Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ no cale szczescie,tylko to zapalenie spojowek jakies kuzwa inne niz zwykle co czasem mialam, dzis w nocy to wylam z bolu oka,mam takie napady bolu jakby mnie skurcz galki ocznej bral,pulsujacy i taki silny,do 3 w nocy mialam z 3x, wzielam przeciwbolowa to zasnelam,dzis wygladam jak cyborg z opuchnietymi slipiami i to juz dwoma,mialam isc na 7 do pracy ale pojde popoludniu,dobrze ze slonce swiecie bo inaczej wyjsc do ludzi bez okularow nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek no widzisz :D dobrze, ze to nic strasznego Pestka jak bede miala chwile to sie pobawie :) i wytlumacze co i jak ;) bez uzycia lopaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek nie taki lekarz straszny jak się wydawał ;) dobrze,ze to tylko zapalenie spojówek,szkoda,że bolesne :O ale jak masz już leki (albo idziesz za moment po nie) to powinno szybko się wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka dzieki :D mi nie wychodzi obrysowanietym penem ahhahaha :D , no i te cienie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj laski euforka zastanawialam sie co to pisaki (tj myslalam ze moze jakies konkretne do Twojej tworczosci:D ) a te male psiaki superasne sa:) martoszka buty odlot:) ciastek super ze z okiem sie nic nie okazalo powaznego teraz wiem ze nie mozna do Ciebie cyckow wysylac:D:D:D:D:D:D bylby wstyd przed panem R;) izunia a ja w weekend w jastarni bede:) eternity bryle super, tj Ty w nich super:) i juz wiecej nie pamietam...;) bo z kolezanka wczoraj czadowalysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko buahhaha,toc on Twoje tzytzki na zywo widzial ino ubrane hehehehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niedawno było o oku,a teraz juz tzytzki ;) a ja wczoraj byłam w pewnym salonie meblowym i pierwszy raz w takim miejscu zobaczyłam (i usłyszałammlubię taki miękki meski głos) CIACHO zazwyczaj widuje się w takim miejscu jakies panienki,ktore niewiele moga odpowiedzieć na zadane pytania,wymoczków,a nawet babcinkę (normalnie przygłucha i cholernie ciężka była konwersacja,uciekłam z salonu) po wyjściu z tego salonu doszłam do wniosku,ze facet się tam wizualnie marnuje :P powinien pracować w sklepie z akcesoriami tuningowymi do sportowych bryk,albo przynajmniej w sklepie z odżywkami dla kulturystów i co najśmieszniejsze,to wcale nie moje odosobnione odczucie!! z moim byłam te meble ogladać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie dzis nie za goraco...ale duszno i jest zachmurzone izunia to twoj tez uwazal ze gosc z meblowego jest niczego sobie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może niekoniecznie uważał,że ten z meblowgo niczego sobie (w tym sensie co ja;) ) ale też miał takie skojarzenie,że powinien w innej branży pracować ze swoimi predyspozycjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos O sobie Jestem jaka jestem:) Nigdy na pewno nie będę Tobą...!!! JESTEM?- bo tak było mi pisane.. NIE DBAM?- o opinię ludzi, którzy mnie nie znają... SAMA?- dążę do wyznaczonych celów.. POTRAFIĘ?- być zawsze szczera do bólu... CHCIAŁA BYM?- aby zawsze wszystko szło po mojej myśli... PRAGNĘ?- by zapomnieć... MILCZĘ?- gdy jest mi żle... ZAMYKAM?- oczy gdy jest mi dobrze... ZAWSZE?- jestem konsekwentna dla tych, którzy mnie ranią... ŻAŁUJĘ?- błędów, które popełniłam... ŻYJĘ?- z dnia na dzień ciesząc się każdą chwilą... NIENAWIDZĘ?- cierpienia.. NIE ZNOSZĘ?- bólu... SZANUJĘ?- prawdziwych przyjaciół.. WYBUCHAM?- kiedy ktoś mnie obraża... CZEKAM?- na spełnienie marzeń... STARAM SIĘ?