Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

boszzzzzzzzzzzzz napisalam bedziemy z kolega , czyli my wszyscyyy a wy juz pierdu pierdu srutu tutu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aaaa no pestka, we trojke zawsze razniej hyhyhy ale mialam dzis w nocy spotkanie 3 stopnia,matkoooo,spimy a tu kocisko na nas wskakuje i wpatruje sie w sciane od mojej strony,a przez okno troche swiatla sie rzuca z lamp na ulicy,wiec ja staram sie zobaczyc co ona tam widzi,a tam nad moja glowa na scianie czarnaaaa bestiaaaa siedzi,jak ja z wyra nie wyrwalam,zapalilam swiatlo w kuchni patrze a tam pajak fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,a wczoraj tez go w nocy ganiala i pierdzielony przeze mnie przebiegl dziad jeden bo poczulam ze cos po mnie przelecialo, ja za kapcia i plasssss brrrrrrrrrrrrrr,ze tez takie cos ochydnego istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ heheh zachody slonca sa przereklamowane , zeby ogladac je w romantyczny sposob hihih , wrzuce fotki zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek bleeee z tym pająkiem Pestka może my już za stare aby się zachwycać byle zachodem słońca ;) ja kończę pić kawę,pakuję się i do Swornych!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek moj kot ostatnio ganial za konikiem polnym w domu bo jakos wskoczyl jak okna byly otwarte hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my juz prawie spakowani,tylko kosmetyki rano wrzucic,zakupy zrobione,swinia oddana do przechowania :p,posprzatalam co by po powrocie nie miec za duzo roboty,bo stary zaprosil kumpla z pracy na niedziele ;-),moze jeszcze wieczorkiem wpadne sie pozegnac z Wami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nooo z tego co widze to chyba jednak sama sie wkopalam z ta nawigacja skoro gosc mi powiedzial ze to mapaMap i spojrzalam na pudelko ze cos wlasnie pisze to bylam pewna ze to ona jest w tej nawigacji jednak inna jest i znalazlam gdzie o tym pisze zaszlam do goscia innego i on mi zmieni mape,wgra najnowsza mapeMap,zaktualizuje i bede miala spokuj.....ale nie rozumiem czemu gosc w sklepie mnie w blad wprowadzil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze jedno....zostalam bez auta wlasnie dzis moj wlasny maz sprzedal je :O mialo byc tak ze jak kupie inne to wtedy sprzeda sie ten moj zlom moj W jednak dzis rano mowi ze wezmie auto bo jakis gosc chce je obejrzec...okazalo sie ze gosc nawet pod maske nie zagladal,tylko przekrecil kluczyk i sie w kolko przejechal daje dla mojego gotowke,nawet bez targowania i mowi ze bierze...nawet umowe mial juz ze soba :O dzwoni maz po pracy i mowi:kochanie przyjedz po mnie bo sprzedalem wlasnie twoj samochod :( z jednej strony sie ciesze bo myslalam ze bedzie problem ze sprzedaniem go a z drugiej co ja bidulka zrobie bez auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Martoszka nie wiem co ten w sklepie myslal!! ja bym tam zaszla i jebnela mu ta nawigacja w ryj :P hehehe no i jestes bez auta hehehe i co bedzie??? hihihiihhi rower ci zostal ciastek milych wakacji w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam wlasnie z roweru:D Ciastek milego pobytu w pl ! Martoszka a musisz cos doplacic? goscia bym powiesila na galezi:P Mam nadzieje ze szybko kupisz nowe autko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ale do pracy przecie rowerem nie bede jezdzila hihi aaaa pestka znowu pisze do ciebie na gg a ty niiiic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa laski,wyjezdzamy ok 3 nad ranem,jeszcze poslepie sie w tv dzis Sopot festiwal na tvn paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo normalnie zl z tym gosciem ze sklepu pewnie by mi wciskal kit ze nic nie mowil takiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mielismy dzis jechac gdzies i deszcz pada wiec nici :( ale idziemy z dziecmi na kryty basen wiec jakos sie zrekompensuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka nie no nie poznaje ciebie.....ze tez ty tak krotki spisz hihi kiesys pamietasz do ktorej?jaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek wypczywaj sobie slodko 🖐️ Eternity 🌻 ziolo lecznicze Izunia trzymam kciuki :) Martoszka oj wspolczuje, ja to bym teraz bez auta nie mogla zyc ;) na sama mysl, ze mialabym z buta leciec do pracy dostaje wstrzasow :D obys szybko miala nowe autko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×