Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ciastek nie podchodzi ? czy nie służy ? ;) z tequillą to ja mogę tylko drinka ale i to z małą zawartością wyżej wymienionej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się weekendujecie ? noooooooooo za 7-10 dni będę pomykać w brylach się okazało że dziś z marszu można było to co będę czekać chcecie zobaczyć oprawki ??? czy poczekacie aż założę na nos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eternitynopokazuj oprawki moj W tez z miesiac temu wymienil se okulary wzial juz se takie z bajerami hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzial se jakies szkla fotochromowe,antyrefleksowe i nie szklane lecz plastikowe podatne na zarysowania...aaaa i oprawki takie ze sie nie polamia i sie wyginaja w rozne strony hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpita :P drzemłam sobie przedtem i teraz mi się nie chce spać a to moje oprawki :) http://www.danda.co.uk/glasses/sku-101839/ zaraz sprawdzę czy dobrze działa link moje bez bajerów w sumie to się za bardzo nie znam bo to moje pierwsze w życiu i nie wiem który bajer byłby mi potrzebny ale jak ponoszę to będę wiedziała przy ewentualnej wymianie czy potrzebuję ;) tak się teraz zastanawiam że nie wiem czy muszę je nosić cały czas czy nie potrzebuję ich bo nie widzę zbyt dobrze tekstu z daleka a zapytam jeszcze jak będę odbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link mi działa dobrze jakby co to podpowiem później instrukcję jak je znaleźć te najlepiej mi pasowały (mam nadzieję że dobrze dobrałam) z 8 sztuk które przymierzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko ja też Ci zazdroszczę ! pogodę chyba macie też fajną , co? u nas dziś było nawet ładnie ale za to już na jutro deszczycho w prognozie 😠 no i jak tu gdzieś pojechać ?chyba że nie w plener tylko pooglądać coś pod dachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieki Eternity ❤️ oprawki bardzo ladne, czekam na foto jak bedziesz juz je miala na nosie Pudelko sympatycznie masz oby jeszcze pogoda dopisala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i pada ...... jaaaasne że będzie fota ;):D ocenicie czy pani konsultantka dobrze doradziła jaki styl mam wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo fajowe :D 🖐️ u mnie tu pod szkole przychodzi baba taka i ma pomaranczowe oczojebne oprawki ehhhe ale do czego ona je nosi to ja nie wiem , nic nie kladzie pomaranczowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja głównie przymierzałam czerwienie i brązy , bo tak wyszło z tabliczki ktorą mi pani przykładała do twarzy w sumie to zapytała czy chcę oprawki które krzyczą \"tu jestem!\" czy raczej takie , które komponują się łagodniej z twarzą ale też się właśnie zastanawiałam jak wybierać teraz ubiór i dodatki chociaż myślę że raczej trzeba je uwzględnić jeśli mają kształt i kolor rzucający się w oczy a jeśli są skromniejsze to raczej jest element którego się nie bierze pod uwagę przy wyborze na przykład koloru bluzki chyba że się nie znam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojedzieci poszly o 13tej na urodziony do kolezanki...sasiadki ubralam malego ledniej,nalowylam bezowe,jasne spodnie a oni na podworku widze po0 deszczu napieprzaja wlasnie zaszlam sprawdzic jak on wyglada...masakra,spodnie w blocie i kolana zielone....szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiecie co ja z tym swoim malym to zwariuje normalnie za godzine jedziemy do Białegostoku na kontrol rekli ale dzis maly wstal i kuleje na noge,ma podlurczona i mowi ze boli jak i na noge zaloza mu gips to ja juz zwariuje :( blaaaagam trzymajcie za niego kciuki zeby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tylko sciegna nadwyrezyl, jak sie bawil,lub jakos spal moze z podkurczona noga, ale kciuki trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dzieki za trzymanie kciukow noga nadwyrezona z powodu intensywnego biegania kazal moczyc w cieplej wodzie z sola reka dobrze sie zrasta ale znowui kazal na kontrol przyjechac za tydzien czy sie nie przemieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz,czyli nabiegal sie lobuziak jeden :p ale sie objadlam ryzem ze szpinakiem,ale mialam smaka na to dzis (jakies zachciewajki cy cus ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×