-walczyć z przeciwnościami losu... NIE ZNIOSĘ?- zdrady... MARZĘ?- o wielu rzeczach... MUSZĘ?- żyć mimo wszystko... Z TRUDEM?- idę przez życie... Z ŁATWOŚCIĄ ?- można mnie zranić... WIERZĘ?- że w to co wierzę kiedyś się spełni... PŁACZĘ?- gdy jest mi żle... NIGDY?- nie mów nigdy... NIESTETY?- swoje trzeba wycierpieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tylko ze co chwile cos mnie odciaga od pracy a to konczaca sie piosenka a to butelka z malinowa pasja czyt. karmi (takie sobie) teraz kafe i tak co chwile cos... cos czuje, ze niepredko skoncze dzis te prace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam :) ale dostalam @ no zyc nie umierac jutro pewnie bede sie zwijac z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka co za pracus z Ciebie, no ale chyba tylko 2 dni Ci zostaly, co? milego dnia,u nas znow upal dzis bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek 2 dni tyrania za dwoch pozniej tydzien pracy i chyba ide tez na urlop ale caly czas sie zastanawiam bo nie wiem czy brac teraz czy brac jak K bedzie mial czy teraz tydzien i pozniej tydzien czy .. niezdecydowana jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby sie ktores strasznie podobala piosenka to mam juz mp3 i moge wyslac :) i lece sie szykowac do roboty milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) znowu gorąco Eufoeka pomyśl czy chcesz cały urlop spędzić z K czy też mieć jeden na własne kaprysy,a drugi na sam na sam z K jak ci się będzie bardzo nudzić to zapraszam do siebie,dostaniesz jedna smycz do trzymana na spacerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka sorry za literówki w nicku!!!!! Pestka masz zielone - teraz sezon więc najwięcej witamin ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peskta link do piosenki na poprzedniej stronie 🌻 spoko, nic sie przeciez nie stalo :D szczerze to, nawet nie zauwazylam gdybys nie napisala hihi :D Izunia fajno by bylo :) zwlaszcza, ze dawno nie trzymalam smyczki .. zastanawiam sie tez, czy nie zostawic sobie 2 tygodni jak juz bede miala psiutka :) zebym mogla sie nacieszyc malenstwem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak sie wczoraj wkurzylam taki pajac z osiedla ma takiego dosc duzego psa, zdaje sie, ze to kundelek -suka i ona zawsze byla agresywna do Spajka jak tylko go zobaczyla to zaczynala szczekac na niego Spajk nawet na nia nie zwracal uwagi nawet gdy ta szczekala na niego Wczoraj moj ojciec szedl do sklepu i ten pies byl spuszczony ze smyczy, nagle rzucil sie na ojca wlasciciel podbiegl i zabral psa. Ojciec mowi do niego, ze na smyczy i w kagancu powinien chodzic jak jest taki agresywny a ten pajac mowi: bo to przez tego waszego buldoga... nie bede tego komentowac :o idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na poczte trzeba zaczerpnac swiezego powietrza :P duchota nie z tej ziemi u mnie a ja mam jeszcze @ noz super.. ok ponarzekalam i juz mnie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny jaki ukrop, ducha wyzionac idzie euforka faktycznie debil,on ma zamaist mozgu buldozera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to nieładnie,że się nie pochwaliłaś,że buldoga miałaś (lub masz i trzymasz w ukryciu ;) ) Zaproszenie aktualne,masz nawet do wyboru kolor smyczki,bo Izzy ma żółtą w kostki,a Alma czarną w srebrne kostki......a może na ta okoliczność to je przystroje w haftowane zagramaniczne charcie obroże..... :) Musimy się tylko umówic odnośnie terminu (weekendy odpadają,bo mam wyjazdy już zaplanowane do końca sierpnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×