Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mowilam ze bedzie zima 100lecia nie? ;) opon nie wymienilam na zimowe, mam te caloroczne ktore kupilam w kwietniu ale daja rade naszczescie zimowe opony zjadlo mieszkanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale mialam noc ... Dawid ma goraczka i rozwolnienie , cala noc latalismy na zmiane z M :( ale marudzil ... a ostatnio pozegnal smocia i pampersa tez z nocy , wiec sobie w zlych chwilach przypomina , leeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¨HELLOL kuzwa mamy problem z nazsym zlomem komputerem co sie odpali to wylaczy sie dobrze ze malej jest pestka pewnie wirus sie przyplatal malemu,biedny ja tez jakos tequlli nie trawie dzis w planach robienie kartaczy, a stary uparl sie ze mi telefon kupi,kurde od czwartku on robi za Mikolaja cos chce jak nic ;wpadla mi perfuma Hypnoze,pizamka sexy-flexy hehehe bluzka i taki szeroki pas do niej,ja pierdykam tylko ciekawe co on chce ode mnie hehehehe:D w poniedzialek do pracy ale sie rozleniwilam po tym wolnym ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały rok się z wami nie widziałam!!!! ;) ja to chyba jeszcze nie odespałam sylwestra szampana miała superdobrego - orginalnrgo francuskiego i takie to ja lubię,w przeciwieństwie do wszystkich wyrobów szampanopodobnych typu Dorato czy ruskie śniegu u mnie też dużo i ciągle sypie!! udało mi się na jutro bilety na Avatar zarezerwować,tylko na 19.30 jeszcze kilka było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdziez tam lepiej :O lata na nocnik co 5 min , brzuch go boli :( przesrany dzien doslownie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka 🌼 lecznicze dla małego ❤️ nie zapominaj o uzupełnieniu płynów ! niech dużo pije dałaś mu coś przeciwko ? węgiel albo są specjalne środki na zatrzymanie mam nadzieję że szybko mu przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja głowa po imprezowaniu w porządku ;) z deka zmęczona byłam bo poszłam spać po 5tej (24 godziny na nogach) wczoraj totalne lenistwo na sofie a dziś chce mi się gdzieś wyjść tylko nie wiem gdzie bo mrozik może zakupy w centrum ? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa pije z obrzydzeniem smecte :( paluszki i wode tylko ... czuje ze i mnie bierze jakos mi nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka jak tam Dawid?????? mam nadzieje ze Wy sie nie zarazicie kurde ja sie obawiam o moja,dzis nasi znajomi ,gdzie bylismy na Sylwestra, dzwonili bo maly wypryskow dostal,dalam im namiary na naszego lekarza,niedaleko nas, wiecie ile skosil,ja pierdykam 50e za wizyte,no bo weeken!!! a maly ma ospe, moja nie miala,no chyba ze ja nie zauwazylam bo bywa tak ze niekiedy jest kilka krost,ale mam nadzieje ze jesli nie miala to sie nie zarazila od mlodego no i dostal mi sie nowy telefon Samsung Corby, na razie jestem zadowolona,w porownaniu do mego Sagema starego jest lepszy jutro ostatni dzien wolnego..ech........;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie , jak mały Pestka ? marchwianki mu zrób , albo zupkę warzywną z przewagą marchewki (najlepiej na piersi z kurczaka chociaż powinno się ugotować na samej wodzie) i zetrzyj na krem Ciastek ja Cię nie chcę straszyć ale ospą się zaraża już na jakieś 2 tygodnie przed wystąpieniem objawów(wysypki) i dopóki krosty nie zaschną z jednej strony dobrze jest przejść ospę jako dziecko ale trzymam kciuki że może jednak ją ominie ! hehe sezon gwiazdkowy jeszcze nie zamknięty tak na dobre ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity ja wiem wlasnie,ze tak z ospa jest,no zobaczymy co bedzie to bedzie a nasz komp chyba na zlom pojdzie doszlismy do wniosku ze chyba procesor sie przegrzewa ze sam sie wylacza,co za mocno sie nagrzeje to padych robi hehehe z tym sezonem Mikolajowym to chyba prawda ;-),teraz musze sie odwdzieczac,kurdeeeeeeeeeeeeeee :p;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on to by wszystko zjadl a potem go brzuch boli :( mam nadzieje , ze do pon. przejdzie ciastek uuuu ale masz dobrociii hihiih :D :D szykuj sie szykujjjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie stary a sie nagrzewa i wylacza , trzeba zbierac na nowszy ehehe a tego dziecku oddac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no to teraz bedziesz musiala ladnie podziekowac mikolajowi ;):P Pestka i jak cos lepiej choc troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce nowego komp ;) albo lepiej nie tfu tfu wypluje od razu ostatnio jak tak powiedzialam to mi klawisz wylecial i nie moglismy go wcisnac ;) naszczescie jakos sie udalo na nowy sprzet to troche czasu bede musiala poczekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakis pomysl na usuniecie z grzejnika pianki montazowej? pianka juz zaschla nie wiem czy to ci od okien czy ci od scian pochlapali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to odpoczęło dziecko jak pospało spokojnej nocy Wam życzę ❤️ a z jedzeniem to jest jeszcze taka "szkoła" żeby dawać dziecku to samo co przed wystąpieniem biegunki ale to nowa szkoła i nie wiem jak do końca to się sprawdza Euforka na piankę raczej nic nie działa - jedyne co można zrobić to zdrapać/zeskrobać ale na tyle delikatnie żeby nie porysować ewentualnie można spróbować prysnąć to WD-40 , może jest jakaś szparka między grzejnikiem a warstwą pianki i się dostanie trochę i odbije zwykłe rozpuszczalniki raczej nie ruszą mój lapek też zdechnie czasami - zwłaszcza jak za mocno grafika pracuje mój T ma go rozkręcić i posmarować pastą pod procesor - ona się wytapia po jakimś czasie używania i trzeba odświeżyć ale nie zawsze to wina braku pasty pod procesorem Ciastek co kurdeeeeeeeee ? przeca i Ty skorzystasz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to to too jak gierke jaka wlacze to mi sie wylacza , eternity powiedz swemu zeby i mi posmarowal cos tam pod procesorem hehehehe przed biegunka jadl normalnie , ale nie dalam mu duzo bo balam sie ze zacznie jeszcze i wymiotowac , a wtedy bylby koniec .. ale makaron zjadl , marchewke , salate poskubal, paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to sobie poczekasz :P mój smaruje już od kilku tygodni i coś posmarować nie może :P to dobrze że coś skubnął i dobrze że nie wymiotuje idę spać w końcu dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wyspalam sie jasny gwint,ogladalam wczoraj do 0.30 Pachnidlo i nie skonczylam zachcialo mi sie spac,wylaczylam tv i walalam sie jak worek kartofli ,dzis leb ciezki euforka ciezko usunac ta pianke nic innego jak delikatnie zdrapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wczoraj gdzies o 1 poszlam :P ale w miare wyspana , Dawid tylko 2 razy chcial pic w nocy i sie wiecej nie budzil ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czyli jednak zostanie drapanie :( mam nadzieje, ze z farba nie zejdzie Eternity pewnie jakbys kazala posmarowac co innego to bys sie szyciej doczekala :P:D;) czyli Dawidkowi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanie czy jak Wasze pociechy byly niemowlakami to czy kiedykolwiek zapytalyscie kogos czy umyl rece gdy chcial dotknac Wasze dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy raczej nie euforka a co? u mnie malo kto bral na rece bo ja niedawalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×