Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pamietacie jak Wam pisalam o tej mlodziezy co zostala postrzelona i spalona w aucie? okazalo sie ze ten sam gosciu 2,5 roku temu zamordowal inna nastolatke:Oto byla glosna sprawa-znalezli ja w worku w kanale:( zaraz bedzie specjalna konferencja w tv Ciarki mnie przechodza brr bo po tym jak zamordowal ta pierwsza-uczyl prawie 3 lata w szkole !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja sie umowilam z lekarzem na jutro,myslalam ze dzis mnie przyjmie ale nie ma wolnej dziury,kurde juz mam stresa :p,mam nadzieje ze mnie na badania nie wysle tylko przypisze leki, jak ja nie cierpie lekarzy brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sniegu mam tyle ze juz chyba wiecej byc nie moze ledwo wyjechalam z garazu a nie mialam czasu odsniezac bo dzieciaki jak to zwykle z poniedzialku marudzily ze wstawaniem w miescie tez problem z zaparkowaniem a jak juz gdzies sie wcisnelam to przejechala opbok odsniezarka i ledwo sie odkopalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja auto zostawilam przed domem na parkingu jest MASAKRA a kolo roboty i tak nie ma gdzie zaparkowac no chyba ze w metrowej zaspie :) Hugo straszne to :o to ciekawe ile jeszcze zabil ludzi, takich ktorych nie odnaleziono :( brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) co do pogody to się nie wyłamię....i nadal sypie i dlaczego o takich strasznych rzeczach z samego poniedziałku piszecie....brrrrrr morderstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dopiero teraz wyszlo ze on ja zamordowal-przez 2,5 szukali sprawcy i dopiero teraz jak go aresztowali to polaczyli fakty- i wyszlo ze ta dziewczune tez on zamordowal ! Trzymajcie dzis za mnie kciuki ! Mam egzaminy w szkole:Pbardzo mi sie przydadza bo tylko pol godziny ksiazke mialam otwarta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego konczysz?nie mozesz dalej sie uczyc to maja tam jakies ograniczenia i koniec po roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
booooooo , Dawid idzie do szkoly od lutego , i nie bedzie mogl juz spac w dzien wiecccc ...... padnie mi zapewnie okolo 8-9 wieczorem a wtedy moj M nie przyjedzie po mnie i dzieci samych w domu nie zostawi :P po tym egzaminie bede miala 3 lata skonczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jeszcze takich egzaminow jak wczoraj to nie mialam:P Siedzielismy od 18 do 22 !!!! ponad 20 stron do wypelnienia-i uwazam ze trudny byl:Otak po 3 godzinach pisania mialam dosc:Pi bylo mi juz wszystko jedno jak napisze-chcialam tylko kartki oddac i jechac do domu Euforka 🌻bierz witaminki i nie daj sie chorobom !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka moze u Ciebie nie bedzie tak zle hihi;) nawet nie chce myslec co moze byc na ustnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nawet nauczycielka mowila u nas o tym morderstwie , on sie sam przyznal , ze zabil ta dziewczyne prawie 3 lata temu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis w gazetach pisze ze teraz sprawdzaja gdzie jezdzil na wakacje ! ze moze tam tez kogos zamordowal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wlasnie wrocilam do domu :p,bylam na pobraniu krwi,kuzwa az 4 fiolki nabrala,ciekawa jestem ile zabule za to bo rach do domu przyjdzie, no i bylam wczoraj u lekarza w sumie musimy poczekac na wyniki badan,przypisal mi krople do oczu i antybiotyk bo powiedzialam mu ze objawy mam takie same jak 9 lat temu przy pobycie w szpitalu tylko wtedy na stawy mi sie to badziewie rzucilo, teraz oczy,jest to jakis wirus ktory lubi sobie zgniezdzac sie gdzie chce i albo sie odnawia albo nie po leczeniu, musze jeszcze zrobic przeglad techniiczny podwozia ;-) dzwonilam wczoraj tez do jednego lekarza ale nie dbbiera baba no-moze dzis sie uda mi umowic...ech lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam se kawe bo nic rano nie pijam-tak kazali w sumie mam nadzieje ze w badaniach to wyjdzie paskudztwo bo juz innego pomysla nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurdeeeeeeeeeeeeeeeee no tyle sie napisalam i poszlo w cholere :o nooo to jeszcze raz ale w skrocie dzien dobry ;) Ciastek trzymam kciuki ❤️ Hugo o tym gosciu coraz glosniej, u nas tez o nim mowili :o Dzis przyjechalam do roboty autem generalnie to jest niezly meksyk z parkowaniem ale mam swoja lopate jakby co ;):D U nas jest akcja - wywoz sniegu z miasta ciekawe kiedy dotra na nasze osiedle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) U nas dzis ma byc straszna szklanka na drodze:Oma padac deszcz ze sniegiem i mrozic:P a ja dzis znow egzaminy mam😭 Ciastek czesc kasy Ci zwroci kasa chorych nie? zreszta zdrowie i tak wazniejsze niz kasa ! Oby szybko mozna bylo to wyleczyc !!!! Euforka hihi jakos nie moge sobie Ciebie wyobrazic z lopata odkopywajaca auto ze sniegu;) Co do tego goscia to teraz sprawdzaja inne sprawy-ktore nie zostaly wyjasnione -gdzie w tym czasie ten czubek tam przebywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Hugo no i jeszcze dodaj do tej lopaty buty na obcasie i w plaszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie ma zartow chcesz zaparkowac to najpierw zrob sobie miejsce :) na jednej ulicy gosc wstawil tablice - odsniezone prywatnie jak ktos mi stanie to spuszcze mu powietrze czy cos w tym stylu :D naszczescie ja dzis kopac nie musialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×