Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no wlasnie przechodzil niedawno ... nie wiem co to bylo ale puscil pawia na pol kuchnijak wegzorcyscie :O M wlasnie go na rekach trzymal i jemu sie tez oberwalo pol twarzy bu obchaftowal :P poszedl spac o 19 i wstal o 7 wiec dawal dobrze po spaniu ... poszedl dzis do szkoly , nie wiem czy tylko pol dnia znow czy po poludniu tez pojdzie ... heh .. no wyobrazacie sobie ze z pokoju mlodej wywalilam wlasnie tone makulatury????? zbieranina normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah niezle z ta makulatura a Dawid moze obiad nie przetrawil i bylo zero tolerancji hihi jaaa u mnie coraz cieplej w cieniu mam 14 ciekawo ile nasloncu moze pojde auto przepucuje bo jutro mam wyjazd do szkoly to niech wyglada po ludzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Pestka dziś juz z małym wszystko ok? u mnie dziś też cieplutko.....najpierw zabrałam moje futra na długi spacer,wróciły z wywalonymi jezykami,a potem zrobiłam mała rundke po sklepach zoologicznych w poszukiwaniu smyczki i obroży,wszak jutro zawożę "księżniczkę Mery" do jej nowego domu do Katowic....jej opiekunka juz ja wykapala i płacze mi,że będzie tak strasznie za nią tesknić,ach ja i tak ją podziwiam,bo ja Almy nie potrafiłam "przekazać dalej" a co do samochodu to mój był na przeglądzie gwarancyjnym i też mi go umyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co ja czytam... Pepunia mam nadzieję że ze znajomą będzie wszystko w porządku !!! i żeby się kici szybko ranki goiły Pestka Dawid w porządku już ? Hugo to się jakiś doopek wzbogacił o przyczepę - oby beknął za to z nawiązką (jakiś wrzód na doopie albo coś w tym stylu ;)) dobrze że i o dobrych rzeczach poczytałam super że kolejny psiak znalazł dom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wiosna rozwija się na całego tylko patrzeć jak rozkwitną żonkile , krokusy i przebiśniegi to już praktycznie przekwitły jest na tyle ciepło że w pracy nawet ogrzewanie chodzi już tylko na ćwierć gwizdka (bo nawet nie na pół) i około południa wogóle wyłączone deszcz dziś trochę popadał ale kiedyś też musi , nie ? ;) byłam dziś z młodszą u okulisty - no i ma wadę podobną jak mamusia tyle że ona ma na oboje oczu tak samo a ja mam oba różnie oprawki wybrała sobie takie http://www.danda.co.uk/glasses/sku-102723/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz lepiej .. ale na bulce jedzie caly dzien :) ja tez jakbym miala zwierzaka jakis czas napewno bym go juz nie oddala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo eternity hehehe ;D 🖐️ ja z moja tez musze do okulisty .. i wybrac sie nie mogeee heh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam chce powiedziec ze moja kolezanka nie moze sie wybudzic ze spiaczki-na chwile obecna wyeliminowali jej prawie wszystkie leki i tez te nasenne ale do respiratora jest nadal podlaczona i dzis dostala wysoka temperature glowe ma cala opuchnieta i szyje tez,,jutro z polski przyjezdza jej syn moze jak go uslyszy to szybciej sie wybudzi.. Pestka moj syn mial taki okres jak byl mlodszy ze mial fizia na punkcie rysowania i nawet mu sie zdazalo zasnac z blokiem rysunkowym no i oczywiscie wszedzie kartki.... Mery napewno sie szybko zadomowi i bedzie szczesliwa;) a moja kicia juz dobrze,weterynarz kazal jej dawac karme dla juniorow zeby sil nabrala,a ona bardzo chetna na zarcie dla malych koteczkow :P i tak wszystko tym malym wyzera :P eternity no opraweczki bardzo ladne -ja pamietam ze zawsze mama mi kupowala biale oprawki a okulary zaczelam nosic jak skonczylam 2latka teraz juz nie nosze ale ktos by mi muisal zasadzic kopa w tylek zebym poleciala do okulisty bo okularow ju nie nosze ale na jedno oko strasznie slabo widze:O widze ze wiosna juz chyba w koncu wszedzie zajrzala:D-a moj G to 3tyg temu wrocil z pracy trzymajac w rekach przebisniegi i najlepiej ze wykroil je razem z kawalkiem ziemi :P tak sie cieszyl ze je zobaczyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ojjej pepunia to straszne co piszesz :O :O oby wszystko bylo dobrze ja mialam dzis prania powiesic na dwor a tu leje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ojej Pepunia ... :( oby wszystko szybko było dobrze ! na bułce bo na bułce ale jedzie ;) :) i kopa daję - do okulisty marsz!