Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Hugo jeszcze moze sie pojawic :D ale bedzie suprajssss... euforka jaka nute? ta co wkleilas? filmu nie widzialam tego .. ja wciagam horrory przewaznie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka a co to za pioseneczka?ja mam tak czesto ze jak wpadnie mi jakis utwor w ucho to do znudzenia go slucham ;) dobrej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolcia to ja zysia :) melduje sie po calej wiecznosci nieobecnosci ;) pomalusiu stad znikam ale jutro wieczorkiem sie pokaze ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 💤 czesc 🖐️ taaa to ta co wkleilam paradise circus -massive attack :D K mowi ze troche dolujaca a ja bym rzekla inspirujaca ;) dzieki niej w koncu obraz dorobil sie ramy skoropodobnej a niektore foty fajnego kolarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pepunia:Dwitaj❤️ niewiem jak tu trafilas ale juz nie znikaj i zostan z nami😘 Ciastek trzymam kciuki za dzisiaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dobrych filmow ktory moge jeszcze polecic z wczoraj to law abiding citizen / prawo zemsty - thriller podobal mi sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj co y nie powiesz pomaranczko ,straasznie mnie zabolalo buehehehe , na wiecej cie nie stac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero doczytalam ze Martoszka zdala egzaminy-moje gratulacje🌻 Bylam w gminie i wreszcie dostalam karte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) witaj pepe!! ja na wyjeżdzie byłam,na roczku prezent się małej spodobał,moje czarne wyszalały się przy okazji w sadzie gdzie sniegu miały dosłownie po pachy!! a tu jakieś choroby widzę :O macie zdrowotne do podziału 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Martoszka i dla ciebie za egazaminy!!🌻🌻🌻 pomarańczki to mi się już nawet komentować nie chce.....z ludźmi reprezentującymi ten poziom (a raczej brak poziomu) po prostu nie rozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha sie nie zajaknelam mialo byc" ty", widac nie umiesz czytac ze zrozumieniem :D tepaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ciebie pytam co cie to jebie aaa??? zazdroscisz?? ze czytasz? chcesz sie do kogos upodobnic? i kazdy wpis czystasz? biedna ty nie miec co robic, to musi byc straaaszzniee nudne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek pisz co i jak !!!! Pomaranczko nie musisz przypadkiem isc cos na obiad dla swojego misia kupic?:Pa moze ta druga pomaranczka niema zlecen przy kopertach?:P latwo was rozgryzc a jezeli uwazacie ze jak ukrylyscie foum to nie mozna was podczytywac:D:P jednak tak "yntelentne":P nie jestescie:P wczesniej bylyscie tez pewne ze nie mozna was znalezc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih pomaranczko bo ja nie siedze i nie wciskam F5 :D :D mam tez inne sprawy:D a ty klikaj klikaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro masz cos do zalatwienia z Pestka to zalatwiaj to sobie na priva a nie zasmiecaj nam tutaj topiku ! A dowiesz sie z topiku tylko tyle-ile my bedziemy chcialy bys wiedzial:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj .. jedziesz :D zalatw swoje sprawy :D dowiaduj sie dowiaduj :) jakie mam cudowne zycie , kochajacego mezusia i dzieci :D jak fajnie siedziec mi plackiem w domu , bo mnie stac na co chce :D jeszcze chcesz cos wiedziec i pozazdroscic?? i nie caluj mnie bo syfa dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamczuszki oj hahahaa burczybrzuszki hahaha , ja pierdziele , co ci to da?? myslisz , ze popadne w depreche albo co?? hehe nie ze mna te numery :P cos jeszcze chcesz? ok wlasnie wyprostowalam wlosy . ukroilam jabluszko synkowi , dolalam wody do kubeczka , i dalam do raczki ksiazeczke , usiadlam plackiem i patrze jak sie mna zachwycasz :D pozniej zrobie mezusiowi obiadek a on zawiezie mnie do szkoly .. po czym wroce :D , dobry sexik i pojde spac :D :D jutro tez ci napisze co bede robic hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym lubie tak byc komus szpila w dupie :D wtedy wiem ze zyje , ze ktos o mnie mysli .. wspomina .. teskni hahahahahahahha :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pryszcze to mam jak mi sie okres zbliza :D teraz mma ryja czystego hihi ,chcesz popatrzec? boidupo juz uciekasz? wklejaj wklejaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym czytajac powinienes wiedziec , ze kolezanki nie sa tylko topikowe :P i znaja mnie :D wiedza ze ze mnie wredny misiaczek , i raczej nic je nie zdziwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkoda ... zapowiadalo sie fajowoo :P no to nrka :D zbieraj info o mnie , moze sie sama o sobie czegos dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm inna droga? tzn jaka? A niby skad Ty znasz lepiej Pestke od nas? bo ja podczytujesz? Jakos nie interesuja mnie twoje wiesci o niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu jak straszy hahahaha uwazaj Pestka bo powtorzy mezowi buhahahhahaha smiechu warte:D dziecinne gierki i tyle-powiem po raz kolejny OLAC TROLA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×