Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

To i ja machne🖐️w sobote byl karnawal u nas-zmarlam strasznie -ale mala miala frajde:D poczytam wieczorem bo zaraz do szkoly musze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to zabrzmiało- zmarłam strasznie,ale mała miała frajdę wiem,wiem - miało być zmarzłam,ale literówka sie wkradła i zrobiło sie groźnieeeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tyz 🖐️ ty Hugo, nie zmieraj nam tu! a z karnawal z jakiej beczki? wiem ze wy tam protestanci jestescie albo kalwinisci jacys ;) ale teraz post i czas na zadume!!! Ciastek, dzieki za fotki, jejku przypomina mi sie nasz remont, my tez trzy warstwy minimum tapet i kafelek mielismy :o Euforka, od ciebie fotek jakos otworzyc nie moge :o a reszcie po wielkim 😘 i czekoladce - musze rozdac bo "chce" byc na diecie, a wczoraj dostalam dwa pudelka na dzien matki (angielski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez byl tydzien temu karnawal na ulicy .. nie mam pojecia czemu sie nie zadumuja tu hehehe . Dea choc zajaramy hihihi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mnie nie kus pestka bo ja rzucilam :( to znaczy troche mi glupio zeby dziecko mnie taka smierdzaca wachalo ... wiesz co? idziem :) :p zdarze jeszcze przed pojsciem do domu z toba na jednego wyskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna jestem bo znajoma (polka) trafiła do szpitala w nocy jest podłączona do respiratora-niewiadomo co sie stało dopiero co kilka miesiecy temu skonczyla chemioterapie bo miala raka pluc jutro do niej jade do szpitala Hugolina ales ty zalatana,skad ty bierzesz na to wszystko energie-a my tu z tesknoty usychamy:(... ;) Pestka a ciekawi mnie czy pani w szkole ci wytlumaczyla co sie stalo Dawidowi.... dostaniecie po lapskach za te fajki :P ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zjebanana jak pies Pluto....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ehee nie to nie bede namawiac :P sama zapale :D :D pepunia heh wiesz dzis jej powiedzialam :D ze co sie stalo Dawidowi , ze na brodzie co ma a ona ze moze upad l, ze ona tego niewidziala , ja mowie ze mial kurtke we krwi ... a ona ze moze na placu sie wywrocil bo sie nie skarzyl ze boli .. ja mowie ze on mial i na bluzce krew czyli musial sie rozbierac ... zjarala buraka i mowi , ze jej przy tym nie bylo , ze moze inna pani .. ja mowie ok , ze ja bede go obserwowac czy nie przychodzi po obijany to tylko ok ok .... jasne se mysle jak nie widzi ze dziecku lecii krew to co ona tam kurwa robi??? on nie dosc ze mial brode obdarta to i mial usta rozwalone i we krwi , pewnie jak walna to zebami se przygryzl ... heh babsztyle no pepunie przykro mi z powodu znajomej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie cierpię poniedziałków :o w pracy szło jak flaki w oleju ...mam nadzieję że nie będzie taki cały tydzień ... posłałam Wam kolejny albumik z wczoraj trzeba by poczytać z deka żeby w temacie być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo kciuki trzymam! Ciastek idziecie jak burza z remontem ! a robotników "kurturarnie" zje.butaj - będą łazić i syf zostawiać 😠 Pestka rany julek ! to nawet nie do pomyślenia że pani nie poinformowała o tym że Dawid coś sobie zrobił! moja młoda często przychodzi z plastrami na dłoniach i kolanach (przecież ona nie umie chodzić normalnie tylko kanałami i oczywiście jeszcze do tego biegiem :P ) ale zawsze jest informacja dlaczego ten plaster się tam znalazł(czasami nawet niepotrzebnie ale przecież to "cudowne lekarstwo" na każdy mały nawet ból ;) ) a tu jednak było coś poważnego skoro i krwi się polało na tyle żeby poplamić i kurtkę i koszulkę no i zachowanie pani jak ją o to zapytałaś a mały coś opowiadał na ten temat ? Izunia trzymam kciuki żeby psu było idealnie w nowym domu ! Pepunia oby znajoma szybko doszła do zdrowia ! i rzeczywiście pampersiki kociakom zakładaj jak chcesz pomiziać ;):D nałogi ! ja nie palę już kilka tygodni - ot tak jakoś samo przeszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity zabojcze sa te grafiti,extra zdjecia ! a te ruiny zamku chcialabym zobaczyc na zywo -swietne!!!!!! no wiesz co pestka co za baba-oczy powinna miec dookola glowy pilnujac tyle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid jak to dzieciak w tm wieku powiedzial , ze upadl na dworzu i ze pani ( teraz juz nie wiem jaka) widziala i , ze powiedziala sorri .. tak jakby , ze jej przykro .. ale to nie zmienia faktu , ze byl zostawiony sam sobie z tym pamietam jak Gabi walnela glowa na placu zabaw w szkole to zaraz byla opatrzona i nawet dostala czekoladke , zeby nie plakac ... plaster tez byl .. a tu?????????? koszmar no ciagle mi to po glowie chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czekam na weterynarza bo ma przyjechac zabrac kocice na sterylizacje.... a