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szaro za oknem ale ciepło nawet ale co z tego- w taką pogodę jednak lepiej zostać w domu jutro ma być ładniej to może się zaś gdzieś wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nooo wlasnie weekend....ciepelko a ja musialam dzis siedziec na wykladach...jutro zreszta tez :P ale nie [powiem bylo dzis doasc ciekawie...hehe profesor od fizykoterapii przeprowadzal na niektorych zabieg galwanizacji...czyli leczenie pradem stalym hihi powiem szczerze ze dosc ciekawe bo nigdy sie do pradu nie [podlaczalam potem w odwecie podwojona dawke dalam dla profesora od tych podlaczonych diod mialam w tym miejscu ceke czerwona ok. 2 godziny ale juz zniknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pradami sie bawicie??? u nas dzis przeszla burza chyba wiosenna .. normalnie blyskalo walilo jak cholera i leje caly czas tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pestka jak tam Dawid ?❤️ Pepe ode mnie tez masz kopa i to takiego duzego - za tego okuliste. To straszne z ta znajoma :( Oby sie wybudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez cieplo :) fantastycznie jest! to chyba najbardziej oczekiwana wiosna od dawien dawna juz mialam dosc tych sniegow :o wczoraj tez u nas pochmurno bylo ale wazne ze temperatura w + i to dosc sporo bo okolo 15 stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to chora bylam i jeszcze mam potwornie przerazajacy kaszel wzielam sobie dwa dni wolnego w przyszlym tygodniu wiec 3 dni pracuje i 4 dni odpoczywam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dawid ok :) dzieki wczoraj bylismy w nowo otwartej galerii .. nosz kuwa postawili ja w centrum gdzies medzy budynkami gdzie trzeba dochodzic ciasnymi uliczkami i nie ma wstepu dla aut .. ale sie nalazilismy zeby tam dojsc .. widzialam pikne butki ale na lowy wybiore sie po swietach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oki, dobrze, ze juz dobrze :) mowisz Pestka lowy beda po swietach :D ja ostatnio kupilam takie cichobiegi brazowe ale nie wiem jeszcze czy wygodne, moze dzis je przetestuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) pepunia mnie pominełaś !! mam nadzieję,że ta znajoma wybudzi się z tej śpiączki i wszystko dobrze się skończy jak kotce apetyt dopisuje to znaczy,że szwy ja nie bola i szybciutko do formy wróci :) wczoraj zawiozłam Mery do jej nowego domku,do Katowic,ponad 700 km w sumie zrobiliśmy ale mała teraz w luksusach mieszka!! stara kamienica,jej pan ma kancelarie w domu,dom duży,czekali na nia z ugotowanym kurczarkiem,na wakacje zabierają ją ze sobą do Włoch,tylko muszą jej paszport wyrobić mieli szybciej 2 afgany,przez okno widzieli jak przyjeżdżamy i zakochali się w Mery od pierwszego wejrzenia! cudowni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na @ tez mam pustki za godz zjezdza mi gosc z Francji kolezanka mojej corki bedzie ciekawie my nie gadamy po franc ona slabo po ang aby ją nakarmic;) no fajny tydzien sie zapowiada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja mam maila od pepuni,znaczy z serwisu kartek, pepunia bardzo smieszna hehehe muaaaaaaaaa dzieki ;-) a ja wczoraj zaszalalam po sklepach z kolezanka, kupilam sobie butki styl sportowy jakby tenisowki skorzane z biala lamowka nad podeszwa ale na obcasie,no i plaszczyk za dupe jasno-szary taki i do jenasow pasuje i na wesele w nim mi bedzie wypadalo isc jakby bylo zimno,aaa i znalazlysmy sklep gdzie babka sprzedaje kurteczki skorzane (sama macalam) za 25e ale to na n-pny raz w kuchni glazura skutaaaaaaaaaaaa hura,dzis gruz wynosil R i takie tam pierdoly,drzwi do salonu wymienilismy :-) mam takie z kolorowymi szkielkami fajne idu zryc bom glodna jak wilk :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez na @nic nimam pepunia zapomniala i o mnie...a moze wogole gdzies w drodze do nas przepadla ta wiadpmosc bo zadna sie nie aglosila ze cos ma ...i ja trzymam kciuki za przebudzenie ze spiaczki Izunia to super ze jeszcze sa cudowni ludzie co zajely sie suka :) ooo gosc z Francji>....super opowiadaj na bierząco co sie dzieje jak przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa wlasnie doczytalam ze ciastek dostala maila...coz to jakies wzgledy? ;) oczywiscie sie nie wylamuje ja tez mam wiosne i jako ze dzien wagarowicza to urwalam sie z kolezanka z polowy zajec :P wrocilam i poszlismy z rodzinka na spacer i na gofry aaa mialam dzis w cieniu 17st. niezle nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×