Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

taaaa przezylam , ale nie musialam popieralac nigdzie o 8 rano z wozkiem hihihihi ... przepychac sie po sniegu niczym balwan :P eternity co tam pink poka fote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity po tym fryzjerze jesteś wręcz nie do poznania,okulary ściągniej abym wiedziała,że to ty :D:D:D Pestka mam nadzieję,że w wózku masz duże koła niedawno widziałam jak przez śnieg usiłowali przejechać wózkiem tacy młodzi,a wózek modny,z przodu małe skrętne kołka miał :P facet aż się zapierał,aby kawałek go przepchać,podejrzewam,że byłoby mu łatwiej wziąć ten wózek w garść i przenieść ten kawałek, bo ten boczny chodnik łączył się z głównym już odśnieżonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez mam modny wozek ahhha z przodu skrecane kola i nie duzeeee :( ale moge je zablokowac dzieki Bogu i nie nie kreca sie :D :D wiec tez komicznie wygladam pchajac ten wozek :P :D ale od lutego przesiadam sie na rower mam nadzieje , ze beda odsniezac ulice chociaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka ty chlop
czy baba? bo z geby leca ci przeklenstwa jak menelowi mieszkajacemu w kanalach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm widze ze dla pomaranczki znowu sie nudzi i ma co tu u nas czytac moj W nie dojechal do pracy bo drogi zasypane sniegiem ze 2 km. po zaspach szedl na piechte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️laski i u mnie dzis zapadalo,choinke juz rozebralam po siwetach bo dzis zbieraja wyciagnelam R na soldy,troche kupilam ale nieduzo :p,wpadl mi karnet (od klientki mojej) na 30e w H&M wiec pojechalismy kupilam kapotke kolor czerwony heheheh taka na wiosne-jesien krotka i bluzeczke bawelniana, najbardziej to mloda sie oblowila bo spodnie i bluze jej wzielam ale ja nie wiem te ich rozmiary sa jakies nienormalne spodnie wzielam na 152cm dacie wiare i na dlugosc sa lekko za dlugie ale podwijac nie trzeba i w pasie leciutko luzne no ale moja to ma badziuszka z moim okiem podejrzewam co jest i mam 90% pewnosci odnowila mi sie infekacja dzieki ktorej kiedys w szpitalu wyladowalam ale dobrze ze wiem juz co i jak ;-) a pomaranczka no coz,niech nie bedzie taka odwazna bo odwaga to jest powiedziec komus w twarz bezposrednio a nie ukrywac sie pod pomaranczowa skorka i udawac bohiaterkie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo a co za roznica co???? przeklinam bo lubie :P tak jak ty lupisz sie wpieerrrddalac i choooj ci do tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pestka my to sie dobralysmy jako siostry z kanalow i analfabetka hihi a co do numeracji w H&M to oni maja jakas dziwna ostatnio kupilam se tam spodnie i zdziwilam sie bo maja rozmiar 36 i sa tez za dlugie a przeciez co jak co ale spodni 36 nigdy na siebie nie wcisnelam chyba....gore owszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mamy jechac jutro do Media Markt po PlayStation dla dzieci bo jest promocja ale jak tak zawiewa to nie wiem czy wyjedziemy wogole z miasta a mamy 50km przejechac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka Pink ??????!!!!!!!!!! przecież to ja !!!! :P:D to przez te okulary właśnie nie do poznania ;) będę ściągać :D oj , no ja też przeżyłam i zimę przed wyjazdem tutaj zapierdzielałam do przedszkola ze starszą zaspy dla niej prawie że po pas jak nawiało nie raz było tak że wstawałam z godzinkę wcześniej żeby jakąś ścieżkę odśnieżyć wózkiem dawałam radę parę zim wcześniej ale miałam też duże koła, wózek jak terenowy ;):D ale też sobie jeszcze czasem pomarudzę ;) Ciastek dobrze że wiesz co z okiem , można zadbać za wczasu aaaaaa na zakupkach też byłam dwa sweterki wciągnęłam tylko , koszulki nocne bo nie mam w czym spać :P perfumki tyż sobie kupiłam i jak zwykle dzieciakom coś ale jeszcze jutro muszę jechać do innego centrum to kto wie hehe Martoszka czytałam na necie jakie warunki , masakra normalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zasypalo mnie :D hehe Eternity czad fryzurka! tylko fote mi tu daj! :D ja nic nie wypracowalam bo probuje od wczoraj rozgryzc program pro100 aaaaaaa wiecie, mamy juz pleksy to lamp :D:D fajnie wygladaja :classic_cool: fote Wam pozniej posle jak chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wlasnie eternity perfuma,tez musze jeszcze jedna zdobyc na soldach :poza tym spodnie i torebke koniecznie :D,szkoda ze dzis sklepy zamkniete ja oczywiscie juz strasze czerwonym slipiem :p Martoszka i jak wyjechaliscie po zakupy? u mnie na razie nie sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a u mnie nadal pada i ma padac do konca dnia :o wrzucilam foty na bloga to mozna zobaczyc co sie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Martoszka daliscie rade? wspolczuje malzowi ze musial na piechote maszerowac :o masakra normalnie nie wiem czy ja jutro tez nie bede na piechote do roboty zapierdzielac :o nie wiem czy wyjade z parkingu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek zdrowotne🌻 u mnie sypie i sypie :Pna dodatek cos mi w plecy weszlo-albo sie przedzwigalam-niewiem:O w nocy spac nie moglam z bolu-a dzis ani sie schylic,ani ruszyc:O starosc nie radosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo dojechalismy i dzieciaki wlasnie graja hihi, droga juz nie zawiana ale deszcz ze sniegiem padal i zamarzalo wiec tempo slimacze bylo ok spadam do kolezanki na ciasto swiateczne bo ona prawoslawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zacznie sie miss belgia hihi moze wygra moja kolezanka:D najsliczniejsza nie jest;) ale zawsze to Polka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×