Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

buhaha:D bylam mala do szkoly odwiezc i patrze a na parkinku dwie babki stoja kolo auta ze szczoteczkami do zebow i zeby sobie myja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha.....a kubeczki na wodę też miały? i gdzie tą wodę pluły? u mnie upał!!!!!!! zabrałam psy ze sobą,bo musiałam po pierś kurczaka podskoczyć,normalnie ze 200 metrów.....wróciły zmachane jakby sprintem leciały :O chyba wieczorkem dopiero na długi spacer pójdą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia u mnie wczoraj taki upal byl:) teraz znow slonko swieci hihi typowa belgijska pogoda:P a niewiem czy mialy kubeczki hihi no ale one staly na parkingu przed szkola ! moze sie do jakies pracy szykowaly;) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) na poczatku chce zlozyc wszystkim mamom serdeczne zyczenia zaraz swojej jak pojade to tez zloze idam drobny upominek ja od swoich dzieci juz wczoraj dostalam zyczonka i prezenty,nie mogly sie doczekac do dnia dzisiejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pracy musialam kurde po hurtowniach polatac i zakupic towar bo maz nie mogl a ja sie wystroilam dzis w sukienke i szpilki :O fajnie musialo to wygladac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ale skoro taka wystrojona po hurtowniach jeżdziłaś to może jaki rabat ci dali? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do życzeń to powiem krótko - i na wzajem wszystkim mamom!! :D🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) najlepszego też i ode mnie mamusiom wszystkim ! Euforka i sorry ale nie mam nastroju czytać i pisać będę dawać znaki że żyję machaniem a jak mi się poukłada to nadrobię ;) buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dokladam sie do zyczen🌻🌻🌻:) Martoszka a kogos przystojnego chociaz spotkalas? hihi Eternity sluze gg w razie W 😘 Znowu pada u mnie:P juz 3 kawy wypilam i dalej spac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojnego?hmmmm a no jest taki jeden w hurtowni z wedlinami....igdy nie pozwala mi mi nosic towatu do auta...zawsze sam nosi jak ja se pojde zaplacic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to chociaż machaj mam nadzieję,że wszystko szybko się ułoży po twojej myśli!! Martoszka wydało się ! ;) to dla tego przystojnego ta kieckę ubrałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee @ jestescie wybierajac sie z rana dop pracy nawet nie wiedzialam ze pojade hihi dopiero jak juz mialam jechac do domu to maz wepchlal mi liste zakupu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis zamiast spajk isc do misek to miski do niego przyszly :( od wczoraj widzialam, ze gorzej sie czuje ale jestem pewna, ze to na zmiane pogody! jak zmienia sie cisnienie to robi mu sie gorzej ledwo trzyma sie na lapach tak mu sie one rozjezdzaja na kafelkach :o na dworze jakos sobie radzi w nocy byla burza, teraz caly czas pada i wieje wiatrzycho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Euforka❤️ oby to przez pogode i zeby ze Spajkiem sie polepszylo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) zgadza się - burza była porządna w nocy,aż mnie grzmoty zbudziły!! Euforka na zmianę pogody i spadek ciśnienia to nawet ludzie reagują negatywnie. Nie masz możliwości położenia czegoś antypoślizgowego na tych kafelkach,aby Spajkowi się nie rozjeżdżały łapki? U mnie Izzy w młodości strasznie się na parkiecie ślizgała,więc w sumie zakupiłam 2 dywaniki i jeden chodnik dodatkowo. Chodnik leży właśnie przy jej koszyku,pod nim ta mata antypoślizgowa,dzięki czemu chodnik się nie przesuwa,a ja mogłam przestać się bać,że niechcący sobie np złamie łapę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko! szok :( straszne to :o Pestka Kupilam ostatnio taka wykladzine -gumoleum szerokie to na 80cm , mialam nadzieje, ze bedzie sobie chodzil po tym, mial byc to taki dywanik prowadzacy do balkonu a ale on sie tez tego boi :( dzwonilam wlasnie do mamy to mowi, ze zachowuje sie jakby byl pijany chwieje sie na nogach, i nie chce nadal chodzic nie wiem co jeszcze moglabym kupic moze taka wykladzine zielona co wyglada jak trawa? ja tez sie boje o niego ostatnia rzecz jaka mi potrzebna to zlamanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka ale dywanu Spajk się chyba nie boi? Ja kupiłam chodnik dywanowy,w Castoramie z metra kupuje się,możesz sobie wybrać wzór i kolor. Moje psice to tak go lubią,że nawet śpią na tym chodniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka heheh ja mialam od Pestki wiecej takich artykulow hihi na temat belgii brrr juz nie chce wiecej czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam o tym samobojstwie w tv,straszne to objadlam sie kapucha i mnie suszy :p bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajta,dostalam na @ maila najpierw od hugo,potem od pestki cos po niderlandzku extra film online...bez zalacznika,nie wiem czy wy cos slalyscie ,ja to skasowalam bo dziwnie to wygladalo,poza tym adresy tez jakies .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×