o 13 przyjedzie po mnie znajomy tej mojej kolezanki i jedziemy do szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pepunia, to dzien pod znakiem szpitali/lekarzy masz :( zdrowia zycze dla znajomej :( wsiom 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity 😘 za fotki - cuuuudo! krka, ja to prawko w koncu musze zrobic bo dzieci rosna i trzebaby im troche swiata pokazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpuszczalo cus :O 🖐️ ja mam piekna wiosne nei wiem jak wy i 12 stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) jaka wiosna?? ja śnieg mam za oknem :O pepunia faktycznie dzis masz "szpitalny" dzień oby znajomej stan zdrowia się poprawił a kotka to tak jak suczki po sterylce będzie w ubranku chodziła? ja nie rozumiem tłumaczenia - zrobił to sobie jak nie widziałam,nie wiem co sie stało... to od czego te przedszkolanki są?? przeciez Dawid mógł sobie zrobic krzywdę!! a teraz pochwalę się - w sobote zawożę Mery do nowego domu!! będzie u małżeństwa prawników mieszkać :) dla przypomnienia -to sunia którą z bydgoskiego schroniska wyciagałam,owoc miłości kaukazki i afgana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis mam z lekka luzik z rana rozwiozlam dzieci,polazilam po sklepach poszlam do znajomej fryzjerki a ona ma tez solarium z wibracjami najpierw opacholilam grzywke bo pestki nima a w galy lezie potem poszlam na wibracje...pierwszy raz hahaha normalnie muyslalam ze padne ze smiechu jak mnie trzeslo...cycki i doopa latala i drzala hihi....no....zobaczymy efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie dziekuje za fotki....pikne sa :) a z ta pania to ja przemilcze...bo jak mozna nie zauwazyc ze dziecku krew leci rozumiem nal;e stukniecie w reke czy noge ale w okolicy glowy to juz powinna patrzec i wiedziec co sie dzieje...przeciez to malutkie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pogodzie to ja moze pisac nie bede bo nie ma czym sie chwalic :( rano z lekka na minusie w dzien z lekka na plusie...ale jeszcze snieg lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha u mnie tez 12 stopni sie szykuje :p Martoszka, a to ty takie wibracje robilas ;) myslalam ze cos innego sobie od rana zafundowalas :p kolezanka w pracy chodzi na zajecia dwa, trzy razy w tygodniu i to jest swietna rzecz ale musisz wiedziec co robic, sa specjalne cwiczenia. No chyba zartujecie? u nas w przedszkolu jak dziecko sie tylko uderzy o framuge bo zle wykalibruje to juz pisza w specjalnym dzienniku i rodzic ma wieczorem podpisac .... naprawde do zlozenia skargi! Iza, mam nadzieje ze sunia bedzie miala dobry dom - niestety nie zawsze pozycja socjalna = sie dobrzy ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kociczka zabrana-cala sie trzesla bidulka jak ja do tej klatki wkladalam:( wlasnie sama jestem ciekawa czy npo ten taki kolnierz sztywny na szyi bedzie musiala miec czy co zeby tam sobie tych szwow nie lizala:O ulala Izunia to Mery ale bedzie miec dobrze:) martoszka a zem nie slyszala jeszcze o solarium z wibracjami ;) i co jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to w solarium stojącym jkest opalanie odrazu z wibracjami...wybiera sie na: cellulit,odchudzanie i wyrobienie miesni nic takiego robic nie trzeba...automat mowi co mam robic....najwazniejsze zeby trzymac sie mocno drazkow i tak kolezanka ta mowila ze na pierwszy raz dala mi slabe a i tak bylam w szoku najgorsze ze kolka mi stanela tak poruszalo miesniami brzucha a ja nimam brzucha kto ma to rewelka hihi aaa wiecie co mnie wkurza? ze jak w szkole ma siniakli i skaleczenia to nie wazne....a jak z domu przyniesie siniaka to juz ogladaja czy przypadkiem nie sa to slady pobicia i czy nokt przypadkiem nie maltretuje i nie zneca sie nad dzieckiem :O oczywiscie nie wszedzie tak jest ale wiem ze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo kocicy szkoda...ale jak mus to mus nie wiem czy sa jakies efekty bom byla pierwszy raz...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie dea masz racje-czasem bywa ze i tacy ludzie nie maja serca dla zwierzat, ale zawsze jest ta nadzieja ze jak ktos sie chetnie decyduje na zwierze w domu to go bedzie dobrze traktowac ;) np moj ten kotek co zaginol kilka miesiecy temu to zabralismy go od adwokatow mieli 6kociakow i wybralismy najspokojniejszego i byla taka kochana i madra ze czesto zartowalisy ze pochodzi z adwokackiej rodziny hihi a tu sie zrobilo ciemno i szaro wiec pewno zaraz lutnie deszcz temp.+6wiec zbliza sie wiosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to ino musze wybadac czy kolo mnie w tym studio sa takie bo wiem ze tam maja 120lozek ale niewiem czy takie, ja to bym musiala miec na te 3pozycje hihi a szczegolnie na odchudzanie:P i brzuchol w szczegolnosci :O tylko czy to rzeczywiscie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×