Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ Martoszka Eternity oprawki fajne teraz czekam na fote:) Jade jutro sie krecic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 zaskakujących faktów o kobietach :D #1 Kobiety na przykład, nie mają męskiego nawyku drapania się w głowę gdy myślą nad odpowiedzią na zagmatwane pytanie. Kobiety nie lubią okazywać, że są zakłopotane. Nie chcą też nigdy zniszczyć swoich fryzur tym gestem. #2 Kobiety nigdy nie zrozumieją dlaczego piłkarze podczas meczu stoją w linii, ze skrzyżowanymi rękami, przed strzałem z rzutu wolnego. W dodatku, kobiety nigdy nie zadrżą gdy męska postać dostanie kopniaka w pachwinę na filmie. #3 Gdy kobieta ziewa, zawsze zakrywa usta otwartą dłonią, nigdy pięścią. #4 Po kąpieli kobieta bierze ręcznik i robi sobie turban na głowie, przynajmniej na minutę. Powody tego orientalnego rytuału są nieznane. #5 Kobieta nigdy nie wścieka się gdy jej kąpielówki wejdą między pośladki. Kobiety z radością noszą te przedmioty do tortur zwane bikini. #6 Wiele kobiet martwi się o swój wygląd gdy uprawiają seks. #7 Kobiety otwierają butelki otwieraczami do butelek. #8 Kobiety czują się niezręcznie gdy nie mają nic w rękach. Dlatego też zawsze noszą ze sobą podręczne torby. #9 Kobiety są absolutnie obojętne wobec swoich narządów płciowych; kiepsko znają się nawzajem. Nigdy nie rozmawiają z nimi, nie dają im śmiesznych imion i nigdy nie są na nie złe. #10 Siedząc w publicznym środku transportu trzymają nogi razem. To dlatego faceci lubią siedzieć obok kobiet, gdyż mogą siedzieć wyciągnięci. #11 Gdy kobieta będąc w miejscu publicznym zauważy, że ma rozpięty rozporek nie martwi się tym zbytnio. #12 Kiedy kobieta ubiera się by wyjść, zakłada najpierw bluzkę. Dopiero potem majtki. Faceci robią to odwrotnie. #13 Na koniec, po seksie, kobiety nie czują się śpiące. Czują wtedy ochotę na rozmowę i pocałunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wieta co, ta moja mala bzdziagwa to ma takie pomysly ze glowa mala wlasnie dzwonila do mnie z PL i mowi tak: -wiesz mama co mi ciotka kupi na urodziny? ja mowie no nie wiem, a ta tak: -sarenke (w sensie pieska-ja zajarzylam ze faktycznie kuzwa jakas sarne bedzie miec z lasu hehehehehe),no i mowi dalej tak: - bo wiesz Sherinne zostawilibysmy u babci w PL a ja wzielabym pieska ze soba powiedzialam ze ma do ojca sie zglosic z tym pytaniem ,a nie do mnie cyrk na kolkach no psy,koty i swinie morskie,a kto sprzata..chyba jasne nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zartujesz , jeszcze psa bedziesz miec?? nhahaaha a wiesz ze on musi miec chipa i wszystko inne zeby byc za granica :P ja nadal marze o jakims legwanie ahhahaha , ale moj stary tylko nosem kreci , choc wiem ze mu tez sie podobaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez teraz granic nie ma, a poza tym nawet w PL jak psa rejestrujesz to tez juz ma chipa, a poza tym ja mam kota jak na razie a nie psa hehehehe, tez nie zachipowanego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas dzis ciepelko :) mi akurat anioly i demony srednio przypadly do gustu,obejrzalam do polowy i mnie przynudzil ale wiekszosc twierdzi ze to dobry film...mysle ze nie moj gatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie te 10min mialas akcji filmowej,akurat sceny w laboratorium,potem akcja fajna jest mi "Kod da Vinci" tez sie podobal, no ale wsio jest kwestia gustu nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M oglaal wiec zerkalam mimo woli hihih , dlatego mowie ze 10 min ogladalam reszta sobie przeleciala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj R mowi ze ksiazka jest o niebo lepsza,ale zawsze tak jest ze film nie opowiada wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:D bylo super hihi wrocilam w mokrych skarpetkach i butach:D bo na wodnych atrakcjach bylam pare razy hihi Najlepszy byl typhoon:D na mlocie tez bylam ale on tylko tak strasznie wyglada hihi wysle Wam potem zdjecia Ciastek jak Demony ogladalam w kinie-dla mnie troche za bardzo po amerykansku zrobione hehhe ksiazke tez czytalam i uwazam ze lepsza,dzieki za namiary-moze jutro pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe hugo fajnie ze sie dobrze bawilas :) ja jak z pestka bylam na wodnym jakby pontonie to mialysmy dupy mokre a zwlaszcza dla pestki sie ful nalalo ja tam nie wiem czy i kto wczasuje...wiem ze ja jutro musze wstac przed 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja teraz jak bylam na zwyklej kolejce hehehe to o malo nie wylecialam , tak mnie suwalo w te i spowrotem , ze kolega z ktorym siedzialam az mnie za rece lapal , zebym nie poleciala haahahaahahha ,a to byla takka niepozorna ciuchcia ktora zapierdzielala jak gooopia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) wróciłam,może z parę dni posiedzę na tyłku ;) idę zaległości poczytać (żeby wiedzieć co się działo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy tyram za dwoch a urlop dopiero za 2,5 tygodnia :o u mnie rodzinka wyjezdza wiec chata wolna do niedzieli sama zostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym to nic nowego wylalam wino na lapka ale dziala klawiatura sie troche zamoczyla i przez 1 dzien nie chciala dzialac jak nalezy jakies zwarcie sie zrobilo ale chyba juz jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe stara sie robie zamiast sie cieszyc ze chata wolna to mi smutno ze sama zostane ;) ale w sobote wybieram sie na pare godzin na woodstock wiec pozniej moze przesle Wam jakies fotki .. o ile w ogole je zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×