Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ech ciągnie się ta zima za długo... Ciastek ee tam odbija - Ty przynajmniej z kotami a mnie się zdarza zagadać do rzeczy martwych :P kolor powiadasz na jedną ścianę ? no ja z racji tego że mam brąz na swojej jestem właśnie za tym kolorem ;) a jaki kolor będzie przeważał w umeblowaniu ? za kawusię dziękuję :) skuszę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a ja ze mam pomarancz i mi sie nadal podoba to jestem za pomaranczem ale oczywiscie pestka ma racje,zalezy co i w jakim kolorze bedzue stalo na tej scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no salon duzy pestka on mniej wiecej takiej wielkosci jak teraz nasze 2 pokoje razem hehehehe a kolor mebli to ciemny braz ,ta jadalnia z linka z ebaya co zakupilim,a potem dojdzie ta nasza pomaranczowa kanapa, a na tej wlasnie scianie chce witryne postawic i telewizor obok i moze kupie jakas naklejke jakis fajny wzorek nie wiem kwiat czy cos innego na sciane, no wlasnie chyba do brazu meble za ciemne beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi ja też ze swoimi czarnymi gadam kawka się częstuje,dziękuję słonko zniknęło i jest tak szaro-buro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na krzesla chce kupic zielone podusie coby w dupe nie za twardo bylo ,wiec oprocz ciemnego brazu mebli bedzie zielen i pomarancz (kanapa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziekuje wszystkim za zyczenia! wrocilam w nocy, lekko niedospana ale niech bedzie jeszcze urodzinowy szampan YYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYY w mikro kieliszkach ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i ziolo do przepalenia :D wrocilismy o 2.30 a do 3.30 odsniezalismy zeby mozna bylo sie do domu dostac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko to po jasna cholere wyjezdzaliscie na te narty skoro pod domem mozna bylo pozjezdzac z zasp :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ bylam dzis pierwszy dzien po L4 w pracy i mnie plecy znowu bola:O heh ciastek u mnie tez na parapecie siedzial kot:P czarny,biale lapki,i bialy brzusiol-no wypisz wymaluj ten jeden maluszek od mojej kici:D i tak sobie mysle czy to czasem nie tatus kociaczkow:P Izunia i co w sprawie suni?umowili sie na ogledziny psiaka ? ciastek no np mi sie bardzo podobaja albo ciemne kolory scian albo takie jaskrawe,w jednym pokoiku mam zakurwitny pomarancz,w salonie mam w jednej czesci jasny fiolecik a w drugiej czesci ciemny fiolet ,a w kuchni mam zarówiasty pastelowy zielony ale meble ciemno szare wiec jest stonowany ten zielony na tle tych mebli no ja mysle ze to według gustu ale ja bym po stronie gdzie stoja ciemne meble dala jasniejszy na sciane a na pozostalych scianach bym ciemny rypła a jaki kolor to juz wedlug gustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko opowiadaj jak bylo!!!!ja nart w zyciu na gierach nie mialam :P dea na wirusa 🌼 co by dziewczynkom przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepunia z tym wydaniem suni to nie tak hop siup ;) najpierw musi być wizyta przedadopcyjna,jak pokażą że właśnie Mery bardzo chca i jakie warunki mogą jej zapewnić to będą ją mogli adoptować,oczywiście z odpowiednia umową ale może okazać się i tak,ze coś zazgrzyta i będziemy czekać na inny dom małej nic złego się nie dzieje,jest w domu tymczasowym,zapas jedzenia i kolegę buldożka do zabawy :) Ciastek no ja to bym zieleń na ściany chyba dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Izunia ;) w dobre rece musi zwierzaczek trafic :) ja bede musiala te male kotki dac do schroniska bo narazie niemam chetnych :( chociaz przez 2 miesiace dopoki beda wisialy na cycolach to moze ktos je przygarnie;) ide postac przy garach co by mieso przypilnowac bo jak nie to skwary na obiad beda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakies ogłoszenia w portalach ogłoszeniowych porób? takie z fotami małych i mamusi....oczywiscie jak troszkę podrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to tak moim skromnym zdaniem można by grać pomarańczem albo zielenią - na tej jednej ścianie ciemniejszy/żywszy/bardziej nasycony odcień a na resztę o dwa lub nawet trzy tony jaśniejsze/przygaszone/przypudrowane aaaaaalbo - na 3 ściany kolor farbą a na tę jedną co ma się wyróżniać tapeta z dużym wzorem typu kwiaty lub inne esy-floresy w kolorach umeblowania i reszty ścian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukalamuna
