Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

u mnie tez wiosna dzis jak na moje klimaty 8 st. w cieniu to super slonko daje niezle wiec jest cieplo ja nadal przeziebiona a z corka pojade po szkole do lekarza bo tez nie jest dobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trcohe nadrobilam zaleglosci:) widze ze sie znow Dea pojawila:) Potrzebne ziolo zdrowotne🌻Izunia i jaki medal zdobyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) szybciej mnie nie wpuszczało na kafe a więc dziękuje za trzymanie kciukow,pomogło!!!! ;) Izzy pokazała na co ją stać :) wróciłyśmy z dwoma dyplomami,złotym medalem,pucharem i obrazem (nagroda tylko dla finalistów poszczególnych grup FCI) a z tytułów to przywiozłyśmy CWC,Zwycięzca (dawniej najlepsza suka w rasie) i Zwycięstwo Rasy oraz Grupy. Przeszłyśmy do ścisłego finału na Najlepszego Championa,ale na pudle ostatecznie niestety nie stanełyśmy (za to stanęli ci co zawsze ;) ) Ale i tak jestem bardzo dumna z Izzy i sie cieszę.Zdjęcia są,ale trzeba przegląd zrobić dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🖐️ my tutaj tez wczoraj wichure mielismy ze az dachówy leciały:O a rano jak czekalam za autobusem to myslalam ze odwale tak zimno bylo a ja cala zadowolona we wiosennej jupce:O😠 Hugo a co za gosci mialas?? ;) Pudelko no gratki :D 🌼🌼🌼 i rowniez dla Izzy🌼🌼za zdobycze:) martoszka kuruj sie 🌼zdrowotne tez dla corci🌼 pestka a jak dzis Dawidek??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez wialo wczoraj ale nie mocno ... bylismy na lyzwach tez :D teraz wrocilam z wywiadowki od Dawidka no i mamisynek siedzi ciagle kolo pani i sie odkleic nie moze :D ale zabieram i prowadzam z placzem ... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Izunia gratulacje pudelko tobie tez...zdania egzaminu i lecz szybko kaca mala ma jakas wirusowke i kazala jej 2-3 dni posiedziec w domu,ale ta prymuska z wielkim zalem zgodzila sie posiedziec zaledwie jeden dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoszka to ale masz ambitną corcie:) pestka moze maly przy pani sie bezpieczniej czuje;) no zal go ze tak placze ale w koncu wyrosnie z tego:) jutro wolne:D ale co z tego ze trza isc latac po urzedach😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek a czy ja przegapilam czy nic nie pisalas o tej kontroli twojego R ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia "maleństwo' zasnęło po 23 czasu uk :( jejuuu on jest nie do zdarcia ;) a o 7:20 rano na nogi mnie stawia, serca nie ma :D a tak poważnie to ma zapalenie oskrzeli biedulek mój malusi, pierwsza infekcja w jego życiu i od razu taka nieładna - co nie przeszkadza mu broić, jeść za dwóch i nudzić sie niemiłosiernie w domu. Dziś ma wjazd na "zdrapię mamie naklejki z laptopa ;)" ewentualnie dopełzam do kawy i wyleję i co tam mama ma na talerzu" czyli dzien upływa nam na wyjmowaniu mu wszystkiego z wszedobylskich małych łapek ;) Miłego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no ciastka wcielo ... eternity tylko pomachala .. euforka tyz wcielo .... i cala reszta jakos tak :P :P a ja myslalam ze to latem raczej puchy tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho? zawsze był taki ruch ze odpuszczałam bo nie miałam szans nadrobić a teraz?? Miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle annnnnna ze jak wiona idzie to kazdy ze takie wioenne porzadki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Izunia gratulacje dla Was🌻🌻🌻Pudelko Tobie tez gratuluje🌻🌻🌻trzeba opic egzamin nie? YYYY szampan;) hihi Martoszka jak tam corcia? ja zaraz do weta jade swoja zaszczepic-niech jej wet przeglad;) zrobi hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas leb urywa ze az fryz mi zepsulo :( corka w domu i gra w jakas gre na komorce a ma do przeczytania lektore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️czesc macham zeby nie bylo ze nie ;) Izunia gratuluje!! 🌻 filmik ogladnelam (bez glosu jak to w pracy bywa), wygladalyscie pieknie :D Pudelko 🌻 za egzamin pieknie zdany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mlynek i w robocie i po robocie czasu na wszystko brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️laski :p kontrol ok,posprawdzal pobadal,papier wystawil,sprawdzil jakie ma leki i czy jakies badania robil no i ze moze wracac do pracy ale po zwolnieniu czyli w poniedzialek ;-) w piatek to tak mi czacha sie rozbolala z tego wszystkiego ze juz wieczorem nie zagladalam ,a w weekend dalismy czadu z R na pieterku :p tzn wycyklinowalismy parkiet w salonie i u malej a ja polakierowalam, perfekcyjnie to nie wyglada ale o niebo lepiej niz bylo,biorac pod uwage nasze srodki i czas to jest zajebiscie, a dzis R maluje lazienke i sracz,jutro pewnie zabierze sie za salon ,pewnie w niedziele 2 pokoje beda pomalowane a w n-pnym tyg po pracy bedzie bawil sie z kuchnia, a juz jak sie wprowadzimy to sypialnia i korytarz a w niedziele jeszcze jezdzilismy bo kupilam na ebayu szafke pod telewizor :p do tego naszego kompletu -prawie identyko odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looo ciastek super ze robora wrze fajnie bedzie tak na nowe miejsce a mnie chorobsko dalej trzyma....chyba nie zle skoro nawet na aerobik nie poszlam choc z gory zaplacony juz za caly miesiac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×