Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim :) Martoszka masz tą sałatę przyszło mi zawiadomienie z numerami dla czarnych,będziemy na ringu 14 i ok 10.30 mamy ocenianie Euforka dziewczyny zdobyły licencję coursingową i ona im otwiera drogę do coursingowego championatu od tej pory mogę je zgłaszać do biegów za wabikiem,gdzie bedą zbierać CACILe ( miejsmy nadzieję) oraz puchary i medale (to dla pana ;) ) teraz w Swornych suczka kolezanki zdobyła mistrzostwo Polski w salukach i Karolina wróciła z 2 pucharami,złotym medalem,pamiątkowym kubkiem z salukami oraz .......drewnianym krzesełkiem!! :D najwięcej śmiechu było z krzesełka,kazaliśmy jej na każdy coursing z nim jeździć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włanie dostarczyli mi mój nowy ekspres do kawy.....jadę na poszukiwania kawy,bo na nesce nie będę go testować (no chyba,ze spienię sobie mleko nim do tej nesci hihihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izunia gratulacje ! DZieki za zyczenia😘 widze ze sie jakas pomaranczka za mna stesknila:O:P Chcialam wczoraj wieczorem posiedziec na tarasie-wiec pojechalismy sobie do Maaseik a tam ludu heheh mysle co jest Okazalo sie ze tam na rynku nakrecali ostatni program Hit the read Jutro w vtm bedzie puszczane wieczorem-bylo sliczne podium ,wystepowali znani artysci typu Lesgo czy Regi , po 23 bylo after party hihi mozna bylo z dj na podium skakac:D Bylo jakies 10 tys osob-smialam sie ze jeszcze tylu gosci na urodzinach nie mialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) za psiaka Euforki to ja mocno kciuki trzymam,więc musi być dobrze!! a wkurw każdemu się zdarza.....czasem bez powodu,czasem przez pogodę,czasem przez obecny poziom hormonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,że lato się kończy ale.....ponieważ niedawno rozwaliłam swoje okulary przeciwsłoneczne to postanowiłam sobie odkupić,a ponieważ są wyprzedaże to zamiast jednej pary kupiłam sobie trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...jestem zalatwialam pare spraw jak to lato sie konczy u mnie straszny upal...dzieciaki marudza na basen wiec zaraz ide...a potem do kolezanki spadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️ to teraz masz zawsze zapasowe:) no i ja mam wkurw:P nie cierpie latac po urzedach i cos zalatwiac😠dostaje tam bialej goraczki-a to co mialam zalatwic musi poczekac bo gosciu jest na urlopie pffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🖐️u nas tez upal ! Wczoraj w tv pokazywali ze w Mol-zdarzyl sie wypadek na karuzeli To byla taka gasienica-wagonik jeden wylecial i 4osoby ranne Az mnie ciary przeszly ,gdyby tak Typhoon nawali to by mnie z ziemi zbierali:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka no nie strasze wbij sobie miasto Mol-to Ci pokaze artykul Pudelko co racja to racja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka Izunia gratulacje ! 🌼 Hugo your'e welcome :) cieszę się że się podoba a tu na choroby różne , komu trzeba (mi też jeszcze , niestety) i na wkurwy też 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 w urzędach itp też nie lubię załatwiać dobrze że w pobliżu nie ma żadnego wesołego miasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwa z deka mam też lekkiego wzięli nas dziś na dywanik do bossa - tylko pracownice z agencji po kilka osób na raz za mało ktoś robi - średnia ilość to 90 i kilka na godzinę a komuś zdarzyło się zrobić 30 i kilka no w sumie jest powód do nerwów bo to 1/3 i zamówienia się opóźniają tylko nie rozumiem dlaczego konkretnie nie wezmą na rozmowę osoby która się nie wyrabia (wypełniamy karty pracy co do sztuki i nie ma możliwości oszukać - wpisujemy razem z numerami pudełek) tylko biorą grupę co ja mam na to poradzić że ktoś nie daje rady ? mam szybciej zapierdalać ???? szybciej się nie da - robię tylko o kilka sztuk mniej niż pracownice które pracują tam na stałe od kilku lat a jak bossunio taki mądry to niech przyjdzie i pokaże jak wyrobić jego normę w ciągu godziny tyle dobrze że wszystko mam wpisane w kartę pracy i nie będę się przejmować dopóki ktoś nie przyjdzie konkretnie do mnie i po imieniu mi nie powie że ja za mało robię jeszcze się pytali czy w sobotę przyjdę taaaaaaaaaaaaaa lecę :P nawet nie ma dodatków za nadgodziny i weekendy niektóre laski trochę w potrzebie to siedzą nawet do 21szej ale mnie jeszcze nie pogięło - powiedzieli że muszę być do 16:30 a potem jak chcę , mogę zostać a mogę nie się napisałam .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity buu tak to jest jak sie pracuje zespolowo:O Dobrze ze kazdy wpisuje ile zrobil-moze w miedzy czasie trafi sie lepsza praca:) Masz na nerwa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eternity lece z ziolem na uspokojenie mnie tez sie przyda ;)[kwiat🌻🌻 cos Wam poslalam na @ i dobranoc mowie dzien pelen wrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity nie pokazuj , ze mozesz wiecej i szybciej , bo beda sobie wykorzystywac :) Ciebie :P a wzieli grupowo zeby sie pannie nie zrobilo goopio :D ja zapisalam dzieciaki do szkoly , poznalam nauczycielki itp... dopiero usiadlam pfffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pestka nic nie mow ja dzis rano zrbilam z 7 kilometrow rowerem...potem z dzieciakami na basen a pod wieczor znowu z 10 km. rowerem...jezdzilam to do banku to do ewki hihi niedawno tez usiadlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i pestka masz poza tym od jutra na aerobik po wakacyjnej przerwie instruktorka napisala esa do corki ze od jutra wlasnie zajecia i zeby przyszla o godzine wczesniej bo zabiera ja do grupy zaawansowanej...ale sie mala cieszy z jednej strony fajnie ale z drugiej ta grupa ma inne stroje,wiec trzeba bedzie znowu wydawac kase jak beda gdzies wystepowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie noza kilka dni poczatek roku moj maly do zerowki idzie do szkoly...wiec sie zacznie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no sie zacznie hehe , Dawid jak zobaczyl pania to wnogi na rece do mnie :D , bedzie mial ciezko bo on pipi i to drugie n nie zrobi na kibelek tylko do swego nocnika :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka Ja dzis jade siebie zapisac do szkoly hihi,Pestka moze Dawidek do konca roku nauczy sie zalatwiac na ubikacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ojojoj czuc jesien dzieci do szkoly do przedszkola oj bedzie sie dzialo ;) szybko przelecialo lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas pada a mialam trawe kosic :O ja juz zapisana do szkoly czekam tylko na plan zajec i indeks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) widzę,że tu już pogaduszki o szkole,kto gdzie kogo zapisał :) Eternity olej gadanie bossa,nie ciebie tyczyło....wg mnie powinni ta,która nie daje rady wezwać,a nie wszystkich stresować,masz ziółko 🌻 prawda,pomału czuć jesień w powietrzu,szczególnie rano i wieczorem,rosa siada i pachnie jesienią....w ciągu dnia jeszcze lato i....duchota!!!!! ja chcę żeby lato dłużej trwało!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×