Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a wal sie jebnieta pomaranczo,skoro wiesz co to za sklep pewnie tez tak klientem jestes, a za 10e to widzialam tam i owszem jakies zapyziale lampki co ich nawet kijem bym nie tknela odezwal sie znawca z Taciewa,kupuje tam gdzie mi sie chce a tobie gowno do tego,a moze mnie nie stac coooooooooo,wiec kupie takie meble z kornikami a co przynajmniej zwierzaki w domu beda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehe dobre :D powiem szczerze , ze adresy ze sklepami z meblami z drugiej reki dostalam od wilkej pani moder ze slawnego belgijskiego forum :D do tej pory je reklamuja hahaha a teraz krytyki sie im zachcialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z kina-a tu widze tloczno-znow sie komus nudzi?ide na poczte zdjecia ogladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe jutro do pracy i to na 9h ,jak mi sie nie chceeeeeeeeeeeeeee,w czwartek chyba zrobie sobie wolne :p chora jestem w koncu nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe jutro do pracy i to na 9h ,jak mi sie nie chceeeeeeeeeeeeeee,w czwartek chyba zrobie sobie wolne :p chora jestem w koncu nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez go polecam,fajny ja musze znowu logowac sie na nowo na to...nty ;-) bo mi konto wygaslo ,a jakos czasu brak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek jak będziesz miała dużo tych zwierzątek to podeślij - mam komodę używaną to niech sobie też pojedzą ;) ja jutro na 8mą 😭 mam nadzieję że mnie chooj nie strzeli przez te 3 dni bo już lenia w doopie dostałam aaaaaaaa zaraz Wam coś pokażę :) normalnie wena mi na chwilę wróciła ale i okazja jest :D a co do filmów to ekhm... Harrego Pottera "czarę ognia" oglądałam ostatnio bo sobie moje dziecko zażyczyło na gwiazdkę :D i to nawet dwa razy i pewnie jeszcze nie koniec :D trzeba kupić resztę to przynajmniej jakieś urozmaicenie będzie ;) nie wiem tylko dlaczego chciała akurat tę część a nie inną albo nie wszystkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam na 9:P Pestka straszny dla dzieci;) hihi a w tv tez ogladalam-moja cora jest straszna fanka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak dobrze pomyśleć to zaczynamy o tej samej porze :D bo jak u mnie 8ma to u Was już 9ta :D kuuuuuurde jak mi się nie chce 😭 i ręce z paznokciami włącznie wyglądają mi po ludzku po tych kilku dniach odpoczynku od burdla i zaś się zacznie od nowa - pozdzierane skórki , nadkruszone paznokcie itp itd ... idem się jeszcze na sofie na trochę uwalić przed tv ;) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja ostatnio to jakis jeromino stelton czy co tam jak on sie tam nazywa?? ale zaayczyla sobie ksiazke jako prezent , az blagala na kolanach hahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja ostatnio to jakis jeromino stelton czy co tam jak on sie tam nazywa?? ale zaayczyla sobie ksiazke jako prezent , az blagala na kolanach hahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja ostatnio to jakis jeromino stelton czy co tam jak on sie tam nazywa?? ale zaayczyla sobie ksiazke jako prezent , az blagala na kolanach hahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja ostatnio to jakis jeromino stelton czy co tam jak on sie tam nazywa?? ale zaayczyla sobie ksiazke jako prezent , az blagala na kolanach hahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka wszystkiego naj naj naj naj najlepszego , sukcesów , piątek w szkole ;) , zdrowia i spełnienia wszelkich marzeń!!! 🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼 🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼 🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼 🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼 🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼 🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼 🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼 🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼 🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼 🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼🌼😘🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się nie chceeeeeeeeeeeeee ale to chyba nic nowego :p ciekawe czy te dni będą spokojne czy dojebią roboty że się nie wyrobimy na zakrętach ... tyle dobrze że 3 dni i długi weekend :) spadam , śniadanko na wynos trzeba sobie zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka najlepsze zyczenia urodzinowe! Spełnienia marzen, realizacji planow, samych sukcesow, duzo usmiechu, zadowolenia z dzieci i meza :D i wszystkiego czego sobie zapragniesz! 🌻 ❤️🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻❤️ 🌻 🌻🌻 🌻 ❤️🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ostatnio mam problemy zeby wyslac odp na kafe a Wy? moze dlatego Pestka ma taka czkawke co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka i ja dolaczam sie do zyczen🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Spelnienia marzen i zdania egzaminow:) Euforka ja tez mam ostatnio problemy na kafe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×