Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no Izunia naprawde kawal dobrej roboty odwalili .. szczerze .. polscy nauczyciele nie maja tyle poczucia humoru :D :D i samokrytyki :D " merlin monrou" byla tak zajebiscie pulchniutka , dosc stara i w tak krotkiej kiecce ze az wszyscy brawo bili :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ja na troche znikam:Pniewiem kiedy wejde pewno jak odwieziemy rodzicow do pl i wrocimy do domu czyli za tydz w sobote;) jedziemy po nich w czwartek rano:) poki co jestem padnieta bo dzis od8rano do 17 w robocie a godzinke temu wrocilam ze szpitala od kolezanki wczoraj sie wybudzila a dzis znowu w spiaczke zapadla:( wogole na nic nie reagowala jeszcze jutro i w srode harowa w robocie i 11dni laby:D kiwne wam jesio przed wyjazdem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co biega ale przedwczoraj obudzilam sie o 1 w nocy i do 4 spac nie moglam wczoraj co chwile sie budzilam i zasypialam dzis juz od 4 nie spie cos w pogodzie jest czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przyjda moje okulary :D zamowilam przez net bo roznica w cenie dosc znaczna ;) a tak w ogole to mamy prezent na zajaczka fachowiec w koncu znalazl czas zeby polozyc nam plytki :) wiec podlogie juz polozne :) ladnie wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepe no jakby co to wesolych swiat! :) no i Wam rowniez zycze zdrowych, spokojnych swiat 👄 i tak pewnie jeszcze tu zajrze ale jakby ktoras wyjezdzala na swieta to wole juz teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero doczytalam o tym przedstawieniu Pestka to musialo byc czadowe :D no ja sobie nie wyobrazam zeby u nas nauczyciele sie poprzebierali, tancowali itd :D masz jakies foty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez wczoraj bylo cieplo ale dzis ma ponoc padac i to w calej pl :o i zauwazylyscie ze prawie o 20tej jest jeszcze jasno :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez dziwnie spie ... wieczorem mi sie nie chce potem budze sie pare razy a nad ranem ciezko wstac heheheh moze to po zmianie czasu?? euforka mam pare filmikow ale kiepsiej jakosci .. fotki sa z piatku i soboty bo byly inne klasy tez .. cala picasa... tam gdzie ja bylam w nidziele nie ma jeszcze jak beda to coscik podrzuce :D najlepszy i tak byl taniec Michalela J :D tego sie nie da opisac ani oddac w fotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze choc sama nie wiem, chyba raczej to ta zmiana pogody ostra zima i od razu po wysokie temperatury, moze cisnienie tak skacze, cholera wie jeszcze @ dostalam i w robocie do 17 ale naszczescie juz sroda :) fajnie by bylo jakby nas w piatek puscili wczesniej do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie w pracy zajrze na picase :) o ile nie zapomne bo ostatnio tyle spraw na glowie ze glowa mala ;) ok spadam do roboty milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie u mnie na picasie :P tylko na szkolnym blogu , nie pobieralam bo mowie , ze to nie z tego dnia co ja bylam .. jak sie pojawi to dam znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema 🖐️ pestka, suuuper to przedstawienie!!! euforka, fajne okularki, ja lubie wlasnie taki styl bardziej sportowy, ale ostatnio zafundowalam sobie awiatorki rayban'a bo byla przecena :) pudelko, a od czego kregoslup cie boli???? za duzo tanczylas czy co? pepunia, dobrej podrozy! ja zapracowana i chora, ale w swieta odpoczne :) gosci nie bedzie to nawet chate bardzo obieznie posprzatalam :p a ze ciagle pada to mycie okien mi odpadlo :D Na diecie jestem a tu ciasta chca na swieta .... Ula z "Nigdy w Zyciu" - to ta co mieszka pod lasem, tak? jak tam fajnie, taki domek miec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzid prima aprilis :) Dea kregoslup to mnie boli od nicnierobienia wiec wczoraj ogrodkowe porzadki, palenie lisci zgrabionych przez co z dymem bysmy bryki puscili :D a pozniej ostry dyzur bo pylki mnie wykonczyly :P ja na swieta jezdze po rodzicach to nawet porzadkow robic nie musze ;) ide pooszukiwac rodzine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas od dzis w szkolach wolne ja w pracy tez hihi wiec se pospalam z lekka na Prima Aprilis corka mnie na dzien dobry oszukala ze ja zoladek boli a ja juz po leki lecialam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 jak dobrze miec szefa geja :) wczoraj upiekl 48 cupcakes dla nas!! :) no i jak tu cholera byc na diecie???? Pudelko, ja od takiego nicnierobienia az do fizjoterapeuty chodze ;) masz alergie na pylki? oj, przechlapane masz :( tu w Londynie to chyba 75% ludzi na to cierpi, okropnosc :o spadam bo dzis tylko pol dnia w pracy a potem na terapie szoppingowa :) tylko sama nie wiem co chce sobie kupic .... ? dla was 😘 na dobry poczatek miesiaca, moze ta wiosna w koncu przyjdzie! aha, slyszalyscie? Brat Pitt w koncu porzucil Angeline!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea napewno lepiej miec geja :P hahahhaaa moj M ma szefowe 2 lesssssss i tak wredne bladzie ze ujjj :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ciagnie ta strona jak .... pojechalam dzis zmienic opony na letnie ale ja nie zmieniam opon tylko cale kola pan grzecznie poodkrecal i zaczal je gdzies wyturlywać zaintrygowalo mnie to, bo mial je wrzucic do samochodu hazbenda;) i tak sobie patrzymy co ten pan robi, a on ostro walczy w tym samym czasie reszta ekipy wywaza letnie kola, czysci felgi a tamten... swoje i tak gadam z mezem i obstawiamy , coz to ciekawego robi tamten pan z moimi oponami no ja mialam wizje ze moze zdejmuje ciezarki zeby bylo lzejsze ;) (no 2 g moze robic roznice w reku , nie? ) i jak juz zdjal opone z pierwszej felgi, zlitowalam sie i spytalam czy chce powietrze w kole odswiezyc... jakby odwrocil sie do tylu to by zauwazyl ze reszta ekipy zamontowala juz pierwsze kolo :P zrobil sobie podwojna robote:D chyba jakis zakochany, bo wczesniej te moje kola wyladowywal z auta hazbenda :D wiec wiedzial ze nie opony ale cale kola :D kurde, zakrecilam opowiesc, a taka smieszna byla jak to sie przezywalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat niech zyje zyje nam :) Pestka wszystkiego najlepszego! zdrowka, szczescia, kasiory i wszystkiego czego sobie dusza zapragnie!👄 ❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 ❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 ❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 ❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 ❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 ❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 ❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 ❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 ❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 ❤️🌻👄🌻❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek jak tam przygotowania do przeprowadzki? :) u nas plytki prawie polozone fugi moze dzis poloza :) jak bedzie koniec to foty wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziiizzzyys euforka co sie z toba dzieje??? o tej godzinie? slicznie dziekuje :) :) :) ale wiesz co moj maly tez sie kreci w nocy .. od czasu gdy przestawilo sie czas on jakis taki chodzi i w nocy sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka wszystkiego naj naj na ta 18-tke :p 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 przeprowadzka jutro, winda zamowiona na 15h, od 2 dni wynosze juz -pokoj malej oprozniony i u nas deko, na winde pojda tylko te wieksze rzeczy (lodowka,pralka,kanapy,szafa) a reszte mozna samemu zatargac milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×