Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ Jaaaaaaaaaaaa i byś sobie Jareda zobaczyła live !!! a może jednak jakoś wykombinujesz żeby pójść :) muszę podczytać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no , tych bajkopisarek nie będę komentować :o wymyśleć sobie że zostały napadnięte .... Martoszka jak jedzenie w nowej knajpce ? Pepunia ale Wam fajnie - ja na wolną chatę to chyba sobie jeszcze poczekam szlag no..jutro do roboty a tak fajnie było na urlopiku 😭 szafę w sypialni żeśmy sobie zrobili (tę wnękową) do jutra farba wyschnie to sobie rzeczy poukładam i powieszę w końcu tak jak mają być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoszka mow co zes jadla :P tylko nie wymieniaj wszystkiego bo ja kalorie obliczam 😠 hihi nie martw sie eternity ja tez juterkiem do roboty 😭 najgorszy poniedzialek bo na caly dzien,ale wtorki mam wolne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka szafa wnekowa mnie by sie tez przydala i to baaaardzo:) poki co to ciuchy sa na scisk:Owiec trzeba pomyslec o takim rozwiazaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jutro wolne to Was podczytam:) powiekszyla mi sie rodzinka hihi mam Westy szczeniaka w domu hahaha placze po nocach jak dziecko-juz zapomnialam co oznacza szczeniak w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bym se zobaczyla ale kuwa nie zobacze abuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Martoszka no to , ze koncert jest w BXL pewnie od 10 wieczorem do jakiejs 1 w nocy ... a jakos dojechac i wrocic trza wiesz ze to nie blisko mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa wiec moge pokusic bo jadlam jakas salatke grecka styl lokalu wlasnie podlatuje pod greckie i rzymskie klimaty maz wzial schabowego po krolewsku hihi pestka to AVANTI nowa otworzyli tam kolo ronda co sie jedzie do mnie....fajnie bo na gorze bilard i pilkarzyki to rzesmy se pograli tez aaa szkoda ze koncert w Brukselii myslalam ze u ciebie w miescinie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa gdzie tam u mnie ahahhaa .. jakby byl u mnie to by nie bylo problema a tak.... picza zimna aaaa buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis wolne mam ,mala tez w domu bo dzis rada pedagogiczna w szkole, bede miec domowe przedszkole dzis bo koleznka ma swoja 2-ke podrzucic :p a ja zaginelam w akcji od czwartku zapierdziel w robocie mialam jak wyszlam o 8 to wrocilam po 18 dopiero, w piatek tez,az mi rece bolaly od prasowania i tak do soboty,a wczoraj zrywalismy tynk w salonie kurwaaaaa mac 😠 okazalo sie ze po zerwaniu tej tapety pod wplywem pary z maszyny ktora tapete zrywalismy kurwa 2 najwieksze sciany popekaly i to tak ze tylko reka dotknac i wsio lecialo,wiec co zamiast malowania zdrapywanie mada faka 😠,R zaszpachlowal dziury i wygladzal a ja potem podloge w kuchni szorowalam bo bleeeeeeeeeee pod szafkami tymi starymi az czarna byla,no i chyba pojdzie tasso w salonie bo innego wyjscia nie ma, a plytami za drogi interes a przeprowadzka za 3 tygodnie, najwazniejsze teraz to parkiety i kuchnia do zrobienia a potem juz malowanie, jak ktora chetna do mycia okien i drzwi to zapraszam :p bo wszystko zolto-czarno-szare brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis napisalam do swego szefa bylego o okienka,bo R bedzie scianke stawial i bedzie tarasik maly i trzeba okno i drzwi balkonowe,ciekawe czy oni jeszcze jezdza do Bxl, jak nie to dupa blada poszczescilo sie nam bo przynajmniej wpadly nam farby na sciany ;-) gratis i to duzo, u malej bedzie jedna sciana krwisto czerwona, a reszta taka szara ale wpadajaca w biel a listwy brazowe, lazienka i kibel chyba jasny braz, w salonie bedzie na tej jednej scianie szaro-zielona ciemna a reszta albo zolty albo jasna zielen i chyba w kuchni tak samo na jasny zielony badz pomarancz a sypialnia nie wiem ;-) pestka z tym koncertem do lipa no,jakbysmy juz mieszkali na gorze moglibyscie u nas sie przekimac a tak buuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ciastek za propozyje :D ale ja bym jechala to sama hehehee :P tyle ze jak mowilam to poniedzialek , czyli tak samo dzien szkolny jak i wtorek :P tu jest najwiekszy problemooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym ci pomyla hahaha ale kiedy?? hihi kuwa dzis znow byl placz ... kiedyz to minie to ja nie wiem ajajajajjajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eufokra
🖐️ dzien dobry i znowu nowy tydzien! wczoraj do poludnia piekne slonce, popoludniu padal snieg a dzis od rana skrobanie szyb w aucie :o oj Pestka mysle ze trzeba czasu przyzwyczai sie i przestanie plakac oby szybko ❤️ Hugo jak to rodzinka sie powiekszyla? :D czemu ja jeszcze nie mam fot szczeniaczka na mailu? :D czekam ;):) ummm salatke grecka tez bym zjadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ,kiedy,przyjedziesz na parapetowe to zagonie do roboty :p nie chce Cie straszyc,ale znajomej maly chodzi od tamtego roku do szkoly i przez prawie caly rok miala biede rano,wiec cierpliwosci bo dla niego to tez stres i nowe otoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc tez tak ze jak inne dzieci placza to i on zaczyna moja siostrzenica tak miala przez 3 mce placz z rana teraz jest juz ok ona w grudniu skonczyla 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka postaram sie dzisiaj wyslac:) Pestka buu wspolczuje-oby sie Dawidek szybko przyzwyczail❤️ Ciastek no to macie przeboje z tym mieszkaniem:Odobrze ze pare farb wpadlo;) Pestka u Ciastka przenocujesz ! maz wezmie jeden dzien wolnego i pojdziesz na koncert !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do okien sie nie pale:O to jedna z tych "kobiecych" obowiazkow -ktorych ne cierpie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo ok :) Ciastek dacie rade :) te kolory fajnie brzmia, pewnie bedzie super wygladac :D my wczoraj siedzielismy i projektowalismy kuchnie chce kafelki kupic ale w sumie nie mozemy sie zdecydowac mamy juz wybrane ale nie wiemy jaki kolor i jaki kolor mebli do nich dac no ale chyba na jasne sie zdecydujemy kto chce projekt zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a okna w sumie moglabym myc :D tylko troche daleko do Ciebie Ciastek ;) wole okna niz drzwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam popracowac od godziny pracuje i jak na razie to zdazylam kawe wypic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) kosmata słodziutka!! coś mi się widzi,ze będziesz miec dołki w ogródku,terriry kochaja kopać :) przez ta pogodę to mi się płakać chce normalnie moje po kazdym spacerze tone piachu na łapach przynoszą a że śnieg ciągle się topi to i mokre wracają :O ja chcę wiosnę!!!!! a okien nienawidzę myć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×