu-po miesiacu mozna zmienic na swoje Spytaj sie o taki specjalny olejek-moja dostala do przemywania i w razie W jakby jej cos ropialo Ide na ogrod bo piekne slonko mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis upalll .. moglo by byc tak przez caly weekend .. pomyslalam sobie ze niech ta ex przyj . sobie przyjedzie , moge sie zalozyc ze nasi znajomi i tak zorganizuja wypad nad morze albo co .. i ?? i ja nie odmowie , poprostu niech zobaczy ze moge bez niej zyc i plakac nie bede , mam swoje zycie i w dupie mam czy sie stesknila czy tez nie.Bedzie sie czula jak 5 kolo u wozu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za dobrze Wam z tą pogodą ??????????????????? ja też chceeeeeeeeeeeee 😭 mam dosyć zakładania codziennie kurtki :o znaczy się Pestka będziesz niekurturarna ? ;) to też metoda :D zwłaszcza jak się ktoś taki wprasza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprasza jak wprasza , ale jak ktos nei zna umiaru nie ma honoru i jeszcze pierdoli 3po3 to ... heh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też gorąco,a psy czarne i futrzaste na spacery trzeba prowadzać Pestka ja też bym sobie nie odmówiła wypadu nad morze na twoim miejscu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj leb tyz prawie czarny hahaha ... goraco zawsze :D:D Izunia no znajac ja juz mnie obsadzi ze wiadzac ze ona bedzie cos se planuje :D ale w dupie mma marnowac dluugi weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zadziurkowalam mala,a nalazilam sie i jeszcze do znajomej wlazlam :p ot wloczegostwo ;-), do jednego sklepu z bizuteria wlazlysmy i juz mala wybrala kolczyki ,dziewczyna po pistolet a pistolet sie zblokowal i ni chu chu hehehe,mowi ze zadzwoni do mnie w piatek czy naprawiony pistolet i wtedy...no ale mala juz foch w drodze do domu ze ona chce dzis KONIECZNIE ;-),wiec polazlysmy dalej,niedaleko nas tez jest jeden sklep wiec tam sobie przeklula, ma je nosic 6 tyg i przemywac -dezynfekowac juz kupilam w aptece medykament, malo tego wiecie ile zaplacilam.??? zaplacilam 9e a dla tego Polki co nie zjawila sie mosialabym zaplacic 40e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jakie byki, oczywiscie musialabym przez U :p n tak sie ceni baba hehe,mowila mi niby ze te kolczyki od niej to mala nosilaby przez 2 tyg i nic nie trzeba przemywac absolutnie, ale jakos nie chce mi sie wierzyc w to,przeciez to jest ranka to jak nie dezynfekowac tego ....a mniejsza z tym bylo minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka i to się nazywa dobre podejście ;) nieźle się wyceniła za te kolczyki ! wkurzają mnie takie osoby - nasłuchałam się i naczytałam jak zdzierają na tego typu usługach (krawcowe,fryzjerki(patrz ta \"moja\"), kosmetyczki i inne) robią to w domu , prywatnie , nie odprowadzają podatków i cała kasa trafia do ich kieszeni a zarabiają na dość dużej jeszcze niestety liczbie osób nie znających języka , no bo jak nie znają to nie pójdą gdzie indziej tylko już zapłacą byle zrobić dobrze Ciastek że wyszło jak wyszło ! 3 dychy w kieszeni ! nie wiem jakie u was ceny ale pewnie z jedną parę kolczyków mała może mieć za to no i też nie rozumiem jak nie przemywać ???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja gratuluję małej damie kolczyków!!! Ciastek teraz czeka cię kupowanie co rusz innych,bo przecież nie wypada chodzić ciągle w tych samych kolczykach (oczywiście pierwszy miesiąc masz ulgowy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to ona ma zapas zrobiny, 2 pary zlote i 2 pary jakies \"badziewie\"co sama kupila bo jej delfinki sie spdobaly :p,niech sie zagoi :p kurde pypcik mi na jezyku wyskoczyl z tej choroby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek brawo dla cory za odwage :) Nie jade jutro nad morze bo tam ma byc jakies 18 stopni tylko a u mnie 5 stopni wiecej wiec zostaje na wlasnym ogrodzie Ale w sobote ma byc cieplo wiec jak sie nic nie zmieni to jade w sobote Pestka bierz znajomych pod pache i jedz chodz raz do Knokke oczywiscie z ta swoja pseudo znajoma hihi ja juz jej dam popalic hahahha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze jak pypcik wyskoczy to jezyku to Cie ktos obgaduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ktos a ona kogos hahahaha ... Hugo no sie wlasnie na lekcji zmawialismy kiedy to jechac :D oby pogoda byla ... gdzies jadziem na wydmy za ostende tam mniej bydla i spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeny leb mi nap...............a w gardle klucha,chyba wezly mam powiekszone spalam do 9h,nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jakie grzmoty mnie nad ranem zbudziły!!! pobłyskało,popadało,kwiatki się same na balkonie podlały,a teraz......znowu słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dziś dla odmiany pomacham ze słońcem (ale i tak ma padać :P :o) Ciastek lecznicze zioło 🌼 kuruj się kochana ❤️ Hugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie tez slonko:D dzieki za salate😘 My tez przeziebione:O po tym niedzielnym przedstawieniu w szkole bo zmarzlismy wtedy Ciastek🌻lecznicze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×