hej byczys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko znaczy się zimę wykorzystałaś nie tylko na szusowanie ale i szuflowanie ;):D Pepunia na plecy🌼 Izunia ma rację - rozmieść gdzieś foto kociaków że są do oddania i na pewno ktoś się znajdzie :) Izunia trzymam kciuki za dobry domek dla psicy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meble nie są w nowoczesnej formie minimalistycznej więc może wzory tapety z kategorii grand elegance ? http://www.wallpaperdirect.co.uk/grand-elegance.php tyle tego teraz na rynku że jest z czego wybierać :) przy kolejnym remoncie jak teraźniejsze moje ściany się znoszą to chciałabym właśnie jedną ścianę z salonu (tę brązową) otapetować na wzorzyście tylko starego muszę wtedy gdzieś eksmitować :P bo tapeta w duże wzory już za mną chodziła na tę ścianę ale marudzenia i krzywienia się więcej było to odpuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg u mnie sypał ale na szczęście zaraz topniało i do tej pory jeszcze na plusie jest więc może nie będzie tragedii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie tez podobaja wzorki na scianach ale takie gdzieniegdzie , nie na cala sciane :) cos takiego: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://bi.gazeta.pl/im/9/4891/z4891169X.jpg&imgrefurl=http://www.domosfera.pl/wnetrza/1,93225,4890573.html&usg=__3CeTPOaSNpteQioD17_8rhXD7PE=&h=465&w=600&sz=56&hl=pl&start=2&um=1&itbs=1&tbnid=m4v1BSdsCQdB5M:&tbnh=105&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Dwzorki%2Bna%2Bsciane%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DX%26um%3D1 i http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://amin.swistak.pl/000/169/169615_222_p.jpg&imgrefurl=http://www.swistak.pl/a4268961,Tylko-u-nas-DEKORACJE-Z-WELURU-aim-dekoracje.html&usg=__pnjeDTr_InH26kgkNWoeJwi5IBs=&h=185&w=222&sz=32&hl=pl&start=117&um=1&itbs=1&tbnid=hMWOTUMVnlfWyM:&tbnh=89&tbnw=107&prev=/images%3Fq%3Dwzorki%2Bna%2Bsciane%26ndsp%3D20%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26start%3D100%26um%3D1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie te tapety, nawet chce sobie kawalek wrzucic w domu :) nie bede musiala duzo dziur szpachlowac tylko tapeta zakryje :D Pepunia co tu opowiadac :D z gory na dol, z gory na dol :D Ciastek - ale tu slonca nei bylo a tam sporo :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko ja na fotach widziałam,ze jakies przerwy były między tym z góry na dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tego goscia co mialam miec tydz temu chyba bede miala dzis ... buehehehee mam nadzieje , ze nie do niedzieli ... bo ocipieje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka izunia, bo nie opanowalam tak tej sztuki zeby z aparatem jezdzic ;)wiec foty tylko z "miedzy zjezdzania" ;) a pranie bede robic jeszcze przez miesiac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) przez okno slonce wlizlo wiec sie papa od razu raduje:D pestka a co to za gosc;) wlasnie foty obejrzalam z nart:)ja to cykor jestem i boje sie takich sportow :P a pierwszy raz w gorach bylam w zeszlym roku w listopadzie i jeszcze sniegu nie bylo😠 zawsze jakos tak uwielbienie do morza mialam;) no i tez zdjecia kwiatka pikne sa:)takie wyraziste-jednak dobry aparat to jest to:D ide sie w cos odziac bo jeszcze z pizamki nie wyskoczylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Pudełko robić zdjęcia jak zjeżdżasz to i tak pikuś w porównaniu do wymagań mojej koleązanki! na jej pytanie czy robiłam zdjecia na wystawie odpowiedziałam szczerze,ze jak miałam robić jak po ringu latałam najpierw z jedna,a potem z drugą a ona ze zdziwieniem - to nie mogłaś w międzyczasie czegos cyknac?? :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia czy mam tez podeslac moje umilowanie do morza ??? :D Izunia, mam i jak zjezdzam, ale dla odmiany te aparaty co to do kieszeni sie mieszcza nie sa tak dobre zeby zblizenia robic i widac tylko kropke na bialym tle :D moj hazbend nawet chyba film nakrecil :D ale jeszcze tego nie widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie pudelko slij foty z nad moria:D ja dzis z synem robimy se maraton filmowy ;)wlasnie zaraz rozpoczynamy pierwszy seans:)niemam popcornu ale z magicznej szuflady do ktorej mam dostep zabroniony ze wzgledu na dietke :P wyszperalam paluszki i chipsy:D i tez bede wcinac kaloryczne orzechy i rodzynki :P a co tam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co słychać ? zaraz doczytam bo streszczenia pewnie nikt nie napisze :P a co to za kody po okienkiem na posta ? zaś "ulepszenia" ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ? poszło bez kodu :p a jak go wpisywałam to pokazywało że błędnie (no ślepa nie jestem i te 3 literki były wyraźne ) choojnia ... aaaaaaa zanim będę czytać to coś na szybko na ruszt (mam pierogi z polskiego sklepu mmmmmm) bośmy chwilę temu z miasta wrócili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×